Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natalia Pavlechko-Barnich
А, може, це й добре. Бо в коледжах шкутильгає академічне навчання. Дочка знайомих закінчила 2 курс медичного коледжу, вирішила спробувати вступити у ВНЗ. Дівчинка учиться в коледжі на "відмінно". Здала ЗНО: 182 з біології, 178 з хімії та 136 - з української мови та літератури. Завалила майже всі запитання з літератури. Напевно, самостійно вивчити все так, як учать в школі важко, особливо тоді, коли зосереджувати увагу доводиться на профпредметах. І це після 2 курсу. А що зі знань залишиться ще через 2 роки? Бо в коледжах мову-історію тощо вчать поверхово. Думаю, з цією проблемою стикаються й інші випускники коледжів. А так, коли буде ЗНО, може, є надія, що більше звертатимуть уваги на академічні предмети.
Мария Бондар
Для Natalia Pavlechko-Barnich: що значить шкутильгає навчання? Просто в коледжі більше навантаження і ми самі вибираємо просиджувати в школі ще 2 роки чи вчитися в коледжі! У коледжі навпаки більш вимогливі викладачі, як шкільних дисциплін, так і професійних. І самі вибираємо здавати ЗНО після 2-гого курсу (це ще одна спроба себе перевірити) і подати документи в університет чи вчитися 4 роки, а вже потім за результатами вступних екзаменів (до речі їх не менше ніж ЗНО) вже на 2-й курс університету. Я студентка коледжу, єдине, що хвилює, що постійно кожного року змінюються умови, правила вступу у ВУЗи. Цього року взагалі тільки МОН знав , що робить, а всі інші ні!!! ОЦЕ проблема. Якщо дитина вирішила подати після другого курсу документи на вступ- головне, щоб коледж вчасно видав атестат, з цим кажуть є великі проблеми. Це вже не залежить від студента як би він не вчився...
Олена Фоміна
Для Natalia Pavlechko-Barnich: Скажіть, будь ласка, коли ви приходите в лікарню, то для вас важливіше, щоб медсестра вміла укол зробити, чи знала літературні твори? ПТУ і коледжі - це профільні заклади, як взагалі їх можна порівнювати?
Вікторія
в підтримку Natalia: я цілком підтверджую, адже результати студентки зовсім непогані. А порівняймо шкільних відмінників, що приходять до коледжу, то у них оцінки зразу на четверть нижче за шкільні. Та і школярі далеко не всі вступають до вузів. Все залежить від рівня екю.
Коментувати
leet
То есть, если после 11 класса пошел в колледж, то снова нужно сдавать зно?
алекс
Для leet: на этот вопрос ответа нет
ПАПА
таке враження що в тому міністерстві сидят одні дибіли і щоб показати що вони хоть щось роблят видумують цю х,,ню Воно цим просто не закінчиться,,,
Коментувати