Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
марина
Краще введіть ЗНО в 9 классах,тоді якщо дитина нездасть ЗНО то нехай продовжує вчитись ще в школі до 11 класу,і потім знову здає ЗНО.А якщо дитина здасть ЗНО в 9 класі та має бажання навчатися в коледжі,то навіщо в коледжах це ЗНО якщо програма йде від 5 класу?
марина
Тоді введіть будь ласка ЗНО і для депутатів,і для працівників Міністерства Освіти,бо вони працюють в УКРАІНІ і три слова державною мовою сказати не можуть,і мордують дітей які виросли в Незалежній Украіні та знають рідну мову краще за депутатів.Чому ж тоді така несправедливість в нашій державі,що дитина яка не здасть ЗНО немає право навчатися в коледжі,а депутати можуть вирішувати державні питання навіть не знаючи добре рідну мову.
Оксана
У зв’язку з цими нововеденнями порушують права дітей. Більшість дітей залишилися б навчатися в 10 -11 класах, а не вступали в коледжі. Я зрозуміла б, якби дітям давали вибір: або ти складаєш ЗНО після 11 класу, або після коледжа. Звісно, вибір очевидний, тому що в школі ще готують до складаннн ЗНО, а в коледжах основний акцент на другому курсі йде на профілюючі предмети. Коли дитина закінчувала 9 клас і вступала в коледж, мови про тея, що буде ЗНО не було. То хіба це не порушення прав?
Vika 72
Мне иногда кажется что те, кто придумывает эти реформы живого ученика в глаза не видели и не провели одного урока в жизни. Программы ужасные, половину материала вообще надо выбросить по всем предметам. Оно никогда в жизни им не пригодится. А что вы задумали с ЗНО в коледжах и техникумах? Человек может быть хорошим специалистом не помня дат по истории Украины. И куда деваться детям после оплоченых двух курсах коледжа? Считаю, что экзамен должен быть один: диктант по украинскому языку. А ЗНО проведите в Верховной Раде. Посмотрите кого вы выбрали. По большому счету 2/3 наших депутатов и диктант не напишут. Математику не знали вообще, но стали миллионерами и миллиордерами. Одумайтесь пока не позно. Родители Вам это не простят. Возможно вы хотите закрыть половину коледжей и техникумов. Сделайте это не за счет детей. Пенсионерам увеличели пенсию солидно. Возможно стоит отправить их на заслуженный отдых и освободить места молодежи.
ritags
Времени нету на подготовку к ЗНО, вы понимаете, что программы подготовки разные. На изучение украинского языка в колледже идёт меньше часов, чем в школе. Впереди зимняя сессия, сейчас предметы по специальности. Предлагаете не учить специальность, а готовится к ЗНО. Сдашь ЗНО, но отчислят с колледжа, так как не сдашь экзамены внутри колледжа. Или же не готовиться к ЗНО, а учить экзамены, но итог один. Не сдашь ЗНО - переводят в ПТУ. 70% всех колледжей просто-напросто просрут 2 года обучения + не получат дипломы по своей специальности. Сначала надо перестроить систему образования в колледже и больше времени уделять подготовке к ЗНО, Но тогда нету смысла учить профильные предметы, так ведь, потому что нагрузка будет колоссальная. У некоторых практика в конце 2 курса ( весной) месяц, потом её надо защищать, после её окончания через 10 дней сдача ЗНО, позже ещё три экзамена сессии, а что самое интересное, последняя тема по Укр языку заканчивается летом, после сдачи ЗНО.
наталя
Чому студенти коледжу і ПТУ повинні складати ЗНО? Студенти і школярі вивчають одні і тіж предмети по різним навчальним програмам.
мар'на
Цей закон це повна нісенітниця!!наші вже поступили і отримують спеціальність.чому вони мають здавати зно????маєте школи.форма навчання платна де чітко прописано за що відраховують.умови про зно там немає.це по -перше,а по-друге це є порушення конституційного права про освіту!!можна в суд подавати в разі відрахування.краще забезпечте студентів базами для проходження інтернатури!!!!
Kiriago
Для мар’на: тобто те що там готують не кваліфікованих спеціалістів ,які зразу ж можуть поступити в бакалаврат, то це вамбайдуже? На мою думку цей закон навпаки є досить правильним, поскільки тільки ті молодші спеціалісти які вчаться будуть мати змогу отримати кращу освіту!
Андрій
Повний ідіотизм те що Ви стверджуєте шановний! людина може бути чудовим фахівцем, але при цьому не знати віршів Ліни Костенко, яку до речі не вивчали в школах до 97- го року... або не знати, якої відміни є слово "цитуля" ПЕРШОЇ чи ТРЕТЬОЇ? більшість лікарів, фізиків, енергетиків, електронників, та інших прекрасних фахівців ( талановитих художників та музікантів) не знають цієї інформації, а також якихось певних дат з історії України, від цього їх фаховий рівень НІЯК не залежить, всі ці "РЕФОРМИ"і ЗНО, це "палки" в "колеса" нормальним людям які не зможуть продовжити освіту... простий приклад - мій знайомий є викладачем в Драгоманова, він розповідає: - є потребі у вчителях праці, приходять реальні люди з ОКР " Кваліфікований Робітник" ,з досвідом, та певними навичками, вони б хотіли отримати педагогічну освіту і викладати в школі трудове навчання... але не мають ЗНО, і їх не можуть прийняти, нотомість, приходять "ботани" які це саме ЗНО здали та мають сертифікат, і їх вимущені брати,...
Коментувати
марина
Студенти коледжів проти ЗНО, відмініть його ,тому що вони зроблять Бунт в Україні . STOP ЗНО для студентів
Андрій
Для марина: повністю підтримую! Влада, в особі цих покидьків з міністерства, розусіє тільки силу! треба бунтувати, але організовано і по всій Країні
Коментувати
іван
Чому студенти коледжів мають здавати ЗНО , коли студенти 10-11 клас проходять екстерно і не дістають повнорічний матеріал.
МАМА
Лучше б сделали что депутаты которые балатируются в верховну раду тоже сдавали ЗНО и ряд экзаменов с математики , украинского языка, экономики. Может тогда там были люди здравомыслящие. ЗНО сделали как в Европе ,а база осталась СССР. В школах дают много не нужных знаний. Дети учатся в школе с 8,00 до 16,00 приходит домой . Покушал и опять за уроки до 22,00 (это в лучшем случае). Скажите, где у ребенка детство. ? Какие он может посещать секции, если у него нет времини на что? Даже спать!!! ИДИОТИЗМ
Виктория
В колледжах и училищах учатся 4 года. Школьная программа заканчивается после второго курса. Потом 2 года спецпредметы. За 2 года программа по укр.лит. забывается (цитаты, подробности и т.п.). О какой проверке знаний может идти речь? Взять репетитора или по новой штудировать литературу - и это будет проверка знаний? В школах на 11 класс берут репетиторов, чтобы сдать ЗНО. Что покажет эта проверка знаний? Не равные условия по сравнению с 11 классом.
Елена
Для Виктория: ЗНО будет сдаваться после второго курса колледжа.
вася
ідіоти яке зно якщо дитина вже зробила свій вибір дипутатам зно
Коментувати
Nadya
У меня просто нет слов.Я больше не хочу сдавать это зно, мне и одного раза хватило.
Олександр
Оооо боже!! Угомонитесь с тем ЗНО!Вы хотите что бы был майдан, вы уже скоро доведёте до такого!
Александр
Я так понимаю,это только на словах?Такого закона же ещё нету?
Тет-а-тет
І це цілком сраведливо, от тут МОНУ і побачить скільки фейкових професійних НЗ існує у нашій державі. Єдине, що варто зробити, так це кваліфіковано складати завдання для ЗНО. Якщо їх складатимуть не практичні працівники, а горе-спеціалісти з інституту інноваційних технологій( з освітою 1960р.) то я уявляю скільки буде нарікань. І зновутаким чином скомпрометують саму суть ЗНО.
Анастасія Шевченко
ЗНО з англійської мови буде обов’язковим з 2018 року? Бо дехто каже, що так, але я ще не бачила офіційної інформації.
Николай Иванов
Многие технические вузы сейчас выживают за счет набора групп из выпускников техникумов, которые поступают без зно. Если эту дорожку перекроют, то там станет совсем печально. Хотя, с другой стороны, может это и правильно - стране нужно больше ада, больше безработных людей. Так быстрее наступит логический конец.
Anna
Для Николай Иванов: ну вот не надо всем людям высшее образование. Если вы блин не можете поступить даже на тех специальности, где на бюджет проходные баллов по 140, то зачем вам вообще вышка? Стране нужны слесариЮ трактористы, уборщики и тд.
Тет-а-тет
Меня удивляет паникерская позиция людей, которые считают, что нужно выживать вузам, вместо того, чтобы думать о качестве образования. Кому сейчас нужен вузовский диплом, если человек не имеет необходимых знаний? Ведь большинство существующих ВУЗов- это конторы по выдаче дипломов и собиранию денег с родителей студентов. Потому и безработица, что студенты приходят с липовыми дипломами, а владельцы фирм не дураки и после краткого испытательного срока отправляют такого выпускника учиться дальше.
Андрей Андрущенко
а ничего вообще, что сейчас даже бухгалтером не бурут на работу если нет высшего образования???
Коментувати
Гость
Хочу спросить. А что случилось? Почему коменты только при регистрации? Когда все вернут так как было?
Николай Иванов
Для Гость: в стране сейчас не лучшие времена (война, экономический кризис), поэтому очень важно не раскачивать лодку. Вот когда заживем как новая Франция, тогда и будете писать без регистрации. А так, маленькие репрессии - лучший способ пережить катаклизмы.
Гость
Для Николай Иванов: А мне показалось, что власть не хочет слышить люлей. Но к счастью это ошибка.
Коментувати
Мария Бондар
Шановний! У медичні ВУЗи не на третій , а на другий. І це після 4-х років навчання в коледжі на відміну від школярів. Вже з другого курсу студенти медколеджу вивчають основи спеціальності (предмети, що вивчаються на 1 курсі університету). То їх на 1 курс у 20 років разом із 17 річними випускниками шкіл? яке ж правильне рішення!!! Та ще проахувати, що в медичному університеті навчання 6 років...
Игорь Соломонов
Для Мария Бондар: 1. Існують не тільки медичні ВУЗи ( наприклад, педагогічні). 2. А що заважає здати ЗНО?
гість
Шановна. По-перше, це питання особисте: хтось просиджує 2 роки в школі, а хтось ці 2 роки так працює, що студентам коледжів і не снилося (зважати потрібно і на школу, в якій вчитеся). По-друге, не смішіть мене з медичними коледжами, звідти деколи виходять такі "дохтори", що потім смішно від того, що вони хочуть продовжувати навчання в університетах (а також страшно, що такі "спеціалісти" будуть лікувати людей). По-третє, якщо ж у вас такі "вимогливі" викладачі, то що вам буде за складність скласти той тест з біології (де половина завдань, якщо не більша частина, з анатомії людини) чи тест з хімії (враховуючи, що ви вже вивчали біохімію). По-четверте, за кордном медична освіта здобувається якраз не менше 20 років, до того ж медик - це людина, яка повинна завжди вчитися. Тому ваш аргумент про 20 років смішний. І нарешті, не оцінюйте інтелект по віку, інколи 17-річні школярі можуть дати десятикратну фору 20 чи 30 літнім особам. Щасти вам у вступі наступного року :)
Anna
Для Мария Бондар: если вы такая крутая, ЗНО для вас не проблема. Сдайте себе все на 200 и будет вам счастье.
Коментувати
Игорь Соломонов
Це правильне рішення, а то без ЗНО і зразу на третій курс після коледжу.
Михась
Для Игорь Соломонов: Ти шо далбайоб..?? нахуя тоді я провчився в коледжі 4 рокі щоб потім зно здати?? я міг після 11 здати зно.. Хай йдуть нахуй з своїм зно
Коментувати