На ЗНО з права зареєстровано 17 тисяч учасників

Зовнішнє незалежне оцінювання для вступу на магістратуру з права відбудеться 3 серпня

На ЗНО з права зареєстровано 17 тисяч учасників

За оперативними даними, для складання тестів ЗНО для вступу у магістратуру за спеціальністю «Право» зареєструвались 16,8 тисяч випускників бакалавріату. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти.

Реєстрація вступників на магістратуру з права тривала з 12 до 25 липня 2017 року.

Зовнішнє незалежне оцінювання міститиме три блоки завдань: тест загальних навчальних правничих компетентностей, тест з шести базових юридичних дисциплін та тест з іноземної мови.

Тестування вступників відбудеться 3 серпня. Початок тестування о 10-й годині ранку.

Для допуску необхідно пред’явити екзаменаційний листок та оригінал документа, що посвідчує особу, дані якого вказані в листку.

Пункти тестування розміщуватимуться в обласних центрах, Києві, Слов’янську, Маріуполі та Сєверодонецьку.

Освіта.ua
27.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вася
Чувствуете, что курсовая вам не по силам? Тема, которую вам дал преподаватель вам не понятна и/либо не интересна, то в таком случае не стоит тратить время и нервы, лучше обратиться к профессионалам. На сайте http://zakazat-kursovuyu.ru/ вы можете оформить заказ. Важно по максимуму указать требования к работе, это необходимо для того, чтобы работа была выполнена максимально правильно. Почему не стоит откладывать написание работы в долгий ящик? Специалисты успеют ее оперативно выполнить даже за 1-2 дня, но вам стоит ознакомится с работой, чтобы преподаватель не обнаружил, что работа написана не вами. Мало, просто написать хорошую курсовую работу, ее вам придется защищать. Преподаватели, даже если работа выполнена великолепно, любят задавать уточняющие вопросы. Поэтому вас стоит об этом позаботится.