Osvita.ua ЗНО 3 липня розпочинається додаткова сесія ЗНО
3 липня розпочинається додаткова сесія ЗНО

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде проведена з 3 по 12 липня 2017 року

3 липня розпочинається додаткова сесія ЗНО

3 липня тестуванням з української мови і літератури розпочинається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

4 липня відбудеться тестування з англійської та російської мов, 5 липня – з математики, 6 липня – з історії України, 7 липня – з біології, іспанської, німецької та французької мов, 10 липня – з географії, 11 липня – з фізики та 12 липня – з хімії.

Зовнішнє незалежнє оцінювання з російської, іспанської, німецької французької мов розпочинається о 14:00. Допуск до пунктів тестування в такому випадку триватиме з 13:15 до 13:50.

Початок проведення інших тестувань об 11:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:

  • Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається.

На інформаційних сторінках учасників на сайті Українського центру оцінювання розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Український центр оцінювання рекомендує завчасно роздрукувати запрошення-перепустку й ознайомитися з маршрутами проїзду до пунктів проведення ЗНО, розміщеними на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Також рекомендується мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що результати зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета можуть бути анульовані в разі виявлення протягом часу, відведеного на складання тесту, в учасника зовнішнього оцінювання засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації (мобільні телефони, навушники, флеш-накопичувачі тощо), друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Освіта.ua
30.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
щодо ЗНО-2018
Думаю МОН пора піти на безпрецедентний крок. 11 клас - математика або українська мова на вибір. Історія або іноземна мова на вибір. Третій предмет за бажанням учня. І пора думати про ЗНО для 9 класу.
Сдал ЗНО-2017
Для щодо ЗНО-2018: Вот когда вместо "пора" будете писать "час", и будете составлять сложноподчинённые предложения, а не разделять всё точками - тогда и настанет время выбора между математикой и украинским.
Ярослава
Для Сдал ЗНО-2017: http://sum.in.ua/s/pora - Словник української мови Академічний тлумачний словник (1970—1980) 4. у знач. присудк. сл., перев. з інфін. Настав час, строк для звершення чогось, виконання якої-небудь дії. — А збирайся лишень, Чіпко, на завтра в найми, — каже, вернувшись увечері, Мотря. — Годі вдома сидіти та хліб переводити, — пора й самому заробляти! (Панас Мирний, I, 1949, 148); — Пора вже спати... завтра треба вставати зарання... (Михайло Коцюбинський, II, 1955, 373); Климові пора додому, а він все ще на лузі (Ярослав Гримайло, Кавалер.., 1955, 73).
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!