Учасникам ЗНО радять переглянути копії відповідей

Усі учасники ЗНО можуть завантажити скан-копію відповідей та самостійно оцінити результат тесту

Учасникам ЗНО радять переглянути копії відповідей

Якщо учасник ЗНО має сумнів щодо правильності встановлення результату тестування, він може подати апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти. На цьому, під час проведення прес-конференції, наголосив директор УЦОЯО Вадим Карандій.

Він відзначив, що подати апеляцію можна протягом 5 календарних днів із дня офіційного оголошення результатів. Дата подання заяви визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті. Учасники ЗНО, які подали апеляційні заяви на результати тестування, повинні повідомити про це керівника свого навчального закладу.

«Розгляд апеляційної заяви – це фактично повторне визначення результату ЗНО, адже в цьому разі здійснюють повторну технічну та предметну перевірки бланків відповідей. Радимо попередньо завантажити скан-копію бланків відповідей та об’єктивно оцінити результат виконання тесту, оскільки у разі задоволення заяви визначений раніше результат може бути змінений не лише у бік збільшення, а й зменшення кількості балів. Щоб ознайомитися зі скан-копіями бланків відповідей, достатньо зайти на свою інформаційну сторінку та сформувати запит», – повідомив Карандій.

Розгляд заяв здійснює апеляційна комісія протягом п’ятнадцяти календарних днів з урахуванням дня її надходження. Учасники ЗНО можуть бути присутніми під час розгляду.

Інформацію про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії, на якому розглядатимуть заяви щодо результатів, буде розміщено на веб-сайті Українського центру. Інформацію про результат розгляду апеляційної заяви буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття рішення. Також буде надіслано витяг з протоколу засідання апеляційної комісії.

Як відомо, 23 червня учасники ЗНО отримали результати тестування з трьох останніх предметів – з географії, фізики та хімії.

Освіта.ua
26.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Не правда, засідання апеляційної комісії відбулося. Через 5 днів на інформаційній сторінці в розділі "Апеляції" написано "Задоволено апеляційну заяву" і мінус 3 бали з української мови. За що? Вже пройшло два тижні з дня засідання і немає ні рішення апеляційної комісії ні нової картки результатів (говорять прийде поштою, якою?). А на картці результатів старі бали. Чому так все не удосконалено?
Родитель
Несмотря на утверждение директора Центра о возможности изменить апелляцией оценку в обе стороны, я слышала о многих случаях поднятия балла за сочинение по украинскому в ЗНО. Но нет ни одного "живого" свидетельства снижения оценки. Это правда, что оценки за сочинения или поднимают, или оставляют без изменения?
Учитель
Для Родитель: Знімають, і немало: до 5-6 балів, якщо є за що. Але, мабуть, не дуже хочеться про це розповідати
Дарина
З моїх учнів 6 подавали апеляції цього року. 5 - підвищили (по-різному: від 1 до 5 балів додали), 1 - знизили.
Коментувати
Мама
Ми подали апеляцію на результати ЗНО з історії, а нам відмовлено в розгляді. На якій підставі? Нам незараховані бали за правильні відповіді! Для чого тоді та апеляція потрібна, якщо роботи ніхто не перевіряє? Ви одним розчерком пера ламаєте дитячі долі. Ці 4 бали, які недораховані моїй дитині, можуть суттєво вплинути на вступ. Куди дальше звертатись? До суду? Чи до Божого суду? Чому не було повідомлено про дату розгляду заяви? Хто має відповісти на ці питання? В мене страшенний розпач за ту несправедливість, за те що я нічим не можу допомогти своїй дитині!
Anna
Для Мама: как можно апеллировать ЗНО в котором нет открытых заданий?
Мама
Для Anna: В Картці результатів учасника зовнішнього незалежного оцінювання є таблиця з правильними відповідями і відповідями учасника. І там все видно : за правильну відповідь - 0 балів
Учитель
Ви, мабуть неправильно порахували бали: не врахували, що за завдання на встановлення послідовності максимальна оцінка - 3 бали. До того ж вони мають іншу схему оцінювання, відмінну від тієї, яка застосовується для завдань на встановлення відповідності. Уважно читайте Характеристику сертифікаційної роботи, яку розміщено на сайті УЦОЯО ще з осені 2016 року. Це дуже поширена помилка!!!
Коментувати