Osvita.ua ЗНО В Україні завершилось проведення ЗНО
В Україні завершилось проведення ЗНО

Оголошенням результатів тестування завершено проведення основної сесії ЗНО

В Україні завершилось проведення ЗНО

23 червня оголошенням результатів зовнішнього незалежного оцінювання завершено проведення основної сесії тестування в 2017 році.

Усього було проведено тестування з 12 навчальних предметів. Усі результати тестування розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Учасники тестування мають можливість завантажити зі своєї інформаційної сторінки скан-копії бланків відповідей, які вони заповнювали під час роботи над завданнями тестів.

Ті учасники зовнішнього оцінювання, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів використовуватимуть отримані результати під час проведення вступної кампанії. Абітурієнти можуть роздрукувати інформаційну картку з результатами тестування.

Також Українським центром оцінювання якості освіти центру оприлюднено таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів і таблиці відповідності тестових балів оцінкам рівня навчальних досягнень за шкалою 1–12 балів з усіх тестових предметів.

Школи вже отримали відомості державної підсумкової атестації та можуть видавати своїм випускникам атестати про здобуття загальної середньої освіти.

Ті учасники, які з об'єктивних причин не мали можливості взяти участь у основній сесії ЗНО, зможуть пройти тестування в ході додаткової сесії, яка відбудеться з 3 до 12 липня.

Вступна кампанія 2017 року розпочнеться 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади розпочнуть прийом від абітурієнтів документів для вступу в електронній та паперовій формі.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту розпочнеться 29 червня.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вадим-ча
Калькулятор успешности сдачи ЗНО + Расчет конкурсного рейтингового балла по новым правилам с учетом регионального и сельского коэффициентов calczno.zzz.com.ua
Друзілла Галицька
Для Вадим-ча: калькулятор не вірний. Якщо вносиш інформацію, що коефіцієнт атестату - 0,05, видає помилку, бо за версією калькулятора сума коефіцієнтів має давати 1, але в умовах вступу ще є коефіцієнт 0,05 за участь у олімпіадах, навчання на підготовчому відділенні.
Коментувати
lena
Кто-то уже зарегестрировался? У меня не получается(
abit
Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту розпочнеться 29 червня. Где регестрироватся?
lena
Для abit: http://ez.osvitavsim.org.ua
Коментувати
Юра
Как в этом году подаваться на заочку? В прошлом году было всё по старому - никакого деления на заочка/дневная - все поступали априори на дневную и потом надо было утончнять по факту уже (у меня так дружбан в могилянку поступил типа, а потом приехал и узнал, что там нет заочки в принципе). В итоге ему пришлось всё равно ехать и подавать документы "вручную" на заочку. В этом году будет нормальная подача документов на заочку или опять всё по старому?
Леонідович
Для Юра: Вони ще з денною формую визначаються... Через день правила змінюють. З заочкою будуть в вересні-жовтні визначатись, до нового року визначаться.
9q
Юра, а ти куди вступаєш, якщо нe сeкрeт?
Юра
Для 9q Прикладная
Коментувати
Ірина Панасюк
Приєднуюся до попередніх запитань стосовно інформаційної картки, оскільки на інформаційних сторінках учасника ЗНО можна сформувати тільки бланк результатів з кожного предмету окремо, де зазначаються наші відповіді на питання, та скільки нам балів за нього поставили, але ж це зовсім не те?
Татьяна Власова
Для Ірина Панасюк: Буде картка трохи пізніше, на одному листочку всі результати. Куди ви поспішаєте? Подача документів тільки з 12.07.
Коментувати
Павлович
"...можуть роздрукувати інформаційну картку з результатами тестування." Де там вона? Це як? Друкувати по кожному предмету окремо "Картку учасника ЗНО" чи чекати щось на зразок 2016 року,де всі результати з предметів ЗНО на одному листку? Важко написати по людськи?
0brains
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
Ника
"Абітурієнти можуть роздрукувати інформаційну картку з результатами тестування". Как распечатать информационную карточку с результатами ЗНО и как её использовать при поступлении? Из этих карточек на страницах есть только "картка відповідей", разве это одно и то же? И если всё-таки это одно и то же, то во время вступительной кампании нужно будет использовать для каждого предмета отдельно карточку?
Батьки
ЗУПИНІТЬ СВАВІЛЛЯ КЕРІВНИЦТВА АРБУЗИНСЬКО РОЙОНУ Ми, учні та батьки Новоселівської ЗОШ І-Ш ст., звертаємось за допомогою в питанні збереження на території нашої сільради до складу якої входять три села, а саме:Новоселівка , Мар’янівка та х.Воля хоч би один повноцінний навчальний заклад, тобто школу І-ІІІ ступенів. Нас поставили перед фактом, що рішенням Арбузинської райради Новоселівська ЗОШ І-Ш ст. отримала статус філії Арбузинської ЗОШ № 2 .Слід зазначити, що ні з батьками, ні з педагогічним колективом це питання не обговорювалося. Тобто рішення прийнято не враховуючи наших інтересів, як і те, що до Новоселівської ЗОШ уже здійснюється підвіз учнів з трьох навколишніх сіл. Новоселівська ЗОШ І-Ш ст. відповідає всім санітарно-технічним нормам і може функціонувати як самостійний навчальний заклад. В школі є спортзал, простора їдальня, актова зала, комп’ютерний клас, інтернет, є вся необхідна проектна документація. Всі класи з повною наповненістю учнів з перспективою подальшого зростання. У...
Батьки
Для У школі було проведено капітальний ремонт за державні кошти : замінено вікна, утеплено фасад, перекритий дах та проведено інші роботи. Тобто є всі умови для повноцінного навчання і перебування учнів. Щоб доїхати до так званого опорного закладу треба буде долати відстань понад 20 км по бездоріжжю. Зараз, щоб доїхати до школи до якої 7 км діти прокидаються о 6 ранку, а повертаються додому о 16 год. А з х. Воля до дороги з "твердим покриттям" приходиться долати відстань по ґрунтовій дорозі до 1 км. А, що буде ,коли відстань збільшиться в двічі,а в негоду?! Районне керівництво не дає ніяких обґрунтованих пояснень,апелюючи тільки тим,що опорна школа отримає 5 млн.грн субвенціі і «будуть навіть акваріуми в класах». То невже все заради грошей? Голова районної ради Кошетар В.М на вимогу батьків приїжджав на зустріч з громадкістю,вислухав,обіцяв посприяти у вирішенні питання ,але ,як кажуть, «обіцянка цяцянка…». Батьки оббивають пороги,але районне керівництво дуже часто зневажливо і зверхньо ставиться...
Батьки
....до них,або обіцяють одне,а роблять зовсім інше. Та й чого можна чекати від людей, на яких неодноразово заводили кримінальні справи і вони якимось чином уникали покарання (Дерій В.В. начальник відділу освіти, молоді та спорту та голова Арбузинської райдержадміністрації Миколаївської області Палій О.В) . То чи є хоч якась справедливість? Коли ж державні мужі будуть думати про інтереси людей,а не про гроші і те як їх можна роздерибанити?!
Бадя
Бадя (так, знічев’я). Хлропці й дівчата ! Ви вроді пишетеся Батьками , а розсуждаєте, як діти. Нема не дающих, є слабо просящі - чули таку не досить пристойну приказку? Якшо власть - ні гу-гу, значить слабо б’єте пороги. Знаєте, як лягає сайт? - Коли всі одночасно на нього заходять. Сільрада, держадміністрація, райсуд і те де - це той же сайт, тільки з людського матеріалу. Це організації повні переляканих функціонерів, які панічно бояться будь-якої неформальної організованої суспільної активності. Ви, УСІ РАЗОМ , пробували хоч раз зайти до районних князьків ? Тільки ВСІ. ВСІ РАЗОМ. Громада (ще одне прислів’я) - велика сила. Громада плюне - чоловіка втопить. Якшо ви Громада - буде по-вашому. якшо ви стадо овець - буде по-панському... Без образ тільки. ОК?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!