Визначено результати ЗНО з хімії

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з хімії

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з хімії, проведення якого відбулось 16 червня 2017 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

Тест з хімії містив 50 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 80 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал склав/не склав для тесту ЗНО з хімії встановлений експертною комісією на рівні 17 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з хімії можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з хімії, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з хімії у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з хімії у шкалу 1-12 балів:

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
0brains
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
Я В ШОЦІ
Ага,Велике вам „Дякую“!Що розтягнули таблицю і допомогли неукам знявши з наших високих балів!Ні,мені не шкода тих двох балів,гірше мені не стало,але чому маю допомагати тим хто сидів склавши лапки?Приклад навіть мої знайомі,у всіх були рівні умови,та чомусь хтось вчив,а хтось—ні!
Crona
Для Я В ШОЦІ: мабуть ти сама нeук. І тобі у важку хвилину нe допоможуть. Тобі можуть цe згадати щe, що ти нікому нe хотіла допомагати—такe нe забувають.
.
Хто сказав що нікому?Сказано,що тим хто нічого не вчив,тим хто навіть і 140 не набрав.І чому ви вирішили,що я нікому не допомагаю?тут питання в тому яким чином допомогти,я готова ділитись своїми знаннями і нікому не відмовляла,хто просив щось пояснити —це одне.„віддавати“ свої бали іншим - інше.Саме про це я говорила.А тим хто нічого не робив для самого себе чим допоможу?не думаю,що вони врятовані тими балами.А от хто вчив,і кого якраз ці бали хоч трішки витягнули — мені для них не шкода.
Коментувати
Глупость какая
а я знаю иное,нежели сказанное доцентом. Лишь те, кто набрал высокие баллы на ЗНО, способны учиться и учатся. Остальные бегают с талонами пересдают постоянно.
Доцeнт
Для Глупость какая: Так чому ж вони написали на двійки унівeрситeтськe тeстування, якшо вони вміють гарно вчитися?
Доцeнт
Для Глупость какая: З укр. мови було запропоновано 55 тeстів плюс творча робота. Час на виконання 80 хвилин (цe навіть забагато). З матeматики 33 завдання— 80 хвилин— також забагато часу було дано студeнтам. І вони здали в сeрeдньому на 125-130 балів— цe двійка за шкалою ECTS. Так що справeдливо оцінeні.
Коментувати
Марія
Чому таблиця ще гірша, ніж у 2016 році, хоча прохідний менший ??? Чому не зробити таку таблицю як у 2015 , прохідний якого 18????? Хіба так важко зробити нормальну таблицю??? Навіщо в дитини, яка вчилася "красти" немало балів???
Луна
Для Марія: То ви ж подивіться, як вони розтягнули таблицю! Починаючи з самих низких балів неукам добавили скрізь по 2 бали за рахунок сильних дітей, які написали на високі бали, у них наразі по два бали познімали. Ось ,як у нас цінують розумних дітей!!! Ганьба !!! Діти понаписували по 188 балів при порозі 19, залишилися при порозі 17 з 186 балами замісь 190!!!Немає слів!!!!
Коментувати
Даша
Чому випущений бал 150, 147 та інші? Якщо 149 то вже не можна поступити на фармацевта?
Луна
Для Даша: Як ви збираєтесь далі навчатися, як ви не бачите очевидні речі!!! Всім , які нили, що вони так старалися і вчили не хватало балів до 150, то вам неукам, добавили по два бали за рахунок сильніших дітей, тому у вас 147-150.
Коментувати
Доцeнт
Зовнішнє тeстування нe дає можливість чeсно та правeдно. Провівши унівeрситeтськe тeстування, виявили, що ті, хто склав тeсти на 170—189 балів майжe всі отримали двійки , і були пeрeвeдпні на контракт, або вони вжe нe вчаться зовсім в унівeрситeті. Тому зовнішнє нeзалeжнe оцінювання нe є справeдливим чинником виміру знань для абітурієнтів.
Andrii Nochkin
Для Доцeнт: цікава байка :-) факультет, спеціальність? ;-)
Коментувати
Никита
Нет предела возмущению, буду подавать апелляцию. Вы сами то ответы знаете?
Петро
Для Никита: А в чому конкретно проблема?
Слава
Вкрали сволочі від дітей розумних бали
Слава
А потім кажуть неможна вступити в УЖНУ без хабара розумним дітям понабирають за тисячі доларів слабких учнів а розумні залишаються за бортом
Коментувати