Визначено результати ЗНО з біології

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з біології

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з біології, проведення якого відбулось 08 червня 2017 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

Тест з біології містив 50 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 76 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал склав/не склав для тесту ЗНО з біології встановлений експертною комісією на рівні 23 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з біології можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з біології, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з біології у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з біології у шкалу 1-12 балів:

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
19.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ХУЙ ПИДОРАС
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
Олександра
1). Хто знає: чи можу я поступати в університет, якщо я набрала 105 балів з укр.мови та літератури, з історії україни 136 балів та з біології 139 балів? Та чи можу я бути у конкурсному відборі? 2). Як з історії україни та з біології рахують кількість тестових балів по шкалі 1-12 балів як ДПА?
Павел
Для Олександра: Если в мед, то нет
Вчитель
Дитинко, ти неспроможна розібратися з двома таблицями, ти пройдеш на платне у ВУЗ, але НАВІЩО!!!! Там, у ВУЗі потрібно мислити, думати, вчитися, а ти не можеш чи не хочеш цього робити.
Влад
Вчитель, зачем оскорблять девушку?И что тут такого, что она не может с ними разобраться? Любой человек может ошибиться. Насчёт про серьёзность учёбы в ВУЗе я согласен, но при её желании и упорстве она может хорошо учиться и добиваться внушительных результатов в той или иной сфере образования, недооценивать человека - глупость.
Коментувати