Визначено результати ЗНО з історії України

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з історії України

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з історії України, проведення якого відбулось 02 червня 2017 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

Тест з історії України містив 60 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 94 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал склав/не склав для тесту ЗНО з історії України встановлений експертною комісією на рівні 27 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Оскільки результати частини тесту зовнішнього оцінювання з історії України можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з історії України, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з історії України у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з історії України у шкалу 1-12 балів:

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
19.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт
Підкажіть, куди подавати оскарження суті питання та відповіді по історії. Питання 10. Також наполягаю на некомпетентністі комісії. Доказ- питання 21: Верховна Рада не була єдиним вищим органом влади- постанова про військові формування була прийнята 24.08.1991р. Декларацією "Про державний суверинитет України" від 16.97.1990р сформований Кабінет Миністрів України,як вищий орган державної влади..... Апеляційна комісія не розглядає зміну затверджених питань та відповідей. То що, одразу замовляти лінгвістичну експертизу та позов до суду?
0brains
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
Рима
Не можна піднімати прохідний бал більше ніж з рідної мови, історії 1-1,5 год.,і такі завищені вимоги.Шановна комісія, шкода, що ви далекі від школи.
Ирина
Для Рима: полностью согласна с Вами!!!
віка
Для Рима: правильно.
Віталій
Це вже політика втрутилась в освіту, бо як відсіяти частину кандидатів для навчання ВНЗ цілком легальним методом - підняти прохідний бал, і віддати вже вільні місця для потенційного лекторату з окупованих територій вибори не за горами. Можливість змінювати прохідний бал стало в нагоді владі дати облизня своєму народу. Дуже шкода молодих людей яким підрізали крила чинуші в угоду владі.
Коментувати
Віталій
А прохідний бал з історіїї вищий за українську мову і літературу здивувало.....Як історія України яка корегувалась під політичні настрої вирхівки та родичів міносвіти змінювались мінімум тричі стала важливіша за результатом за державну мову.
Ирина
Для Віталій: не говорите, как вообще так получилось??? Я в шоке!!!
Владислав Шайдюк
Шановні, поясніть мені, будь ласка, як змінюється історія, а то я вже 8 років вчу по різних підручниках і змін не бачу.
Віталій
протри окуляри порохобот, 8 років не бачити це треба вміти -супер чинуша!!від кучмівських та табачниковських родичів і основного діяча януковича з азіровим. Але вам за кремлем мабудь дійсно не осяяло.
Коментувати
samaposebe
Шановні вчителі, моє питання не стосується даної теми, але, якщо не важко, дайте відповідь: яка сума оздоровчих цього року? Чи мають право знімати податок з оздоровчих?
Для samaposebe
Для samaposebe: Матеріальна допомога на оздоровлення - це сума, яка дорівнює ставці, зя якою нараховується зарплата; якщо ставки немає, то зарплата за кількістю годин, у адміністрації - посадовий оклад. Це все оподатковується. Так пояснила бахгалтер
samaposebe
Дякую)
1234
навіть якщо немає ставки нараховується сума оздоровчих, що дорівнює ставці 18 год. в залежності від вашої категорії
Коментувати
Я в шоці
В нашій школі відвертий двієчник вийшов після початку ЗНО з історії через 15 хвилин. На питання, що ж трапилося, відповів:" А, я на бланках відповідей повідмічав як попало.НІколи мені". В результаті він набрав 108 балів (з 200)!!!!!!! Просто так, відмічаючи варіанти вже у бланку, навіть не читаючи завдання. Скажіть, чи об’єктивним є ЗНО?
Anna
Для Я в шоці: оно было бы обьективным если бы порог ЗНО ставили выше порога угадывания, по истории это 29, но так как в комиссии половина это представители вузов которые хотят набрать побольше контрактников, а вторая половина - добрые тетеньки которые хотят чтобы всем деточкам было счастье, порог ставят 27 баллов, то есть на 100 баллов можно просто угадать.
Овод
Для Я в шоці: У двієчників дуже добре розвинена інтуїція і життєвий хист. Недаремно такі стають депутатами та поліцейськими))) Таке життя...Звикайте))))
СашаКу
По-перше, через 15 хвилин Він аж ніяк не міг вийти, тому що допоки не пройде технічна перерва - його ніхто не має права випустити, поки не поставлять штапм в сертефікат. А з точки зору обєктивності - якщо вам не подобається варінт ЗНО, то дайте альтернативні методи в УЦОЯО, або краще в Міністерство Освіти Украіни
Коментувати
АНЯ
хто знае яким буде пороговийрівень з географії?
Катя
Для АНЯ: наверное 30
Абітурка
Для Катя: Думаю 27-28.
віка
Для Абітурка: Я ТАКОЖ ДУМАЮ 27 28 ТОМУ ЩО І ТАК ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ ВІДСІЯНА.....
Коментувати
Ирина
Конечно не справедливо, что пороговый балл такой высокий, сравнивая с украинским!!! Лучше дали возможность университетам брать студентам с низкими баллами или нет, а так получается откидываете сами!!!
)))))))))))))))))00
Для Ирина: Дайте, дайте нам хотя бы идиотов, мы с них бабло тянуть будем
Владислав
Поріг відкинув однаковий відсоток. Не має значення саме число - 23, 27 чи 30. До речі, відкидувати треба, на мій погляд, не менше третини, а половину університетів закрити як паразитичні установи, які нічому не вчать. (У нас в європейських або світових рейтингах на топ-500 2-3 внз з України). Моя практика як вчителя показує, що учню, який ледь перейшов поріг, нічого робити не тільки в університеті, але й нічого було сидіти і в старших класах школи. Соромно скаржитися на нездатність відповісти на 27 питань з 94. Ні до чого тут ані шкільна програма, ані нерви, ані коректність запитань. Це просто нездатність вчитися; інтелектуальна, вольова, організаційна некомпетентність.
Ирина
Для )))))))))))))))))00 Не зная ситуации - не стоит судить по своим методам!!! Я 7 лет назад, ниодного зно не сдала ниже, чем 185 баллов, причем математику - на 194. Дело в том, что в колледж, большой недобор и чтобы поступить на бюджет достатосно, чтобы сдал!!! И как понимаете не в "бабле", как Вы выражаетесь, совсем суть проблемы!!! Ограничения учащихся!!! Если ЗНО не сдано, то только в пту!!!
Коментувати
FOX
УМОВИ ВСТУПУ до українських ВИШів 2017 - http://education.od.ua/umovi-vstupu-vnz.html