Osvita.ua ЗНО Опубліковані відповіді на тест ЗНО з хімії
Опубліковані відповіді на тест ЗНО з хімії

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання з предмета відбудеться 23 червня

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з хімії

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З ХІМІЇ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 80 балам.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться 23 червня. Згодом, при оголошенні офіційних результатів ЗНО з хімії будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію з хімії.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з хімії, вважатимуться такими, хто тест не склав.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ХІМІЇ

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Иван
А в моей сельской школе вообще химии не было. Просто я пролистал учебник за неделею до зно и написал на 75-78. Еще удивлялся, почему все так легко в этом году сделали. Знаю еще двух ребят с вечерней школы, они тоже спокойно сдали на 70 или больше баллов. Сейчас готовят доки в НМУ.
Людмила
Для Иван: Яка брехня!
Б
Скорее сарказм
Коментувати
Малина
Я теж вважаю,що завдання були такими,які можна було вирішити ,звичайно,при належній підготовці. Хто переробив усі 962 завдання із завдань зно минулих років, в того проблем не повинно було бути. До речі,задачі на суміші можна дійсно легко вирішити і без системи рівнянь. І ше щодо програм. Одинадцятикласники перш ніж вибирати предмет зно повинні ознайомитися з програмою того предмета, який вирішили здавати. Хімія чітко складена за профільним рівнем, де 6 годин в тиждень в 11 класі
Людмила
Для Малина: Цікаво, як задачу №50 можна розв’язати без системи рівнянь? А ще якщо встати в 4 години ранку, доїхати за 150 км до пункту тестування по якісній вкраїнській дорозі і без калькулятора зробити всі обчислення, яких дуже багато було ???
Б
Для Людмила: проблемы индейцев вождя не ...
Коментувати
Учителька
Три задания на ОВП - не много ли? Лучше бы на генетическую связь НС поставили, хоть для разнообразия. В целом тест не плохой, да, не легкий, но он же должен отобрать сильных. Правда, формулировка некоторых заданий тяжелая, нужно писать техническим языком, а не литературным.
Пахом
Писал в этом году химию и очень удивлен легкостью заданий. За один час в месяц изучения химии смог написать на 85-90 баллов. Просто надо себя настроить на рабочий лад, быть более внимательным и не впадать в апатию во время теста.
M
Для Пахом: І для чого це вихвалятися.Як можна набрати 85 чи 90 балів,якщо максимум 80 тестових балів.
Ден
Напевно, вын маэ на увазы 185-190
Коментувати
Роман
Писав цього року хімію і не дуже шокований завданнями (нас готували до зно задарма, вчителі самі брали нас на заняття) . Так, можливо , десь з складністю переборщили, але на мою думку , в цьому і полягає суть зно - обрати сильніших в певному предметі . За одну годину на тиждень вчення хімії зумів написати на 75 з 80 . Це не тести тяжкі , мої однолітки психологічно не готові до написання , тому що потрібно себе настроїти на роботу і не впадати в апатію чи в депресію підчас написання тесту.
Істина
Для Роман: Як дуже багато ботів розвелось! Яка гидота!
ааа
Для Роман: и что же ты такой "умный" тут делаешь? Прям таки гений в химии
Друзілла Галицька
Для Роман: мій син також написав на 76 з 80, при чому одну задачу, яку зробив невірно, дома зробив правильно і сказав що не знає чому не зробив її там (втратив 2 бали на рівному місці. Але все ж таки каже, що завдання були складніші ніж в збірниках за якими готувався. Та зробити все було реальним, можливо трохи малувато часу аби перевірити все ще раз (тоді можливо знайшов би помилку і отримав би 78 балів).
Коментувати
fjf
https://www.change.org/p/%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%BE%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B8-%D1%96-%D0%BD%D0%B0%D1%83%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B6%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D1%80%D1%96%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96-%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96?recruiter=735949826&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition&utm_term=share_pet ХТО ЗА ВІДМІНУ 150 балів , ПІДПИСУЙТЕ , НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖІ!
ХУЙ ПИДОРАС
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
Сергей
Шановні! Наших дітей позбавляють можливості вступу в вищі навчальні заклади, їм начхати на хвилювання та зірвану психіку дітей після такого зно.Це вже занадто, вважаю треба йти відстоювати права наших дітей!
ХУЙ ПИДОРАС
Для Сергей: Якщо діти ідьйоти, то нічого не допоможе, ті хто вчилися не хвилювалися, бо знають, що здадуть нікчемне ЗНО. А права ваших дітей ніхто не забирав, розумні вчаться за рахунок бюджету, тупі — за свої гроші.
fdg
Тупі - це ти.
Antidot
Для ХУЙ ПИДОРАС: Якщо ЗНО зробили таким важким,навіть для розумних дітей це не зрозуміло Сформулювати нормально питання і проблем би ніяких не було,а це все заплутано І я з тобою не погоджуюсь на рахунок цього "розумні вчаться за рахунок бюджету, тупі — за свої гроші".Я відмінник і вчуся на платній формі не даючи хабарі,тому це не означає,що ті хто на платній формі тупі!
Коментувати
Ольга
Дійшло до абсурду,нам цілий рік говорили,що історію потрібно здавати як ДПА,а вчора я побачила,що деякі медичні вузли,і навіть педагогічні на спеціальність хімія біологія поміняли там де писало,що потрібна хімія тепер на вибір вступника або хімія або історія,
Іван
Для Ольга: ще з зими було ясно які предмети у якому ВНЗ потрібні. І якщо ви дивились неуважно , то не потрібно говорити що це абсурд! А потрібно було просто прочитати правила прийому
Аня
В мед институты в этом году на выбор либо химия либо физика. История в мед вуз не нужна, другое дело что историю набрать 150 легче чем химию в этом году)
Друзілла Галицька
Для Ольга: педагогічні так. В кіровоградському педі наприклад на спеціальності хімія саму хімію знати необов’язково, другим предметом поставили історію, а третій на вибір хімія або біологія. Але умови вступу були відомі ще до того як реєструвались на ЗНО. Інша справа що можливо тоді ви не розглядали цей виш як можливість для вступу і тому не переглядали їх умови. Я наприклад на сайт КДПУ зайшла лише з цікавості.
Коментувати
Надія Євгенівна
Шановні модератори,для чого Ви пропускаєте дописи психічно хворих людей??????Це ж освітянський сайт,а не сайт психіатричної клініки,дітям і так гірко і сумно від ситуації,яка склалася навколо їх Зно з хімії,тим більше їх батькам,займіться своїми прямими обов’язками.
Іван
Для Надія Євгенівна: коментарі тут може залишити навіть дядя Петя з Кубані і написати що йому захочеться, і це величезний плюс дпнного сайту. Якщо ж починати зараз кожен комент перевіряти, то вони будуть відправлятись із затримкою ну мінімум пів дня. А так все моментально.
Коментувати
Надія Євгенівна
Аксіома наступна:не може керівництво освіти перевіряти на такому серйозному рівні дітей,не створивши умов для належного навчання,навіть,якщо керується благими намірами відібрати найкращих.Вже не перший рік освітянські "мутанти" вчиняють наругу над нашими дітьми,доводячи ситуацію до абсурду.Ці нелюди повинні бути іменем України покарані,а ті,що прийдуть повинні бути вже"ВМіНЯЄМІ" нарешті.
Наталя
Такого ЗНО з хімії за 10 років ще не було. Дуже багато обчислень. На історію розраховують 2.5 години, і на такий предмет також. Питання були не конкретні і заплутані. Можливо зменшать для дітей поріг і відповідно підніметься шкала.
Абітурієнт 2017
Для Наталя: Наталко, ці такі, що піднімуть, а нe знижуть. Історію підігнали на 2 бали впeрeд. Я нe впeвнeний у тому, що нe піднімуть. Тут зразу виступає пeршим дядько (нe пам’ятаю, як його звати, який пропонував мову підняти до 28, а історію до 27. Єдинe, що члeни комісіі нe погодяться з ним.
Людмила
Підтримую на 100% Наталю.
Коментувати
Олена
Міністерство освіти щороку намагається спростити програму з хімії для загальноосвітніх шкіл, але при цьому ЗНО з хімії щороку стає все складнішим і складнішим. Де в цьому хоч якась логіка?
Дарія
Я вчитель хімії з 40 річним стажем. Самі по собі завдання не важкі. Але формулювання деяких завдань заморочили голову абітурієнтам. Нафтален, і далі уже не читають, бо переважно перший раз чують. В те, що хлорид феруму взаємодіє з калій йодидом чули учні, писали цю реакцію, сумніваюся. Задачу експериментальну на визначення етанолу, глюкози і гліцеролу так закрутили, що тут треба уже вчителя. Амінів взагалі немає в програмі школи. А задачі розраховані на дуже сильних учнів. Самостійно підготуватися можуть десь 5%. Решта потребує спецкласів або репетитора. Тоді навіщо школа?
Любомир
Для Дарія: повністю погоджуюся!
Ганна
Калій йодид можна було обрати методом виключень, оскільки було очевидном, що утворена на першому етапі сіль не буде реагувати із запропонованим оксидом.
Ганна
А про те, що можуть бути завдання на "Аміни" УЦОЯ чесно попереджає, бо вон, "Аміни", зазаначені у прогамі, що можна знайти на сайті УЦОЯ.
Коментувати
Наталія
У задачі на суміш з магній гідроксиду та магній карбонату дуже важко зробити підрахунки. Не розумію, на ЗНО з хімії перевіряється рівень знань з хімії чи з математики?
Ваня
Для Наталія: Обрахунки максимально полегшені. 40 на 50 не так важко помножити. Да й 84 на 30 в стовпчик не складно. Достатньо того шо відповіді і так - цілі числа
Наталія
Не знаю як розв’язували ви цю задачу, але якщо позначити за А г масу твердого залишку в одному рівнянні, а за В г в іншому рівнянні, то рахувати складно.
Света
Для Ваня: Вы состоите на службе в ботах от ЦОЯО?? Назовите свою фамилия , имя, отчество- вот и проверим вас по ВСТУП ИНфо- сколько баллов вы набрали и куда поступаете, уважаемый бот ВАНЯ!!
Коментувати
Юлія
У мене хімія є профільним предметом у ліцеї ( 10 годин на тиждень + репетиторство) і питань, яких я б могла не знати, є дуже мало, але завдання ЗНО були настільки складно сформульовані, що відповісти на них викликало чимало зусиль. Перш ніж думати над відповіддю на завдання, потрібно було спочатку його зрозуміти, що було досить важко. Хіба ми просимо так багато? Всього лиш чітко і зрозуміло сформульоване запитання. Дуже шкода, що міністерство не зважає на це, і у висновку ми втрачаємо бали через дурницю, яку не завбачили ви. І дорога у омріяні вузи уже закрита. Жаль, що в сучасній Україні усе робиться не у вигоду майбутнім поколінням.
Абітурієнт 2017
Для Юлія: Юлічка, все вірно ти написала. Ось перші ЗНО (2008-2011) мені подобалися. Чому. 1. Були корректні запитання. 2. Всі питання були зі шкільних підручників. І писалася правильна відповідь, підручник, номер сторінки, вправа: Наприклад: Запитання,визначте неозначено-особове речення: А. Шелестіло лися. Б. Заспівали веселу пісню. В. Червоніє вогонь. Г. Опадає листя. Д. Зеленіє трава. Правильна відповідь Б. У відповідності до програм ЗНО завдання взято з підручника 7 кл., автор Скуратівський. Н.В., сторінка 55, вправа 112, 3,6,7,9,11 речення з теми "Типи односкладних речень". Тобто таким чином всі питання до 2012 року відповідали программі ЗНО. З 2012 року перестали брати завдання з підручників, а почали придумувати з голови. Тобто почали завищувати до таких пір, що питання мають по кілька правильних відповідей. З хімії такаж з сама історія- питання завищені, бо не з підручників. Бажаю успіхів тобі у здачі хімії та гарних результатів. Також у тестах Русло має падати на перший склад.
Абітурієнт 2017
Для Юлія: Але чомусь комісія вважає, що на другий. Питаю свою бабусю, а вона каже, що всі в школі казали рУсло, а не руслО. Питання теж некорректне. Таке враження, що такі тести складаються навмисно, щоб показати, що абітурієнти дурні.
Коментувати
Вчитель
Для чого пишеться програма ЗНО,якщо тест містить завдання, які їй не відповідають, вже не кажучи про шкільну програму...
недовольный
Задания ужасные. Я понимаю, что это уровень зно и тд. Но в обычных школах такого хорошего преподавания нет. Да, есть интернет и кучу других средств для изучения, но не всегда можно самому это все досконально понять, решение многих задач лучше воспринимается, если учитель толково объяснит. Не было заданий, где химия показывается в практическом применении, что намного важнее, тогда зачем ее вообще учить, если дают одну теорию в которой нужна конкретика и даже не всегда логика сработает, если не знаешь особенностей.
Учитель
Дуже прикро за дітей загальноосвітніх шкіл: кабінети хімії не обладнані на належному рівні, 1 урок в тиждень. А завдання на ЗНО даються для учнів спецшкіл. Хотілося б, щоб укладачі завдань для ЗНО дотримувались шкільної програми. Всі ми дуже добре розуміємо, що можна звернутись до репетитора, бо ці завдання, здається, спеціально укладаються для розвитку репетиторстваа, а МОН галасує про корупцію в освіті, а вирішити цю пролему не може, чи не хоче?
Випускник
З таким зно в медичних університетах буде великий недобір.
Бомбом
Для Випускник: вы уверены?
Николай
Допустим, что в десяток медов Украины поступает, в среднем, 7000 человек (бюджет и контракт). ЗНО по химии сдавало около 25000 человек. 150 баллов перейдет где-то половина (в расчете баллов, обычно, "150" привязывается к медиане нормального распределения). Тогда остается 12500 абитуриентов. С учетом того, что не все они будут поступать в меды, не все набрали >=150 по "мове", можно рассчитывать тысяч на 5. Бюджетные места это покроет, а вот контракт (фарма, вся стоматология), на котором базируется частичное "самофинансирование" вузов пострадает очень сильно. Хотя, финансовые проблемы вузов всегда можно компенсировать за счет налогоплательщиков...
Ваня
Сумніваюсь на рахунок недобору. Не готувався взагалі до хімії, бо вона була четвертим предметом. Маю 73 з 80 балів. Без ніяких репетиторів. Тому мені здається, якщо абітурієнти готувались то точно мають 180+
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!