Osvita.ua ЗНО Відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з хімії
Відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з хімії

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з хімії відбудеться 23 червня

Відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з хімії

У п'ятницю відбулось проведення зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, яке завершило програму основної сесії тестування у 2017 році.

Результати зовнішнього оцінювання з хімії зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація з шкільного курсу.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 80 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 16 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів з хімії та таблиця переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів будуть опубліковані за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що відбудеться 23 червня.

Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників.

Про конкретну дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде повідомлено додатково.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з хімії відбудеться 12 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З ХІМІЇ

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Н
Для Неля: Детей своих к зно лучше готовьте. В Древнем Риме слабых вообще со скалы скидывали...
Неля
Готуємо колективний позов до суду, щодо скасування 150 балів в медвузи. куди зараз діти мають вступати з ЗНО з хімії та біології? Знаючи про підвищення прохідного балу в МЕД., принципово не обирали б цей напрямок, а зараз все запізно. Надто складні та заплутані завдання ЗНО, величезна кількість пільговиків, переселенці, які вступають без сертифікатів, плюс випускники 2016 року з минулорічними сертифікатами роблять цьогорічну вступну компанію настільки нереальною! Дітям цього року можна поспівчувати все проти них! Стільки нових правил, некомпетентних завдань, дурних реформ, ще не було ніколи. Таке враження, що в міністерстві зовсім неадекватні люди. довіри до них нема, і в наступні роки, думаю, буде все менше бажаючих проходити всі ці кола пекла. А можливо саме цього вони і прагнуть, ви тільки подивіться , що ракламують на цьому сайті! Навчанн я за кордоном! Всім потрібно добре подумати, обираючи ВНЗ в Україні...
Оксана
Для Неля: Я не розумію чому таке обурення.Всі ми хочемо щоб була медицина на більш високому рівні.Для цього почали робити перші кроки,а нам все не так.
марія
Для Неля: яким чином можна приєднатись до Вашого колективного позову щодо 150 балів в медвузи ?
Юлія
Теж хочу приєднатися до Вашого позову. Не можна таке робити, коли діти розпочали здавати ЗНО.
Коментувати
Вадим
Не треба тут цих слів, по 2016 р. таблиці набрав 190 балів, і я не скажу, що я знаю хімію ідеально. Так, тести були складні, однак цілком підкоримі!
Учитель
Програма з хімії для підготовки до ЗНО 2017, яка затверджена МОН: учні повинні складати рівняння реакції, що характеризують хімічні властивості ацетилену, асаме взаємодію з амоніачним розчином аргентум (І) оксидом. Тест ЗНО про амоніачний розчин виходить за рамки цієї програми. Далі тест на послідовність: з ферум (ІІІ) хлориду добути ферум (ІІ) хлорид за допомогою калій йодиду теж виходить за рамки програми. Звідки діти знають, що там відбувається окисно-відновна реакція, а не реакція обміну. Це ж не олімпіада. Мені завжди подобались тести ЗНО з хімії минулих років. Вони були за програмою, але були складені так. що потребували від учнів логіки, вміння аналізувати. А це жах!!! Мені дуже прикро за такі тести, а діти в якому розпачі, особливо ті які готувались.
Теж учитель
Для Учитель: Було б справедливо, якби завдання, які виходять за рамки програми, зарахували всім учням. Дуже важко спрогнозувати, що придумають укладачі тестів, які не читають ні шкільних програм, ні програм ЗНО (принаймні в мене склалося таке враження). Але ця наша писанина - це крик душі вчителя. Коментарі ніхто не читає і на них не реагує.
Коментувати
Олена
Мабуть, укладачі ЗНО з хімії зробили все можливе, щоб завалити наших дітей і зробити дурнів як з учнів, так і з вчителів. Тож в наступному році хімію оберуть ще менше учнів.
Мама
Для Олена: Моя донька тести минулих років виконувала на 190 - 200 балів. А вчора ледве за 150 по таблиці 2016 року. Жах!!!
Xrf
А цe всe із—за того, що завдання стають важчими,.і шкала тeстування звужується вниз.
Вчитель
Питання до юристів.Чи має право міносвіти після 2 ЗНО підвищувати прохідний бал в медвузи? Завдання 19,27,40 виходить за рамки шкільної програми.А що робити учням у яких 1 година (стандарт) навіть якщо вони займались з репетитором? Складається враження що МОН не володіє ситуацією.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!