Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
Люди добрі! Шо це за знущання над дітьми?коли в нашій країні все буде робитися з розумом, а не через одне місце?Чому не можна ,щоб спочатку ЗНО пройшли чиновники,депутати,вчителі?
абітурієнт
Для Яна: В нашій країні ніколи не було справедливості, мало хто з чиновників може написати ту саму історію(яку вони і творять) краще за 11 класника, бо на зно були важкі питання і не всі з них вивчались у шкільному курсі історії, для чого таке робить, і як можна після цього про любов до країни говорить, коли дитина весь час в школі вчилась на 10, а тут через те довбане зно перекреслюється скільки років навчання, бо якби завдання складались тими, хто досконало сам курс шкільної програми, то такого не було.
Коментувати
Tanya
ви серйозно? це найвищий бал за всі роки, до того ж зно було дуже важке, питання не конкретні, сформульовані неправильно. В школі я писала всі контрольні на 10-11, я гадаю що правильно було би зменшити поріг, якщо зно настільки важке
Олександр
Занадто високий поріг у порівнянні з іншими предметами та роками. Варто врахувати забезпечення підручниками учнів 10 класу, адже підручники є лише на перший семестр. Такий поріг тесту не допустимий і неприйнятний. Країні потрібні люди, що матимуть бажання та стимул працювати й навчатись. З таким порогом будь яке бажання зникає.
Оксана
Для Олександр: Це нікого не хвилює. Ні мізерна кількість годин історії України в школі, ні відсутність адекватного підручника для 10 класу - самого найскладнішого періоду в історії України!!! Щороку все гірше і гірше. Знущання!!!! А слухати пана В.Бєлого на експертній комісії просто було гидко. Старий сексист! На пенсію, а не в комісію!!!
Юлія
Цілком погоджуюсь з Оксаною. Одна година в 10 кл. та півтори години в 11 - це дуже мала кількість для вивчення вього фактичного матеріалу з історії. У підручниках 10 кл. - відсутній цілий період з історії. Вчтителі пишуть конспекти та намагаються, хоч якось пояснити дітям весь відсутній матеріал "на пальцях". А якщо в класі 30 учнів, постає питання, коли і як перевіряти їх знання, враховуючи вимоги програми ЗНО. А це не компетентнісний підхід, про який всі говорять, а ЗНАННЯ, ЗУБРІННЯ ФАКТАЖУ! Учні можливо і наберуть прохідний бал 27, але завдяки 2 частині ЗНО, а які отримують вони бали за ДПА? Це буде повна невідповідність, і як не об’єктивно оцінив би вчитель, бал за ДПА буде суб’єктивний!
Anna
Для Олександр: во всех предметах отбрасывают примерно 15% абитуриентов.
Коментувати
Василь
Якщо я рік провчився на бюджеті,коли краще повернути кошти за навчання державі, до вступу чи коли буде відімо,що я поступив?
ян
УМОВИ ВСТУПУ до ВНЗ в 2017 році (на бюджет і контракт) - http://education.od.ua/umovi-vstupu-vnz.html
Ольга
Чому так багато негативу? Цьогорічне ЗНО абсолютно відповідає вимогам програм. Я працюю в звичайній школі, ми отримали відомості з перших трьох предметів і побачили, що всі результати відповідають рівню знань і підготовки дітей (до речі, і рівню викладання вчителями). Та і самі учні говорять, що той, хто готувався, має хороший результат. Медалісти мають свої 12 (поки що українська, англійська і математика, сподіваємось, і біологія та історія не підведуть). Так що бажаю побільше позитиву і віри в свої сили, а якщо щось не вийшло, то треба попробувати почати з себе.
Марина
Для Ольга: AБсолютно с вами не согласна- то есть вы хотите сказать что дети в вашей школе обучаясь только по школьной программе без репетиторов сдали все ЗНО на 12 баллов?И сколько их таких у вас?
Flower777
Для Ольга: не згідна з вами тому що більшість дітей приходять на ЗНО і починають жахливо переживати, і з хвилюванням вони нічого зробити не можуть відповідно починають губитись і результати падають(особливо важко медалістам тому зо вони як ніхто переживають щоб підтвердити оцінку,я особисто знаю більше 5 дітей,які через хвилювання писали зовсім інше,а коли прийшли додому казали:,,як я це міг(-ла) не написати я ж знав(-ла) це ось і все більше доказів не потрібно!!!!)
олег
і що ви пропонуєте, щоб діти не хвилювались? потрібно, батькам хабар дати - і дітям спокійно. так? А раніше діти вступні у вишах не здавали? Що за муть ви несете!
Коментувати
Марина
Дійсно по завданням і оцінюванням результатів ЗНО підтверджується ,що Украіна потребує тільки робітничих спеціальностей: малярів, пекарів, електрозварників і т.д. Давати дітям вищу освіту "наші уми" хочуть все менше і менше. Діти знаходяться не в рівних умовах по оцінюванню та враховуванню результатів ЗНО ,так наприклад моя донька отримала 31 тестовий бал за анг.мову , що в цьому році дорівнює 143 балам , а в минулому 2016 - 150 балам. Про яку справедливість може йти мова, якщо з кожним роком добавляють кількість предметів, які враховуються як ДПА-і одні діти в минулому році отримали медалі, а в цьому році дітей з такими же результатами а той кращими по різали.
олег
Для Марина: "Про яку справедливість може йти мова" - ПРО ЯКУ СПРАВЕДЛИВІСТЬ МОЖНА ГОВОРИТИ, ЯКЩО ВАША ДОЦЯ НЕ СКЛАЛА ЗНО, ТАК? ХАЙ ВЧИТЬ ВСЕ - БУДЕ ОК.
Марина
для Олег"Ти вообще идиот"- если Ти не понимаешь когда ребенок сдал ЗНО , а когда нет. Ти сам вообще хоть чтоб нибудь задал чтоби умничать?
Anna
Для Марина: почему сразу нужны только маляры? есть очень много замчательных абитуриентов которые написали ЗНО на 180+, они и будут работать мозгами.
Коментувати
Lili
для чого існує експертна комісія, якщо їхні проведені дослідження нікого не цікавлять, а вирішують долі дітей 12 богів, які вважають, що їхня думка вірна. Я вважаю, що експерти - це спеціалісти, які врахували усі фактори і потрібно поважати їхню працю і їхню думку, а не розрахунки комп’ютера.
Светлана
Для Lili: +100, а молоденькие только пиарятся! должны порог определять те кто писали вопросы для ЗНО. Или вначале бы члены комиссии прошли тесты и показали вой уровень знаний. Как можно не зная теста, обсуждать пороговый балл?
Владислав
Уровень членов комиссии виден не по тому, прошли ли они сами тест, а по таким их аргументам: 1) "думаю, что правильно было бы 30, но сейчас правильно будет 25" (отличный довод, очень логично); 2) "мы не можем отдать все на откуп компьютеру" (как раз чем больше компьютера, тем объективнее); 3) "эксперты, которые предложили порог - женщины, у них сыграл материнский рефлекс" (исключительно достойная аргументация в онлайн на всю страну от члена ответственной комиссии, в США это были бы последние слова в данном качестве); 4) "если мы их сейчас не отсеем на истории, они придут подавать апелляции для одного лишнего балла на украинском" (аргумент на уровне среднего учителя - если я ему поставлю 9, он завтра захочет 10...) и т.д.
Anna
Для Светлана: так там сначала дают мнение экспертной комиссии которая прорешала задания и выставила свое мнение о том какой должен быть порог и сколько процентов людей его не должно пройти. Там вначале обычно об этом говорят и зачастую порог либо повышают на бал либо оставляют таким как сказала комиссия
Коментувати
Сollorit
А.чого з і сторіі 27, а з біологіі 23? Дe справeдливість?
Татьяна Власова
Для Сollorit: Чекайте низького порогу з хімії. Треба ж рятувати абітуру з медів.
Natalya Terefelska
В медах і так одна тупизна вчиться... куди ще?
Alex
Natalya,+++++++
Коментувати
директор
Вважаю, що правильно, що піднімають поріг. У вузах мають вчитися кращі з кращих. На кого не глянь, майже у всіх вища освіта, а хороших спеціалістів немає. За 25 років незалежності роздавали і продавали дипломи всім підряд (головне, щоб гаманець потовстіший). Високі бали стимулюватимуть дітей (а особливо їх батьків) серйозніше відноситись до освіти (бо сьогодні дехто по-блату чи за гроші може вирішити будь-яке питання )
Светлана
Для директор: Настоящие ученые и профессора (из фактов той же истории) ни когда не отличались скоростью ответов на задания и вообще разносторонностью знаний. Вот не уверенна я, что Эйнштейн вообще бы сдал Укр мову, Историю , наверно сдал бы физику. Тесты ЗНО к сожалению ни как не стимулируют к выстраиванию логики, систематизации знаний, а учат как собачек Павлова быстро находить заученный правильный ответ. Вот потом эти собачки и будут строить наше будущее и быстро давить на кнопочки за соседа и за себя (намек)
Julia Sarkisian
Для директор: так, але діти в нерівних умовах, поріг 2016 року нижче, тому результати кращі. ТОді потрібно перераховувати результати 2016го року за новими правилами.
Анна
Для директора: згодна, але вважаю, якщо в цьому році беруть сертифікати 2016 та 2017 років, то й поріг склав/не склав повинен бути однаковим. Інакше минулорічні абітурієнти тепер в кращому положенні, так як за однакову кількість правильних відповідей різні бали ЗНО (наприклад, по англ.мові різниця складає 3 бали)
Коментувати
Светлана
слушала коментарии комиссии, почему ни кто не сказал, что историю Украины переписывают каждый год , и то что они учили в прошлые года это все не то! То есть учили фактически последний год все, что нужно было учить за всё время!!! А это еще сложнее потому что путаются измененные данные! Послушались бы экспертов и оставили на уровне 24 балла! Так нет, складывается впечатление, что комиссия просто хотела отсеять 10-15% абитуриентов! Вот единственное чем они аргуметировали!
Ольга
Для Светлана: согласна на 100%
Владислав
Насчет того, что историю так переписывают, и в этом году пришлось учить все по новой - полная чушь. Вы понятия не имеете о школьной программе и о программе ЗНО. В этом году программа несколько изменилась, но совсем не так, что все прошлогодние знания пришлось откинуть. Признайтесь, что никаких знаний не было и до того.
Anna
Для Светлана: ну давайте честно, большинство информации осталось таким же. Может пару нюансов и изменили, но то все мелочи и сильно на ваш результат они не повлияют....
Коментувати
Володимир
З географії певне самий більший прохідних буде.
BV_17
Де можна подивитися таблицю тестових балів і рейтингових?
Сollorit
Було кілька придурків, які хотіли встановити поріг 30 або більшe балів.
Татьяна Власова
Для Сollorit: У придурків своя мета - попіаритися і показати, які вони патріотичні та розумні, їм наплювати на нерви та долі дітей.
Юрий
Наше мин.образования выполняет поставленную задачу- нужны слесаря и уборщики. Почему меняют порог проходного бала именно сейчас, на тестировании? Почему не повышали осенью, или в течении года, дети бы готовились. Ощущение, что все делается для определенного круга людей! Вот уж действительно, зачем Украине образованные "хохлы"?
Светлана
Вообще лучше всего чтоб те кто тестовые задание придумывали на ЗНО, те и определяли пороговый бал! Они то знают, что они там намудрили. а еще лучше и сразу бы выпускали литературу под свои тесты по которой готовится
Коментувати