Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
скажіть, будь ласка, як визначається табличка 12-бальної шкали ДПА
андрій
підкажіть! Отримав 39 тестових балів. в першій частині отримав 19 балів. Це ДПА буде приблизно 5
Абітурієнт 2017
Для андрій: Так.
Коментувати
Gregor
Блін, ніхто не бажає добре вчити, всі бажають написати на 3 із 12-цяти балів і мати 200. Для чого трястися над тим, який поставлят поріг 25 чи 27. Навряд хто поступить із 105 чи 107. Це майже те саме, що "не склав".
Татьяна Власова
Для Gregor: Чому не поступлять? На контракт.
Gregor
Нууу... І все........
Татьяна Власова
Багатьом доведеться йти на контракт з набагато кращими балами...
Коментувати
Оксана
Ганьба! Не читаючи питань та варіантів відповідей, скрізь поставила варіант Г, скрізь вписала комбінацію цифр 1 3 5, отримала результат: Ваш тестовий бал: 29 з 94 можливих. Ваш рейтинговий бал: 111 з 200 можливих. Рейтинговий бал пораховано за таблицею 2016 року Витрачено часу: 2 хв. з 150 запропонованих. 2 хвилини!! Сумно...
Andrew Buz
Для Оксана: Якраз поріг "сліпого вгадування" був 29 )))
Коментувати
Катерина
Хтось може мені пояснити, чи впливає зміна прохідного балу з історії на результат зно, якщо ти далеко від порогу (близько 80 балів) ? Чи можуть бали зменшитись порівнюючи 2016 роком? Чи це все вирішується тільки згідно з результатами усієї України?
Петро
Для Катерина: Звичайно, що бали будуть менші, особливо, хто здав посередньо...
Катерина
Просто хоч і українську мову підняли на бал, але мій результат у цьому році був вищим на пів бала, ніж якби це було того року.
Петро
Для Катерина: А скільки балів із 104 Ви,Катерино, набрали?
Коментувати
Петро
Шановні можновладці від освіти! Ви подумали про те, в які нерівні умови ви ставите абітурієнтів? Минулорічні і цьогорічні випускники, показавши однаковий рівень знань з історії, будуть мати різну кількість балів.Результати ЗНО -2016 дійсні ж цього року. Навіщо така несправедливісь???
Татьяна Власова
Для Петро: Я розумію, неприємно, але не робіть з цього трагедії. Більшість минулорічних випускників з хорошими балами вступили і навчаються. Вони не ваші конкуренти. Поза межами вишів залишились, як правило, з низькими показниками. Якщо у вас хороші бали, ви пройдете, куди плануєте без загрози сертифікатів минулого року.
Петро
Для Татьяни Власової. Мені вже пізно вступати.Я свої університети закінчив давно...
Татьяна Власова
Для Петро: Ну тоді тому (тим), за кого ви вболіваєте.
Коментувати
Вчитель
Дуже зворушливо. Одні пороги 11, 21, 23, 25, 26 балів, а історія як завжи попереду! 27! Цікаво, члени комісії ставили таку цифру по принципу "Хто більше"? З урахуванням того, що історію йдуть складати не лише учні, яким вона дійсно потрібна, але й ті, хто нічогісінько не тямлять у математиці (а у цього предмета кількість календарних годин набагато перевищує історію)! А історія змінюється, але 1,5 години чомусь залишаються стабільними... На наступний рік можна вже чекати 35 чи може ще більше?
Anna
Для Вчитель: только процент тех кто прошел порог примерно одинаковый - 15%+-2 (если не считать укр язык) Ориентируются обычно на это))
Абітурієнт 2017
Для Вчитель: Згоден з вами повністю. А чому історія 27, а біологія 23. Чим вони краще істориків. Коли по історії пропонували 24, всі були за підвищення, а як з біології 23 поставили, так ніхто навіть не ворохнувся підняти прохідний. Чому так не справедливо?
Оксана
Зважайте на те, що з біології максимальна кількість тестових балів з біології 78, а з історії - 94. І ви вважаєте, що з біологами поспупили краще?
Коментувати
Марина
Адекватний поріг,ЗНО з історії легке, учень якому ставила "8" набрав 78 балів. Мотивація учнів і праця вчителя.
ХУЙ ПИДОРАС
У кого проблеми з результатами зно з історії, біології, фізики, хімії, англійської або математики, вам туди - http://catcut.net/DbH8 П.С. Українська там теж є
ЗНО в 30 лет
Как рассчитать, не могу найти таблицу, 67 тестовых баллов сколько рейтинговых?
Миха Мельник
Для ЗНО в 30 лет: вот http://osvita.ua/test/ball/47179/
Миха Мельник
примерно 176
ЗНО в 30 лет
176 это при проходном 24 а при 27?
Коментувати
Миха Мельник
Повністю згоден з тим, що такий високий бал поставили для відсіювання абітурієнтів. Якщо б поставили, наприклад 25, то при результаті 27 абітурієнти отримали б сертифікати з 102 балами ЗНО, але отримали б їх. Не варто забувати й про те, що не лише від комісії ЗНО залежить, чи вступить учень до ВНЗ. Кожен інститут чи університет, на свій розсуд ставить мінімальний бал ЗНО для вступників, тобто якби випускників відсіювали у вишах, то негативних відгуків було б менше.
Galina Sidey
Для Миха Мельник: Скажіть будь ласка, якщо учень не пройшов поріг по історії, сертифікат не видається? І тоді, якщо прохідний бал в університеті 101? Я маю на увазі, навіть по контракту не можливо вступити? Дякую за відповідь)
Ирина
Поддерживаю!!! Почему так ограничевать университет???
Коментувати
light sea
Я звичайно все розумію, хтось дума що історія легше, але поріг 27 балів, коли на Сході війна, коли питання деякі взагалі не мають нормальної відповіді і таке ставити. То математики можуть вивчити табличку множення і написати на 180, а ти маєш вчити по 7 А4 дат, персоналій і пам’яток, а ще плюс документи, логіка, хронологія і тобі для 180 потрібно чорт знає скільки набрати. Я всі роки вчилася на відмінно, з історії - особливо. І на олімпіади кожного року, районні, обласні, на репетиторство три роки і допустила 10 помилок суто в тих питаннях, які простоєне могла зрозуміти. А що на рахунок дітей, у яких взагалі підручників немає, які проживають на Сході, у яких не було змоги побачити ту Церкву чи знати про чорносотенців? Я думаю, що це попросту несправедливо. Найвищий бал прохідний! Ви взагалі з глузду з’їхали? Поставте 20, якщо на математиці 11. Поставте 23, нехай, добре. Але толку ставити 27 якщо більша половина його не набере? Це щоб збільшилося зброду на янтарі, так? Чи ви так "пульове м’ясо" збираєте? Мені все...
light sea
Мені все одно, я своє підтверджую, мені таке. Але подумайте про інших, хоч трохи але занизити поріг можна. Можливо та дитина від страху і стресу поставила одну-три відповіді неправильно? То вона повинна закинути все і їхати на Польщу чи ще куди? Кажете про "тих хто поріг не переступив" да якщо з мови вони набрали по 124 то з історії більше наберуть, серйозно? То значить історія у нас легше ніж мова, значить ми в другому класі, виявляється, не табличку множення вчимо, а гетьманів. І у нас не математики 2,5 години на тиждень, а історії! Це просто несправедливо. Підіймайте бали на технічні спеціальності - там треба точність і розміреність, підіймайте на медичні - там одна помилка коштує життя. До чого тут історія яка стала-вище навіть за мову? Через роки два такими темпами поріг складе 50 балів і тоді, відкрито скажу, фіг хто схоче взагалі щось здавати.
Михайло
Для light sea:Наче зверху написано,що не здали 13%,але як я здогадуюсь більшість участників ставили "наугад", і їм просто повезло.
оля
Для light sea: Да, думаю, що з математики Ви б порог точно не проqшли. І не врятувала б Вас табличка множення. Шановна, не існує більшої і меншої половини! половина - вона і є половина.
Коментувати
Інна
Стільки бруду Ну а пробачте Нафіга тим хто ні чорта не робить вчитися у виші?
Татьяна Власова
Для Інна: А навіщо вчитися тим, хто не ставить ком, крапок і пише з напівматюгами?
Інна
Для Татьяна Власова: той хто не ставить ком написав 3 зно на 197 і більше. я висловилася зрозуміло для інших і цього достатньо
Татьяна Власова
Для Інна: Вітаю вас! Ще й як грубих слів у мові не будете допускати, вам ціни не буде!
Коментувати
Мирослава
Не розумію, чому такий ґвалт навколо складності ЗНО. Я закінчила школу 12 (!) років тому. І всі три ЗНО, що я проходила, не здалися мені складними. Звичайно, з української мови та літератури не такий високий бал( з укр.мови та літ. 166), як хотілося б. Але, якщо сьогоднішні випускники 11 років "ганяли балду" і сиділи у ВК, то і завдання за перший клас їм будуть надважкі, а пороговий у 5 балів - зависоким. То ж не скиглити потрібно, а працювати на свої знання та імідж.
СОНЯ
Для Мирослава: Мова йде не про складність тесту з історії, бо вони складені в цьому році досить непогано. А в тому, що більшість дітей справилась із завданнями, а їм не дозволили скористатися плодами своєї праці, а особливо тим хто цілий рік працював. Повірте, я знаю таких дітей і вони по праву розраховували на дуже високий бал.
Коментувати
Алена
Когда будут результаты? Сколько можна ждать?
))
Для Алена: 19
Коментувати
Евеліна
Якщо в мене 28 тестових балів я можу поступити в університет?
Svetlana Lunina
Для Евеліна: да, тебе государство разрешило участвовать в конкурсе ;)
Galina Sidey
Скажіть будь ласка, якщо учень не пройшов поріг по історії, сертифікат не видається? І тоді, якщо прохідний бал в університеті 101? Я маю на увазі, навіть по контракту не можливо вступити? Дякую за відповідь)
Коментувати
Галина
Я в шоці, адже Дууже високий поріг. Кому таке в голову прийшло? Там сидять Дебіли?
Татьяна Власова
Для Галина: Ні, не дебіли, якраз навпаки. Там сидять люди, які виконують соціальне замовлення, щоб був набір не лише у вузи, а й в ПТУ. Щоб усе рівномірно розподілити.
Olena11
Для Галина: они вообще 32 предлагали поставить, но сошлись на 27. Карандий предлагал самый нормальный вариант 25 баллов.
Марго
Для Татьяна Власова: Ви вважаєте, що всі повинні мати вищу освіту?
Коментувати
ірина
Як ви гадаєте чи вплине поріг на 12 бальну систему?
Миха Мельник
Для ірина: скоріше за все
Ольга
ні, поріг і 12 бальна шкала ніяк не повязані
никита
Звіжки ви знаєте, що не пов,язані?
Коментувати
Tanya
На мою думку, потрібно змінити поріг , тому що ЗНО цього року було дуже важке!!! Потрібно зменшити його, щоб усі вступники отримали хороші результати ЗНО і вступили до університету!
Anna
Для Tanya: ну не могут все учиться в универе. Ну вот мы не в Сингапуре живем, в Украине нужны люди которые будут работать руками, а не головой
Татьяна Власова
Для Tanya: Не будьте наївні, ніхто нічого змінювати вже не буде. У нижчому порозі зацікавлені діти, їх батьки і частково університети, щоб набрати студентів. А державі треба стримати цей потік, щоб зекономити і забезпечити набір до ПТУ. Не виключено, що відсоток, який треба відсіяти, був приблизно спланований заздалегідь, а порогові бали просто під нього підігнали, влаштувавши нам шоу у прямому ефірі.
Марина
Повністю Вас підтримую, Татьяно!
Коментувати
Уля
погоджуюсь з Карандієм, що варто було встановити пороговий бал 25, бо 27 надто великий, порівняно зі знаннями випускників
Наталия
Для Уля: І це при тому, що сертифікати 2016 року дійсні у 2017. Де справедливість?
Коментувати