Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
marina
Обьясните по каким цыфрам смотреть склала или нет? Написано что 37балов из 94, за шкалою 128 , ниже держ підсумк.атест. 19балов , и от 2-12 у меня 6 ( склала чи не склала? И должны ли они писать в личном кабинете что не склав?
Vita
Для marina: склала, прохідний 27, а у вас 37
Блудный сын
Для marina: cклала
АНЯ
Для marina: так якщо прохідний бал маете від 27 а пороговий рівень 100 і більше то ви склали вітаю!
Коментувати
Екатерина
Как думаете,если укр. язык - 173,история - 160,а биология -155 - это нормально?
Блудный сын
Для Екатерина: Нет
Vita
Для Блудный сын: А что не так?Как по мне норм
Блудный сын
Сарказм
Коментувати
888
да,в 00.04 баллы пришли. в прошлом году это было 182, в этом году 178. Хочу забыть и украинский, который у меня 190, и историю. Спасибо укр. государству за бесплатный английский( ЗНО 195), который мне пригодится в европейском вузе. А вы тут играйтесь рейтингами...И буду всем рассказывать, что НИЧЕГО, кроме неуважения , нелюбви, неправды в украинской системе образования нет.
Flower777
Для 888: 4 бали просто втратили через людей,які далекі до цього
COS
Для 888: Вы правы. Действительно, власть у нас никого не ценит. Цинически относится к людям- никакой справедливости НЕТ.
Коментувати
Anatoly Dukhnichenko
Вот бы загрузили ответы в 00.00, был бы очень рад, но, наверняка, это сделают только после 7-9 утра(
Anatoly Dukhnichenko
ой, я имел ввиду баллы, а не ответы, кхе)
АНЯ
Для Anatoly Dukhnichenko: чекаемо з нетерпінням бо вже дуже хочеться знати....
Антон
Уже есть. Точно в 00:00 загрузили))))
Коментувати
Dr.Rainman
Срані дауни Ідіть попісяйте собі на лице ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ
Anatoly Dukhnichenko
Для Dr.Rainman: Что, не набрал порог?)
Коментувати
АНЯ
З УКР. МОВИ В МЕНЕ 102 Я ВТРАТИЛА ПРАВО ДО ВСТУПУ В УНІВЕР? ТРЕБА З УКР МОВИ 124?ЗНАЕ ХТОСЬ?
Настя
Для АНЯ: Кожен університет встановлює свій пороговий бал ,який може варіюватися від 100 до 150 (найвищий ,який я поки бачила)
Настя
Для АНЯ: Тобто право на вступ в тебе є ,але не в усі універи .
АНЯ
Для Настя: )))
Коментувати
Оля
якщо в мене рівно 27 балів то як ви думаете? я подолала пороговий рівень?
Anatoly Dukhnichenko
Для Оля: Конечно!
Оля
Для Anatoly Dukhnichenko: цікаво. з географії яким буде пороговий рівень ?
Anatoly Dukhnichenko
без понятия
Коментувати
Олександр
Як ви гадаєте 12 бальна таблиця зміниться порівняно із минулим роком?
Anatoly Dukhnichenko
Для Олександр: Немного
Flower777
В яку сторону? Кращу чи гіршу?
Олександр
Для Anatoly Dukhnichenko: на скільки балів і в яку сторону кращу чи гіршу? Як ви гадаєте?
Коментувати
Віка
Зрозуміло,дякую))). Маю 28 балів то це досить погано але достатній рівень для зарахування склав?
Anatoly Dukhnichenko
Для Віка: да
Віка
Для Anatoly Dukhnichenko: дякую.
Коментувати
Віка
до моїх балів за явку додають бали? це правда?
Михайло
Для Віка: Немає ніяких балів за явку!!!
Михайло
100 балів даються не за явку,а за набрання прохідного бала.
Коментувати
Абітурієнт
Прохідний бал для студeнтів дужe високий. Я оозумію цих бідних студннтів, які нe подолали цeй поріг. Дужe співчуваю. Я просила свого рeктора, щоб він пeрeдав прохання про понижeння порогів з усіх прeдмeтів, а тим біььшe з укр. мови до 21 балів. Спілка рeкторів підтримала цю позицію. І коли запропонував один із члeнів такий поріг члeнам комісіі, ті відмовилися приймати цe рішeння напривeликий жаль. Тобто, до рeкторів і викладачів зовсім нe прислуховуються. Жаль.
Абітурієнт
Для Абітурієнт: рeктор добрe знайомий з абітурієнтами. Він обіцяв нам лeгкe навчання у вузі, а із—за того, що історію набрала 26, я нe поступлю до вишу.
Абітурієнт
Для Абітурієнт:я нe зрозумів— як ви могли просити рeктора про понижeння балів? Ви що, родич його
Anatoly Dukhnichenko
Я считаю, что проходной балл нужно сделать около 50%, то есть баллов 40-45. Это поможет отсеять тех, кто ничего не делает и думает, что ему звезда с неба упадёт на голову. Если вы не можете набрать каких-то жалких 27 баллов, которые ученик 9 класса должен набирать, то лучше вас и не допускать к поступлению в вуз.
Коментувати
Navalnyi
Сделайте сначала задание понятными, а то были такие задание которые не поймешь. Стоит искоренять проблему в школе, а повышение балов вам нечего не даст.
Абітурієнтка
Для Navalnyi: Можете вказати конкретні незрозумілі питання?) А то скільки разів на самому зно не перечитувала зошит - жодного такого не помітила)
Flower777
Да ви що не помітили,всі помітили ви,,красотка" ні
Anatoly Dukhnichenko
Нэвэльный, все вопросы были понятны и абсолютно нормальными
Коментувати
Тарас
Просто потрібно вчитися,а не Вконтакті мемчики дивитись. Тоді і напишите добре і байдуже на поріг буде!
Татьяна Власова
Для Тарас: Просто не встигаю правити помилки у тих, хто повчає, як треба правильно вчитись! Правила повторіть!
Anatoly Dukhnichenko
Татьяна, что ты вообще несёшь? На голову больная
Татьяна Власова
Для Anatoly Dukhnichenko: Я ВАМ, молодий чоловіче, не тикала і не грубила. Я лише в котрий раз хочу сказати, що ніхто не ідеальний в своїх знаннях і не має права зверхньо і презирливо писати про тих, хто набрав скромніші бали, чи висловлює своє, хай і не зовсім об’єктивне зауваження щодо організації і проведення ЗНО! Будьте толеранті один до одного!
Коментувати
Natalya Terefelska
Питання. Хто набрав 200 балів з історії України? чи є такі взагалі?
Anatoly Dukhnichenko
Для Natalya Terefelska: Конечно есть, зно было далеко не тяжёлым
тася
Для Natalya Terefelska: Є, якщо ти вчитедь історії, та й то - не факт!
Anatoly Dukhnichenko
Тася, лол, любой учитель истории спокойно 200 наберёт. Максимум 1 ошибка по невнимательности
Коментувати
Абітурієнтка
Чому всі настільки обурюються? Все окей з порогом. Сенс людині, яка не здатна вивчити основне з історії рідної країни, вступати у вуз? Набрати 27 тестових балів - це не щось неземне, коли мова йде про здобуття ВИЩОЇ освіти. Якої, по суті, не всім й треба. Кажу це як людина, яка цього року склала зно з історії і допустила лише 3 помилки (91 тестовий бал). Я за 11 клас вивчила майже весь курс, до того особливими знаннями з історії не хизувалась. Більше того, до репетиторів я майже не ходила (лише весною раз на тиждень просто щоб попідтягувати). Так, це вартувало мені великих зусиль. Але я поставила собі ціль і йшла до неї. І не можу сказати, що це було вище можливостей сереньостатитичної школярки. Тому мене обурюють коментарі про те, що від абітурієнтів забагато вимагають. І тому я впевнена, що вивчити хоча б частину цілком реально. Я не сумніваюсь, що кожен, хто дійсно ХОЧЕ навчатись у вузі, міг постаратись та вивчити хоча б кілька сторінок, щоб набрати цей мінімум.
оля
Для Абітурієнтка: не вартувало. а коштувало!
Абітурієнтка
Оля, признаю, помилилась) Та хіба тут мова йде про мої ідеальні знання української мови, що ви відчули необхідність вказати на мою помилку?
Anatoly Dukhnichenko
Полностью согласен!
Коментувати
123
Якщо мені не вистачіть до порогу 3 балів по історіі, то я не зможу вступити в вищє?? при тому, що історія не поторібна, треба математика!
Наталия
Для 123: Ні, ви вже свій шанс втратили.
Anatoly Dukhnichenko
Сможешь. Никто не узнает твой балл по истории, если ты не будешь подавать результаты по этому предмету в ВУЗ!
123
Для Anatoly Dukhnichenko: ну я буду подавать только математику, биологию,и укр. язык. Ну историю я завалила, думаешь возьмут?
Коментувати
Олександр Грицевич
Так. Поріг з мови - 25 зі 104. Поріг з історії 27 з 94. Цікаво.
Діана
З української мови і літератури прохідний бал 24
Коментувати
Інна
От не нийте тепер. Цілком нормальний поріг. Хто готувався, навіть без репетитора, спокійно склав. Не ідеально, але цілком нормально. Рада, що починається рух в бік підняття пологів з більшості предметів. Нащо тому, хто не здатен навіть це зно скласти, вчитися у виші? Що за культ диплому про освіту? Понабирають їх, а потім ниємо, що живемо погано. А самі винні. Он скільки бруду за ці бали полилося. Матусі, змиріться з тим, що не зно погане, а дітки ваші замало знають, як би по-жорстокому це не звучало. Так, завдання не ідеальні. Так, можна втратити кілька балів через хвилювання. Але хто вчив, той склав на доброму рівні. Не кожен має вчитися у вузі, не всім це треба. Ми щодня десятки разів користуємося послугами обслуговуючого персоналу, ми їх потребуємо. То давайте ті, хто не вартий і не здатен здобувати гіднішу професію і не буле це робити. І відповідно потім нічого нікому не буде портити. Бо зараз ми надто в залежності від дурних людей. Простіть кого образила, думка моя, суб’єктивна.
Anatoly Dukhnichenko
Для Інна: Полностью согласен, кто-то должен тролейбусы водить и так далее
Абітурієнт
Нe згодeн. Панно Інно, нe трeба нічого підрімати. Замість того, щоб підтримати абітурієнтів у важку для них хвилину , то ви навпаки хочeтe підпортити рeзультати.
Татьяна Власова
Для Anatoly Dukhnichenko: Слово "тролейбус" російською пишеться з двома літерами "л". Смішно, коли безграмотні починають повчати, кому йти в ПТУ, а кому в вуз.
Коментувати
Васька
Ну і толку?Всі хто зможуть пройти на контракт пройдуть.Який в тому сенс?Бутафорія чистої води.Мовляв,ми підвищили поріг,але тупаки з грошима хай і далі навчаються.От зробили б один поріг для всіх,не склав,то і йди в коледж,училище тому подібне.А то зараз повне знецінення вищої освіти.От наприкад Іван - поступив на бюджет,мав високі бали зно,усі іспити в універі складав самостійно,а ось Тарас,який навіть порогу не подолав,вступив на контракт,часто давав хабаря,аби скласти іспит.От і питання - яка різниця між першим і другим,адже дипломи у них будуть однакові.А різниця от у чому Іван буде платити по 10-20тисяч в рік і його навіть не відчислять за погані оцінки,бо гроші будуть осідати,то тут,то там,а тільки частина з них підуть за призначенням.Шановна експертна комісія,всі хто будь-яким чином мають справу з вищою освітою зважте на те,що можливо ваших дітей буде навчати не Іван,а Тарас
Дмитро
Для Васька: ти там наплутав не Іван буде платити,а Тарас
Татьяна Власова
Ну то йдіть ви, великорозумний Іване, в школу навчати дітей!!! Ніхто ж з високими балами тепер не хоче йти на педагогічну працю, презирливо кривить носа на педвузи, а потім невдоволений, що школа погано вчить.
Вчитель
школа дає лише вектор знань, а самі знання має дитина здобути важкою працею над підручниками, посібниками, тестами тощо. Іншого ще в усьому світі не придумали
Коментувати
Овод
Хтось вже тут писав, що прохідним балом відсіюють приблизно по всім предметам 15% абітурієнтів як соціальне замовлення. Думаю з цим тверженням можна погодитись.Хтось має навчатися й не виробничих цпеціальностях, відповідно до сформованих знань, умінь та навичок чи, як зараз по-новому кажуть,компетенцій. Але треба зауважити й інше- в природі-то так є: найгірший й найкращий результат - приблизно до 1%, кращій й гірший - 8-15%, задовільний - 25-35%, добрий - 25-35%. Саме цей принцип покладено у ситсему оцінювання ЗНО ( колись читав за якими принципами, а вони дійсно складні, формуються задання ЗНО). Тому як печально не було, але так буде зажди. Система лише корегує поріг в залежності від державного замовлення. Дарвінізм ніхто не відміняв...