Опубліковані відповіді на тест ЗНО з фізики

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання з предмета відбудеться не пізніше 23 червня

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з фізики

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з фізики.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З ФІЗИКИ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 56 балам.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 23 червня.

Згодом, при оголошенні офіційних результатів ЗНО з фізики будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію з фізики.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з фізики, вважатимуться такими, хто тест не склав.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ФІЗИКИ

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання з фізики має одну некоректну задачу ( на тему «вологість» Завдання №28 Зошит №1). Прочитавши це завдання та спробувавши його вирішити, мої вчителі та репетитори не отримали результату, що був вказаний у відповідях, опублікованих УЦОЯО. Вони стверджували, що в кінці експерименту пара мала будь-яку вологість, а ніяк не 100 %, бо про це не було сказано. Тобто проблемою цього завдання є те, що не було вказано, що пара стала насиченою. Цю умову пропустили фахівці при складанні задачі. Але знаючи це, можна було легко вирішити завдання. Так як цей фрагмент був пропущений безліч випускників не змогли впоратися з цією задачею. Ось умова даного завдання: 28. Після того як у герметично закритий балон об’ємом 0,5 м3 поставили відкриту посудину з водою, з неї випарувалася вода масою 6 г. Визначте початкове значення відносної вологості повітря в балоні, якщо густина насиченої водяної пари дорівнювала 20 г/м3. Температуру повітря вважайте незмінною. Відповідь запишіть у...
Фізик
Для Вікторія: Елементарна задача. Оскільки мова про початкове значення відносної вологості. Посудина герметично закрита! І з посудини з водою випарувалося 6г води. Більше не може, бо пара стала насиченою!. Якби у посудині було всього 6 г води, то можна оскаржити коректність!
Олег
Попередній коментатор, я з вами не погоджуюсь. У завданні не було вказано про насичену пару. Адже загальна маса води може бути будь-якою, чи 7 г, чи 8 г, чи 10 г. Випарувалася вода 6 г і що? Це не означає, що пара стала насиченою. А чого ви впевнені, що більше випаровуватися не буде? Про це вказано у задачі? Ні, бо некоректна умова
Коментувати
Михайло Чиж
А чому на ДПА з математики та історії "йдуть" не всі завдання, а для інших предметів враховуються всі всі завдання? Адже так само, як не всі поглиблено вивчали математику чи історію України, так і не всі поглиблено вивчали фізику, хімію чи біологію. Виходить так, що учням, що не вивчали поглиблено певний предмет гарної оцінки ДПА з цього предмету ніколи не світить (адже тест ЗНО розрахований саме на поглиблений рівень). Чому така несправедливість у формування оцінки ДПА з цих предметів (її ще немає, але, згідно із характеристикою тестів, саме так вона визначатиметься)?
вчитель фізики
Для Михайло Чиж: В такому положенні тільки природничи науки: фізика , хімія, біологія і географія. Іноземні мови також в ДПА не всі завдання враховані. Потім в МОН дивуються, чому так мало учнів сдают пріродничі науки. А тому, шановн, що всі природничі науки важки( особливо фізика, яка потребує ще и матиматичних знань), тести ЗНО розраховані на поглиблений рівень. ще і таблиці перерахунку балів с кожним роком все "кращі". Комусь це дуже вигідно.
Михайло Чиж
Для вчитель фізики: Так і я ж про це.... А з огляду на цьогорічний тест з фізики наступного року ЗНО з фізики мало хто вибере...
Коментувати