Визначено результати ЗНО з української мови і літератури

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з української мови і літератури

Визначено результати ЗНО з української мови і літератури

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, проведення якого відбулось 23 травня 2017 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Тест з української мови і літератури містив 58 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 104 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал склав/не склав тесту ЗНО з української мови та літератури встановлений експертною комісією на рівні 24 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури будуть враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з української мови у шкалу 1-12 балів:

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Назарій
Де знайти скан-копію власного висловлювання зно 2018??? Допоможіть будь ласка...
Олександра
Якщо в мене 28 балів, а це 105 балів по 100-200 бальній шкалі, то чому мені поставили 4 бали, а не 6 за ДПА по 12-ти бальній шкалі?
Юлія
Для Олександра: 28 балів у вас з мови та літератури разом, а на ДПА з мови враховується лише мова
Коментувати
Серж
Я понял, что не очень приятно опубликовать результаты ЗНО? Сколько абитуриентов получили 200 баллов? Сколько - 150? И т. д.?
Дама-примара
Уся система ЗНО є великим фарсом, яка покликана зруйнувати систему освіти в Україні.
Сергій
Для Дама-примара: Лише той, хто нічого не розуміє у системі ЗНО, може писати таку дурню!
Коментувати
Аріна
Чому немає скан-копії власного висловлювання?
dia
порог в мед/фарм вузы 150...мне не хватило 9 балов с укр...но хим и био сдам на 180+. Интересно получаеться, кто-то, допустим сдал на 150 и био и укр и он проходит, а у меня чуть меньше укр,но выше био и хим и я не поступаю. Не очень справедливо,на мой взгляд. Будет очень интересно посмотреть на будущих врачей, коль те почку от печени не будут отличаться...
Jjj
Для dia: ось така нeсправeдливість. Трeба бити до МОНУ, щоб цe рішeння пeрeдивилися.
Elena Gapunenkova
Для dia: Це жахливо, дуже співчуваю. Сподіваюсь, вони стануть лікувати тих посадовців та їх дітей, що зробили таку "уравніловку".
Ирина
1. По биологии нет результатов. 2. Химию ты даже не сдавал еще. 3. С чего ты взял, что набравший 150+ по украинскому не отличит почку от печени?
Коментувати
Mila Onischuk
Як дізнатися про результат власного висловлення,помилки,допущені у ньому
Larisa Grabar
Для Mila Onischuk: На Вашій інформаційній сторінці завтра будуть розміщені скан-копії бланків сертифікаційної роботи.
Світлана Сметаніна
Скан - це твір, який Ви написали на ЗНО. Він буде неперевірений!! Щоб подати апеляцію тощо, Вам потрібно знайти вчителя, який перевірить цей твір(бажано, який є екзаменатором на ЗНО), і тоді Ви будете розуміти , за що знижено бал і чи є потреба в апеляції.
Коментувати
Тарас
А коли будуть скани бланків та коли буде відома статистика за результатами ЗНО?
Даша Коцюбинская
Для Тарас: скани завтра
Коментувати