Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ГІСТЬ
Якщо чесно, мене дивує більшість коментарів... По-перше, який би тест важкий не був- оцінка конкурсна, тому справедлива. По-друге, пишуть, що в школі зараз погано вчать, чи не так вчать, без репетитора ніяк... Шановні, якби система вступу у вузи була б така, як раніше, коли у вузі тобі дають розгорнуті питання і приймали б як колись, то 60-70% і на 3 не здали по 5и бальній, і не поступили-б нікуди... Комп’ютерні ігри, вк зробили своє діло. Якщо дитина не вивчила, ТО ВИННА ВОНА САМА, НІХТО НІКОМУ В ЦЬОМУ СВІТІ НІЧОГО НЕ ПОВИНЕН. ПРОХІДНИЙ ДИТИНА МОГЛА НАБРАТИ, НАВІТЬ ЯКБИ ПРОСТО СИДІЛА НА УРОКАХ І ЗОВСІМ НЕ РОБИЛА ДОМАШОК, ПРОСТО СЛУХАЮЧИ... ТОМУ, ШАНОВНІ БАТЬКИ, ЯКІ ДАВАЛИ ДІТЯМ ГОДИНАМИ РІЗАТИСЬ В КОНТРУ, ТО НЕ ТЕСТИ СКЛАДНІ, А ЗНАННЯ У ВАШОЇ ДИТИНИ НА 2
Гість
Для ГІСТЬ: ХА-ХА не смішіть мене. Знаю дитину яка на відмінно навчалася , наполегливо працювала. І для неї важкий був тест тому що не коректно складні завдання.
Гість
Для Гість: знаю дитину, яка зробила 2 помилки в тестах, бо не знала тих питань, ну і одне те спірне, яке всім зарахували. Всі решта питань були для неї цілком зрозумілі. Якщо хтось не зрозумів питання, це не значить, що воно кострубате
Татьяна Власова
Для ГІСТЬ: Якби зараз приймали вузи по вступних випробуваннях, забрали б усіх, принаймні на платне.
Коментувати
І...?
А от мені цікаво, чому ніхто, ну ніхто не згадує, який сьогодні закінчився день після складання ЗНО... Нам обіцяли результати не пізнійше як через 21 день. Офіційно і серьозно. Давайте порахуемо. Сьогодні минув вже....22....і.....????
Антуанетта
Для І...?: От-от. На сайті УЦОЯО дуже давно було зазначено, що результати будуть оприлюднені ДО 15 червня. А сьогодні в новині про встановлення порогового балу вже пишуть, що результати будуть саме 15 червня. Паскудство
гость
До 15 червня, це означає, що 15 червня включно
Анна Старчик
Для "гость". Коли ми були студентами, дехто з викладачів не приймав жодних робіт, якщо ти не вклався в термін "до" (тобто якраз не включно). От не приніс ти одну-єдину роботу, скажімо, якщо ДО 15 червня, то 14, в останній термін, - і не ставлять тобі залік "автоматом", крокуєш на випробування в день заліку. Чомусь скрізь нас дресирують, але на вищому рівні всі терміни виконання вважаються чимось дуже й дуже умовним.
Коментувати
Любов
Серйозно? Це один з кращих тестів за багато років. Багатогранний, з різнотипними та цікавими завданнями у межах програми (не без спірних моментів, але ж). Вважаю, що результат промовистий. Це лакмус ставлення до мови та літератури у школі. У нас у пріоритеті математика, фізика, а не мова. Так, нереально нормально підготувати в 10-11 класі, коли 1 мова на тиждень у стандартних класах. Але ж, шановні, у дітей відсутня логіка та здатність думати образно, для них катастрофа написати твір, перефразувати діалог. Бо книжок не читаємо, тести списуємо, контрольні та д/з шукаємо в інтернеті чи в ГДЗ. То ж усе закономірно. Діти, не скигліть і читайте книги, може, навчитесь думати.
Flower777
Для Любов: якби дітей ще вчили розвивати логіку і писати твори,то б і проблем не було(твір-це суто думка дитини,а вчителі за зміст твору ставлять нижче 8 за думку дитини,а потім ще й коментуючи розказують,а я б написла так!!! Ви то би написали,а дитина написала так як вважала за потрібне!!! Вчителі самі забирають бажання в дітей писати твори,а потім розказують,що діти не вміють писати,точніше,висловлювати власну думку(за помилки я нічого не говорю!!!!) я говорю суто за думку дитини(зміст самого твору ) А логіку тоже потрібно з 1 класу розвивати,а дітям 1999-2000-хрр. не розвивали логіку,а зараз від них вимагають на ЗНО завдання не на правила,а на логіку,а потім ставлять невідомо звідки порогові бали!!!!!
Лариса Януль
Для Любов: у нашій школі філологічний профіль, в навколишніх - також, в районі немає ЖОДНОЇ школи, де профіль фізичний чи математичний. А щодо тестів, так самі філологи сказали, що той. в цього року отримає 200 балів може йти працювати викладачем. Питання з літератури на яку вони логіку? А тема твору, багато можна дібрати прикладів з літератури, як того вимагає умова? А Ви самі зробили б цей тест, не вдома за комп’ютером, а в аудиторії, як випускники, та ще хай би Вас перед тим обшукали
Julia Sarkisian
Неможливо пам’ятати всі цитати, особливо, якщо в підручнику твір у скороченому варіанті. Мій син читає дуже багато, він прочитав ВСЕ за програмою (повні тексти) та ще й більше, успішно приймає участь у літературних конкурсах, готувався 2 роки дуже наполегливо, але... Він зробив 5 помилок в частині літератури. Для нього тест був дуже важким не за змістом, а за формолюванням питань. І не дивно, що ніхто не набрав максимум.
Коментувати
Anatolij Anatolij
При голосуванні комісією порогового балу вражає кількість членів комісії, які голосували. І так. Всього 18 членів комісії. За 24 бали-12, 23б. - 4, 21б-4, 25б-3, 28б-2. Маємо 25 голосів. Як бачимо члени комісії голосували по декілька разів. То за який бал вони віддали свій голос? Обьясните как получилось 25 голосов из 18
Абітурієнт
Шановна комісія,від того що повисили бал прохідний, Ви зруйнували життя більшості випускникам. Для початку склавши завдання переконайтесь,що вони перевіряють знання а не логіку. ДАЙТЕ ДІТЯМ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ОСВІТУ! ? ДЯКУЮ ЗА УВАГУ! !
Flower777
Для Абітурієнт: складається враження та навіть не складається воно так і є в нас просто відбивають бажання вчитись в Україні,тому що не має належних умов за якими діти би бігли в наші інститути...А наданий момент роблять все для того щоб ми громадяни України-майбутнє України просто їхали закордонм,бо там освіта не має таких жорстоких меж....а в нас виходить це ЗНО відбиває бажання вчитись і бажання вступати до ВНЗ(а навіть якшо ми і поступимо в Україні,то належних умов для навчання не буде)
Юрій Яяяяяяяяяя
Кто держит? Поступайте за рубежом (если потянете финансово). А если будущий студент не набирает 24 балла, то о каком будущем страны мы говорим? Баллы надо повышать, однозначно. Лед тронулся, в этом году мед вузы, на следующий - пед. Нормальные инженерные и програмистские вузы - итак принимают на бюджет с баллами от 190. Да и на контракт туда поступить -- тоже надо набрать баллов под 180. А ныть - что у нас отбивают желание учиться, а оно у вас было???
sto
Чего? Что за маячню вы несете. Какие 190? Какое повышения проходных? Тут учителей не хватает в школах,а он тут про повышения баллов рассказывает.
Коментувати
ОЛЬГА
ЗНО має бути для дітей і з нормальними завданнями, і з 1 правильною відповіддю, а не те що відбувалося в цьому році. Тести складає комісія з науковими званнями, а відповідать мають звичайні діти. Як це все розуміти?
Абітурієнт
Для ОЛЬГА: їм начхати на це,як був безлад в освіті так він і лишився
Flower777
ЗНО 2017 найбільше має завдань,які не мають однозначної відповіді і які взагалі не мають правильної(мова,англійська,біологія-не мають правльних відповідей це жах
Тетяна
Завдання були адекватні, чого ви починаєте?
Коментувати
Максим
Хочуть якісну освіту, а самі завдання якісно не можуть скласти
Дмитро
Не уявляю, як взагалі можна не скласти з таким проходним...
еленна
кто знает когда придёт склав не склав ..................................................................................................................................................................................................................................................................................
Юрій Яяяяяяяяяя
Для еленна: а посмотреть видео или почитать топ новости, религия не позволяет??
Коментувати
Абітурієнт
Найскладніще ЗНО з української мови за весь час з найвищим порогом! Цікаво))))
Anna
Для Абітурієнт: про сложность ЗНО можно судить по диаграмме результатов и она выглядит довольно неплохо, намного лучше чем математика и не хуже чем аналогичная диаграмма прошлого года.
Сергій
Для Anna: Ви подивіться на завдання, складені "професійною" комісією в цьому році. Скільки тут помилок та завдань з декількома варіантами відповідей
Користувач
А як можна порівнювати математику з українською мовою??? І кількість правильних відповідей... Це для математиків з такою кількістю годин вивчення повинні бути оці 11 правильних відповідей складені на раз! Так ні, чомусь технічні спеціальності не йдуть серед перших. Може треба щось міняти?
Коментувати
Natalya Terefelska
Неприємно слухати, як ДЕЯКІ члени комісії принижують важливість знань з української мови. Ось саме з цього і починається наша держава - УКРАЇНА. Зі ставлення до мови. Де, в якій ще країні можна жити, вчитися і не знати державної мови? Прошу відповісти на це питання.
мамин отлічнік
Для Natalya Terefelska: в Канаді. Там 2 державні мови: англійська та французька. Хоча я з вами погоджуюсь, знання рідної мови важливо для формування українців як нації.
математик
Неприємно слухати членів комісії, які встановлюють поріг для дітей з укр. мови, а самі цією мовою не володіють. Чого варті такі перли як Експерт ( з наголосом на першому складі) та цифри, якщо мова йде про числа
хлопчик
Да? чути такі перли: чотИрнадцять, одИнадцять, від тих хто встановлює поріг, дуже сумно, м’яко говорячи.
Коментувати
школа
При голосуванні комісією порогового балу вражає кількість членів комісії, які голосували. І так. Всього 18 членів комісії. За 24 бали-12, 23б. - 4, 21б-4, 25б-3, 28б-2. Маємо 25 голосів. Як бачимо члени комісії голосували по декілька разів. То за який бал вони віддали свій голос?
Богдан
Якщо цього року дійсні сертифікати за 2016р., то міняти поріг- це неправильно. Нерівні умови.
Anna
Для Богдан: так и тесты же разные. Может в том году легче было? ( это все очень субьективно)
Анна Старчик
Для Anna: звісно, різні були тести. Минулоріч не було жодного завдання з кількома правильними варіантами відповідей (а цього року таких два), для власного висловлення за 2 секунди добирався десяток прикладів з літератури (цього року мої учні відкопирсали, а іноді й за вуха притягли приклади з літератури, і я вважаю, що діти просто геніальні). І багато ще якіх цьогорічних погрішностей не було в минулорічному тесті. А пороговий відрізняється всього на 2.
Flower777
Для Анна Старчик: Ви вважаєте,що бал повинен був бути не 24,а нижче,якщо так,то я теж згідна з Вами,що бал міг бути і нижчим
Коментувати
Абитуриент
В этом году ни один абитуриент не набрал 104 балла. Здравый смысл подсказал бы, что порог нужно понизить по сравнению с прошлым годом, нооо ЛУЧШЕ ПОВЫСИТЬ КОНЕЧНО ЖЕ)))
Світлана Сметаніна
Для Абитуриент: Де ви таку інформацію про те, що жоден не набрав 104, знайшли??!!
Мама
Во время обсуждения эта информация прозвучала.
Світлана Сметаніна
Для Мама: Дякую! Зараз передивлюся!
Коментувати
Надежда
Спасибо за ответ, я випускник минулих років не поняла
Надежда
откуда 104бала если всех баллов 84?????не могу понять обьясните???
Друзілла Галицька
Для Надежда: а 20 балів за власне висловлювання ви не рахуєте?
Ніна
Для Надежда: Твір - 20 максимум
hope
Для Надежда: за твір максимальна оцінка-20 балів
Коментувати
Світлана Сметаніна
Якщо минулого року пороговий 23, а цього 24, то це означає, що написали краще цього року??? Поясніть, хто розуміє!
Anna
Для Світлана Сметаніна: грубо говоря, да
Татьяна Власова
Для Світлана Сметаніна: Так, краще, аж на один бал!
Толік
Ага, краще тільки цього року 104 бали не набрав ніхто. А минулого 104 бали набрали 66 чоловік
Коментувати
Anna
Бож, как же это убого. Насколько же глупых людей берут в вузы....
Ollesia
Для Anna: нормальний прохідний бал. Спілка рeкторів хотіла зробити навіть 21. Цe щe навфть високий прохідний.
Sveta
Аттестат получат все, кого не выгнали. Просто там может стоять оценка 1 балл.
Друзілла Галицька
для Лера Никонова: Не кажіть дурниці. Атестат отримають всі. Просто, ті хто не досяг прохідного балу, отримають в атестаті оцінку від 1 до 3. А пороговий бал буде дорівнювати 100 балів в сертифікаті для вступу у виш. Більшість місцевих вишів ставлять обмеження "від 100 балів" (хоча менше і не може бути), тобто всі хто подолав поріг.
Коментувати
Микола
24 балла из 104!!! та это вообще позор! какой уровень знаний будет у студентов? таких нужно сразу на работу, а не учиться в универ или академию! даём шанс тем кто плохо учился? так потом не срашивайте почему плохие депутаты, учителя и врачи! та потому-что тупые,
Anna
Для Микола: плохо учился не то выражение. Они не то что плохо учились, они не училсь вовсе + сами по себе очень глупые
Ольга
Люди! Невже Ви не розумієте, що ЗНО з української мови пишуть ВСІ випускники! Але це не означає, що ВСІ йдуть вчитися у вузи і стають студентами!
Anna
Для Ольга: ну так пусть идут себе в свое ПТУ, зачем им больше 100 по ЗНО?
Коментувати
Наталия
У минулому році пороговий бал складав 23. З 229958 абітурієнтів 17359 втратили можливість навчатися у ВУЗах.
Дар'я
Для Наталия: і це всього-на-всього 7,5% учасників! а минулого року відсіяли 9,4%.
Виктория
Скажите пожалуйста, мой ребенок дал 30 правильных ответот это сколько
Юрій Яяяяяяяяяя
Завтра узнаете. В личном кабинете
Коментувати