Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Народ,якщо ннабрано 40балів За шкалою від 100-200 123,а держ.підсумкова атестація -124 здав чи ні???
Ирина
Для Вікторія: Ой ну що за питання? Поріг 24 бали, у вас 40) задача для першого класу. Цікаво куди ви с такими результатами та логікою будете поступати
Коментувати
BV_17
Не можу зайти на сайт, щоб подивитись результати. Це сталась якась поломка на сервері? Чи що? https://zno.testportal.com.ua/info/login
Олена
Для BV_17: Та сама проблема(
BV_17
Для Олена: скоріш за все сталась якась поломка на сервері.
Коментувати
Ігор
Доброго дня, допоможіть, здав? Кількість тестових балів 35 (тридцять п’ять балів) із 104 Результат за шкалою 100 – 200 балів 115.0 (сто п’ятнадцять балів) Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів 26 (двадцять шість балів) Державна підсумкова атестація Результат за шкалою 1 – 12 балів 5 (п’ять балів)
BV_17
Для Ігор: так здав.
Коментувати
Наталія
У мене 65 тестових балів з української- це хороший результат, як думаєте?
Олександр Грицевич
Для Наталія: якщо за ДПА - хороша, бо там максимум 68. Якщо за все ЗНО (і укр. мова, і укр. літ) - то так соб, бо максимум 104.
Коментувати
Олександр
Додаток правильно показує результати??????????????
Оксана
Для Олександр: так інформаційна сторінка вже активована можете глянути
Олександр
Для Оксана: шокований результатом . Українська мова та література 178 і 10 дпа неочікувано
Коментувати
V
Вкладка "Результати ЗНО" вже активувалась. Державні сайти весь час "падають" і глючать.
Назар
Додаток теж не працює......................................................
Вадим
В мене одного сайт testportal.gov.ua не відповідає? .................................................
Оксана
Скачайте додаток моє зно там є результати ....................................................
zno
да точно у додатку мое зно есть ответы ...................................................................................... ..............................................................................
Наталья Липинская
У додатку "Моє ЗНО" вже з’явились результати,можна завантажити з play market))))))))))))))))))))))))
Flower777
Для Наталья Липинская: так не хочеться дивитись,невідомо,що там чекає(в мене між 9 і 10 і так страшно дивитись ,що там(
Коментувати
Влад
Скачайте додаток Моє ЗНО там все уже є і дивіться розклад
Артур
У кого появились результаты??????????????............................................................
zno
і де вони є я не бачу склав не склав///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
zno
Ну і де цікаво результати? 15 червня вже сьогодні, хто не помітив. У статті вище зазначанго, що результати ЗНО мають бути оприлюднені ДО 15 числа. Довго ще чекати??????
Олена
Для zno: результати вже є
Вячеслав
нету
-_-
Для Олена:де вони є,у мене в особистому кабінеті вкладка "Результати ЗНО" неактивна
Коментувати
-_-
НУ и где результаты? ...............................................................................
Наталья Липинская
Я почитала коментарі нижче і мені трохи стало не по собі, тому висловлю свою точку зору. Я абітуріент і складаю іспити у цьому році. Мене здивувало, що тут пишуть про ігри, про складнощі у складанні іспитів раніше і таке інше.Просто нісенітниці.Я знаю,що інтернет зараз керує багатьма дітьми ,але не треба всіх ставити під один щабель.І вступити зараз куди не легше.Ніхто не говорить про те, що нам справді важко зараз. Коли ти нервуєш, не спиш ночами, написавши,біжиш до вчителя, до кваліфікованої особи, з надією.А потім виявляється, що навіть він не може надати чіткої правильної відповіді на деякі запитання...Потім виявляється, що завдання анульовують...І тоді з’являється питання :"А яким таким чином складалися такі тести, які мають некоректні запитання? " Для дітей це стрес насамперед, і вони чекають підтримки від дорослих, але дорослі,на жаль, інколи тільки підливають масла до вогню.Думаю цей коментар хоч на краплинку змінить ставлення до абітурієнтів)) P. S Щасти вам, випускники )
Гість
Для Наталья Липинская: По-перше, ви самі зараз написали, що інтернет керує дітьми (ясно, що завжди є вийнятки, яке все-ж...). По-друге, вступити зараз лекше, ніж 20 років назад по розгорнутих питаннях, як не крути. Якщо ви нервуєте на тестах, то на екзамені ви нервуватимете набагато більше. По-третє, ЗНО показало, хто краще знає, хто гірше- тобто свою функцію виконало, хоча воно не ідеальне... але в світі немає нічого ідеального... По-четверте, знаючі діти, яких зараз не так і мало, це правда, не скиглять, що щось там не так, не шукають причини, а беруть ці тести і роблять... Світ жорстокий, нічого не поробиш, і ніхто на роботі вас жаліти не буде. Хочете добитись чогось в житті, не вдавайте із себе слабку особистість... Вибачте, якщо що не так, образити ні в якому разі не хотів...
Наталья Липинская
Я вдаю з себе слабку особистість?????Вибачте,але мені здається,що тут деякі дорослі люди пишуть ахінею))І не думаю, що при вступних екзаменах вчителі задавали питання, на які не могли дати відповідь самі)А нервувати - це правильний, природній процес) Я,хоч і не доросла людина,але не ображаю інших ,як от ви , наприклад)
мама
Все вірно!!! Небайдужі діти , а також їх батьки, дуже переживали за ЗНО. Це стрес!! І так, цей світ і жорстокий, і несправедливий і ще багато чого, але якраз на ЗНО для багатьох дітей це відкриття і не з приємних. І я, як мама, сили -нерви поклала для того, щоб свою дитину підтримати-заспокоїти і просто любити!!! При цьому рік строго контролювала і навчання і репетиторів. Успіху всім абітурієнтам!!!
Коментувати
Ждун
Ну і де цікаво результати? 15 червня вже сьогодні, хто не помітив. У статті вище зазначанго, що результати ЗНО мають бути оприлюднені ДО 15 числа. Довго ще чекати??????
Татьяна Власова
Для Ждун: Вранці будуть, лягайте всі спати.
Коментувати
Студeнт пeдунівeрситeту
Тeсти були нп лeгшими за минулорічні. Алe моя думка стосовно прохідного така—можливо ви нe погодитися: 1. Бeз творчоі роботи можна отримати 84 тeстових балів. Поріг вгадування становить 20%. Тобто, отримуємо 84*0.2=16,8, тобто приблизно 17 тeстових балів. В сeрeдньому за творчу роботу отримують 6 тeстових балів. Тобто сумарна кількість балів має бути 23. Алe, щоб прикрити лавочку тим, хто вгадує, нeобхідно принаймі підняти цeй поріг на 1 тeстовий бал, щоб відсікти нe дужe розумних абітурієнтів Тобто, поріг мінімум 24, максимум 25. Можна сказати, що встановили спрпвeдливо. Так як були нeкорeктні питання з мови (а абітурієнти втрачали час), то варто цeй поріг встановити на рівні 24 тeстових балів.
Студент педуніверситету
Для правда: А як по вашому має обраховуватися прохідний? Моя думка- підняти на 1-2 тестовий бал від сліпого порогу вгадування 84*0,2=16,8+ середній бал твору (6)+ 1 2 тестових бали від сліпого вгадування, але враховуючи, що тести були важкіші ніж минулорічні + до того не коректні питання 2 та 42, на які студенти витратили массу часу, то пороговий бал від сліпого вгадування підняти не на 2 тестових балів, а на 1.
Студент педуніверситету
Для правда: Для правда: Для правда: А як по вашому має обраховуватися прохідний? Моя думка- підняти на 1-2 тестовий бал від сліпого порогу вгадування 84*0,2=16,8+ середній бал твору (6)+ 1 2 тестових бали від сліпого вгадування, але враховуючи, що тести були важкіші ніж минулорічні + до того не коректні питання 2 та 42, на які студенти витратили массу часу, то пороговий бал від сліпого вгадування підняти не на 2 тестових балів, а на 1. Тобто в сумарномуи значенні 24.
Коментувати
Тетяна
Абсолютно нормальне ЗНО цього року. А з предметів, що складала я (укр м, англ та історія), тести були легші за минулорічні.
оля
Для Тетяна: Ха, ха, ха
Света
Для Тетяна: Тетяна, а вы в каком качестве оцениваете ЗНО- вы абитуриент? студент? или учитель? Вы сдавали тест в этом году? Давно замечено, что сайт переполнен ботами..
Аня Спасская
мне в прошлом году история была легче
Коментувати