Відбулось зовнішнє оцінювання з біології

Правильні відповіді на тест зовнішнього незалежного оцінювання будуть оголошені 09 червня

Відбулось зовнішнє оцінювання з біології

У четвер відбулось проведення зовнішнього незалежного оцінювання з біології, результати якого зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація з шкільного курсу.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 76 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання не пізніше 09 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів з історії України та таблиця переведення тестових балів з біології у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів будуть опубліковані за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що відбудеться 16 червня.

Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників.

Про конкретну дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде повідомлено додатково.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з біології відбудеться 7 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З БІОЛОГІЇ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
08.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аликс
Не знаю, нормальные вопросы. Примерно так же, как и в предыдущих ЗНО, на которых я тренировалась. Особенно, мне понравился вопрос про ДНК - ответы цифрами: локализация в клетке - митохондрии, рибосомы, лизосомы. Хороший вопрос, с расчетом на психологию. )))
Наталия Саенко
НАПИСАНО У ВСІХ ДОВІДНИКАХ: ОРГАНІЧНІ РЕЧОВИНИ РУХАЮТЬСЯ ПО СИТОПОДІБНИМ ТРУБКАМ ФЛОЕМИ (ПРОДУКТИ ФОТОСИНТЕЗУ + ВОДА) - ВИСХІДНИЙ ТРАНСПОРТ, МІНЕРАЛЬНІ РЕЧОВИНИ (ВОДА + МІНЕРАЛЬНІ СОЛІ) РУХАЮТЬСЯ ПО СУДИНАМ КСИЛЕМИ - ВИСХІДНИЙ ТРАНСПОРТ. ЧОМУ БЕРЕЗОВИЙ СІК РУХАЄТЬСЯ ПО КСИЛЕМІ??? НЕ МОЖУ ЗНАЙТИ ПРАВИЛЬНОГО ПОЯСНЕННЯ! ДОПОМОЖІТЬ!!!
Аликс
Для Наталия Саенко: я тоже сначала зависла, а потом вспомнила, что где-то читала про восходящий поток с точки зрения физики. На мысль об именно восходящем потоке меня натолкнуло слово "мощный". Мощный, значит, движется под давлением. А под давлением движется потому, что должен преодолеть гравитацию, следовательно, движется снизу вверх. Значит, движется по ксилеме. Как-то так. :)
Біологічка
Рух березового соку знизу вгору по ксилемі здійснюється навесні, коли ці речовини потрібні для розвитку листків. Ще одна підказка ВОДНИЙ РОЗЧИН. Тільки по ксилемі.
Коментувати
Учасник
Чого березовий сік рухається по ксилемі, а не по флоемі?!!
Я
Для Учасник: Якщо підключити знання, то сік - це вода. яка рухається знизу вгору ( а це - ксилема). Якщо включити просто логіку, то я не можу уявити собі, як по тоненькій корі берези (флоемі) рухався б сік. Тоді дерево вертіти не треба було б, зідрав кору - і все
маріяанна
хоча відповідь дійсно ксилема ,але ваше пояснення смішне,де ви таке знайшли?
Я
Для маріянна: а сміх у чому? Не раз прокручувала отвір для березового соку, і ніколи не в корі, а лише в деревині
Коментувати
Анастасия
А что правильно в задаче про кур ? 0 процентов ?
Я
Для Анастасия: У меня 0
Коментувати
Учасник
я вважаю,що завдання про панду,не логічне,оскільи вона відноситься до Приматів
Катя
Для Учасник: Нагугліть про панду. Це родина Ведмедеві, а це ряд Хижі
Ольга
"Нагугліть про панду" :) ну и что, хищники это плотоядные,вот это всех и сбило. Плотоядная панда)Вопросы просто сложены так,что больше похоже не на проверку знаний,а старания выкрутить мозг сдающим и точно так же ВНО с украинского языка и литературы(русло,випадок),а так же истории.
Коментувати
Наталія
Задача з генетики на схрещування кавунів побудована неправильно, тому вважаю, що всім учасникам ЗНО потрібно зарахувати 1 бал.
Катя
Для Наталія: І що в задачі неправильне? Якщо схрестити АаВв з Аавв, то будуть іменно ті результати, які подані в умові. Отже, куляста форма плодів - домінантна. А зі схеми схрещування видно, що за формою плоду обидві вихідні форми гетерозиготні (Аа і Аа). Над задачею треба трошки поміркувати було. Не розумію, як додавати бали тому, хто не зміг зробити задачу. А я її зробила, чому я повинна втрачати чесно зароблений бал.
Наталія
Для Катя: Чому ви схрещували АаВв з Аавв, якщо потрібно було схрестити кулясті зелені з видовженими смугастими. Ви схрестили кулясті з кулястими. Це абсурд.
Коментувати
Spring
Саме дурне ЗНО з біології за всі роки. Цікаво було б подивитись, як це ЗНО поздавали б вчителі біології.
Вчитель біології
Для Spring: Я - вчитель біології. Абсолютно не вважаю цьогорічне ЗНО дурним. Звичайні. нормальні питання. Назвіть хоч одне питання. яке ви вважаєте дурним, незрозумілим чи складним. Мої учні сказали, що ЗНО - нормальне. Хто не відповів гарно, винуватять себе, що недовчили, недочитали запитання або були неуважними. Конкретно номери питань напишіть.
Теж вчитель
Запитання цьогорічного ЗНО не можу назвати звичайними, якщо порівняти з попередніми роками. Коли на початку навчального року говорили про рівень завдань ЗНО 2017, то весь час наголошували, що вони будуть на рівні стандарту. Як на мене, то щось дуже завищені стандарти в укладачів ЗНО в порівнянні зі шкільною програмою.
Вчитель біології
Для Теж вчитель: Не можу назвати жодного питання, яке б не розглядали в шкільному курсі біології. можливо Ви назвете мені. Деякі питання повторювалися тим паче: про фасцію, на співставлення (де мозочок. серце) та , можливо, інші. Завдання цілком нормальні. Єдине, мені задача з кавунами не сподобалася, можна було б підібрати кращу.
Коментувати
ОЛЬГА
Завдання на схрещування кавунів було б коректне ,якби в умові писало б не видовжені смугасті ,а кулясті смугасті,через таку трактовку завдання учасник ЗНО допускає помилку не по-своїй винні!!!!!!
Абітурієнт
В завданні із генетики на схрещування кавунів ,під номером 33 у другому зошиті,помилки ,в умові сказано ,що схрещували кулястих і зелених та видовжених і смугастих ,розщеплення вийшло 3:3:1:1,це неможливо ,тому що при такому розщепленні генотипи батьків АаВв та Аавв ,а згідно з тою умовою, яка подається генотипи батьків АаВв та аавв ,тобто розщеплення відбувається 1:1:1:1