Опубліковані відповіді на тест ЗНО з історії

Результати зовнішнього оцінювання з історії України будуть оголошені не пізніше 19 червня

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з історії

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з історії України.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання №1-30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи дорівнює 94 балам.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 19 червня.

Згодом, при оголошенні офіційних результатів ЗНО з історії України будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію з історії України.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з історії України, вважатимуться такими, хто тест не склав.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
медаліст 2015
Дуже співчуваю випускникам цього року!Бажаю міцних нервів у нелегкій боротьбі з цьогорічним ЗНО!
Riders
Ваші дурні "нововведення"як завжди з кожною владою гроблять нашу освіту!!!!
Riders
Нашо було мені здавати взагалі цю історію?!(дурна трата на репетиторів купа грошей)якшо вона мені взагалі не треба....(йду в медичний там історія до уваги не береться ,зокрема і атестат)
Юля
Для Riders: Сдавал бы математику!
ЗНО 217
Математика в медичні вузи теж не потрібна.
Коментувати
Julia Orlowska
А коли будуть результати ЗНО? Підкажіть будь ласка, чи є хоч певна приблизна дата оголошення? Чекаю і чекаю...
Riders
Для Julia Orlowska: зайди на сайт УЦОЯО і почитай,вроді на мову не раніше 15 червня...
Коментувати
Максим
Висновок з цьогорічних тестів ЗНО з історії такий - 1 частина ЗНО -ДПА нічого не має спільного з шкільним ДПА у 11 класах, коли учні ,маючи заздалагідь питання до ДПА , могли самостійно при консуьтаціях у вчителя підготуватись до ДПА. Реально скласти самостійно можуть тільки одиниці. ТАК ЩО , МАЙБУТНІ 11 КЛАСНИКИ - ВЖЕ ДО РЕПЕТИТОРІВ!!!!
ЗНО 217
Для Максим: І Ви вважаєте це вірно? Ганьба, тим хто складав ЗНО з історії (І ч.). Куди дивиться Міністерство?
Коментувати
Сeргій
ЗНО з англійськоі було дужe лeгeнькe. Чому такі лeгкі питання були? Там нічого робити майжe. Можна було важчі тeсти дати абітурієнтам.
Natalya Terefelska
Чому студенти із «підробними» результатами ЗНО досі навчаються? Влітку 2016 року Генеральна прокуратура України повідомила про викриття злочинної схеми підробки результатів ЗНО... В ГПУ кажуть, що мають всі докази того, що до фальсифікацій були причетні керівники Українського центру оцінювання якості освіти. Злочинна схема діяла з 2008 року... ЧИТАЙ ДАЛІ: https://www.radiosvoboda.org/a/28398349.html
Алёна
Я думаю,что многие со мной согласятся,вопросов и претензий очень много именно к ЗНО по истории(первой его части) потому,что задания некорректные,не по школьной программе(если неправа-укажите где смотреть в учебнике),ну согласитьсь авторы перемудрили.Очень-очень хочется,чтобы на наши комментарии обратило внимание Министерство образования.
Ангеліна
Підкажіть якою 12 бальною таблицею бажано керуватися 2016 чи 2017 року. Бо різниця конкретна.
^
Доки результатiв нема, не можна оцiнити. Минулi таблицi однаково не пiдходять.
Ангеліна
То ви гадаєте що ще не все втрачено?!
^
Авжеж. ^u^
Коментувати
Мирослава
ШАНОВНІ!!!! Я ЗАВЖДИ говорила і говорю,підготовка до ЗНО починається з опанування програми і формування вміння читати текст і мислити,аналізувати, робити висновки,А це те,що більшість учнів робити не можуть і ліняться. ЯК що у 7 -10 класах били байдики, не працювали,ТО підготуватися за рік якісно НЕМОЖЛИВО!!! А якщо вчив,забув ,потім повторив ,щось згадав,поновив у пам’яті - буде результат, А то про ЗНО згадують у ІІ семестрі 11 класу.
Даша
Для Мирослава: Экзамены должны быть реальными) год готовится к ЗНО)? Зачем тогда школа)? Пришёл , случайно натыкал тесты, аттестат получил) Я понимаю готовится месяц, ну три..... но год.. это не правильно)
Мирослава
Для Даша:На протязі року не вчив,або вчив так-сяк,прийшов, "случайно натыкал тесты" - тому такий і результат.І нічого скиглить!!!!
Юрій Яяяяяяяяяя
Для Мирослава: На протязі - это на сквозняке, а на протяжении - це протягом
Коментувати
Anna
Люди, вы же понимаете что от того что вам добавят баллы ничего не именится? Ибо их добавят ВСЕМ. Если раньше у Васи было на три балла больше он проходил на бюджет а вы нет, то после обавления у Васи все еще на три балла больше и он все еще проходит на бюджет, а вы нет. НИЧЕГО не меняется. Неужели так сложно это понять??? Как вы вообще высшее собираетесь получать, если не понимаете таких простых вещей?
Наталия
Для Anna: У некоторых детей эти 3 бала решают получения медали. Да, согласна, медаль ничего сейчас не решает. Но если ребенок все годы старался, и заслуженно шел на медаль, то и за эти 3 бала стоит побороться.
Natalya Terefelska
Для Anna: До чого тут бюджет? Справа принципу: дитина вчилася 11 років на 10-12 (з усіх предметів), то чому вона має отримувати за ДПА, через НЕОДНОЗНАЧНІ завдання, 9, а то й 8 (єдину в атестаті)? Карати потрібно вчителів, а не дітей
Flower777
Чому вчителів карати,вчителі ні в чому не винні
Коментувати
ВЕРОНІКА
Вибачте за нескромність.Я здала історію за минулорічною шкалою на 194 бали, першу частину на 12 балів.Вчилась в універсальному класі, де історії було 1,5 години на тиждень.Річна у мене -9 балів.Просто наполегливо працювала з репетитором, який завжди казав: ,,Можливо даю тобі більше ніж по програмі, але це не завадить".Тому, вважаю, треба працювати і не буде жодних нарікань...
Абіт.
Для ВЕРОНІКА: тоді можливо до школи не потрібно ходити? А де взяти гроші на репетитора? І якщо в тебе все так круто , для чого читати коментарі?
ВЕРОНІКА
Для абіт: По вашому, читають коментарі тільки ті , хто має тільки якісь претензії?
Наталия
Для ВЕРОНІКА: Дивно - займатись з репетитором і мати річну оцінку 9. Виходить, що репетиторство все ж таки обов’язкове? Не всі мають гроші на хороших репетиторів. І не треба тут казати, що треба працювати. Впевнена, більшість дітей усвідомлювали всю значимість ЗНО і готувались наполегливо. Звичайно, що є діти, які написали добре. Але більшість з тих, кого я знаю, всі говорять про некоректність питань 1 частини з історіїї.
Коментувати
Сергій
Цього року зно з історії дуже важке,питання занадто закручені. Здав приблизно на 170 це нормально?
Ніна
Для Сергій: дужe добрe, молодeць.
Коментувати
Аня
"Той хто стукає, той достукається’’. Питшемо листи за посиланням http://mon.gov.ua/about/telefonnij-dovidnik.html
Наталия
Промоніторила коментарі до всіх ЗНО предметів, які вже проведено в цьому році. Звернула увагу, що ні на один з предметів, крім історіїї, немає такої кількості негативних коментарів всієї України. Тож, напевно варто зробити якісь висновки. Вся країна незадоволена складанням питань з історіїї, особливо 1 частини!!! Цікаво, чи буде якась реакція? Зараз багато почали говорити, що треба знищувати репетиторство. Панове міністри освіти, Ви справді вважаєте, що без репетитора можливо якісно підготуватись до здачі ЗНО з історії, якщо в тиждень 1 раз викладається історія України????? Величезне прохання - перегляньте питання 1 частини ЗНО з історії. Наші діти не заслуговують експериментів з Вашого боку!
Anna
Для Наталия: просто в комментарии зачастую пишут только недовольные)) люди хорошо написавшие ЗНО просто себе радуются молча, а люди облажавшиеся спешат обвинить в своей неудаче кого-то другого. Каждый год, под каждым ЗНО пишут что оно было сложное,задания плохие и тд и тп, но потом оказывается что все же были люди в Украине сдавшие на максимум. Если могут они то почему не можете вы?
Наталия
Для Anna: Всегда существует две позиции - за и против. И всегда существуют те, которые молча радуются за себя. И ничего плохого нет в том, что мы отстаиваем свою позицию. Но если у половины страны одни и те же претензии к создателям вопросов 1 части ВНО, то это должно о чем то говорить!
Anna
Для Наталия: половина страны это несколько милионов людей. Если брать только тех кто писал ЗНО то несколько десятков тысяч. Здесь же порядка 40-50 комментариев. Чувствуете разницу?)
Коментувати
мама випускниці
Агов,революціонери! Мова ж зовсім не про те. Читайте уважно про що пишуть.Мова про те,що в першій частині дійсно були питання які викликали суперечки ,замітьте не тільки у люблячих батьків,а й у вчителів!!!!! Це не одне питання .їх кілька! Це оцінка в атестат і від якої залежить дуже багато.
Алёна
Для мама випускниці: Я с Вами полностью согласна,не может ребенок завалить первую часть,а во второй-всё класс(ладно если это было единичные случай,так нет)
Коментувати
Алёна
Ув.Министер образования!Сделайте мониторинг ЗНО,пересмотрите школьную программу-может стоит поставить для 10-11 классов больше часов истории,создайте учебник(который реально будет учить истории,готовить до ЗНО).Мне очень жаль,что первая часть ЗНО 2017 поломая неодну судьбу!
Тетяна
Для Алёна: Підтримую!!!Дитина не зробила жодної помилки в другій частині,а в першій дууууже багато.Ніяк не може оговтатися після історії,зникло бажання до навчання ,а попереду ще ЗНО з географії.
мама випускниці
Для Тетяна:Підтримую!!!Аналогічна ситуація! Повне розчарування і бажання щось вчити!Заявила що не піде на вручення атестатів,може просто потім собі забрати.От тобі і ДПА-експеримент у формі ЗНО.Саме в І частині з української і історії помилки.( А дитина вчилася на відмінно,призер міських олімпіад і МАН). І що тепер,через некоректні запитання ,через суперечки і не згода викладачів по деяких питаннях тестів І ч.-втратити віру в себе?ДПА в школі -це інша обстановка,вчителі ніколи не покладуть питання не з шкільної прогами.Будутьвраховуватися і профілі навчання,а відповідно і не всім одинакові питання як зараз в ДПА(Іч) (ліцей,гімназія,поглиблене навчання,звичайна школа-всім однакові тести.А умови нерівні при вивченні,але це нікого не хвилює! Хтось про це подумав коли цього року вводили ДПА в формі ЗНО!!!!!
Коментувати
Максим
В 30 завданні не може бути правильним варіант відповіді "Плакати присвячено жертвам написаного *нового порядку*", тому що на на плакаті написано про повернення з неволі на Батьківщину, а *новий порядок* - це політика, що її проводили окупанти НА ТЕРИТОРІЇ України. Тому було б правильно дати дітям варіант відповіді про план *Ост*, за яким українців і висилали. Як цей плакат може відігравати *новий порядок* не розумію!
Максим
нацистського* відображати* Пробачте за Т9
Мирослава
Для Максим: а остарбайтери (угнані в Німеччину) не є жертвами "нового порядку"(назва окупаційного режиму) ????.Я не дуже погоджуюся , що плакат носить сатиричний характер,хоча ,якщо подумать добре,то можна погодитися,адже ставлення до тих,хто перебував у Німеччині,хто повертався додому,м’яко кажучи, не завжди було доброзичливе. Зрозуміло,що тим,хто народився після 2000 ,багато речей є не зрозумілими.
Коментувати
Алёна
ЗНО-интересная "штука",работаешь 11 лет,а потом рулетка:тебе не может быть плохо,усталости после 3 ЗНО нет,нервых,их вообще нет,какой-то дядя с вопросами(откуда их взяли,просто скажите где в учебниках).Подскажите,как писать аппеляцию-для некоторых 1-3 балла сыграет большую роль.Очень жаль,что судьба наших детей зависит от людей,которые сами не сдавали ЗНО.Напишите,где и откуда Вы взяли эти вопросы!
Осьтак
Революцію зробіть. А що? Хай знають наших. Всім дітям до всіх тестів додати бали. Не лише історикам. Ураааааааааа!