Відбулось ЗНО з іноземних мов

25 травня було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з трьох іноземних мов

Відбулось ЗНО з іноземних мов

У четвер було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з трьох іноземних мов: німецької, французької та іспанської, результати якого зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація з шкільного курсу.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 40 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту - 56 балів.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у п'ятницю 26 травня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тестів. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів з української мови та таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів будуть опубліковані за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що має відбутись не пізніше 19 червня.

Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників.

Про конкретну дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде повідомлено додатково.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з німецької, французької та іспанської мов відбудеться 7 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таїса
Завдання з ЗНО було дуже важким. Чи можна було дати завдання полегші, які були більш зрозумілими студентам?
Катя
ЗНО з іноземних мов було дуже легким. Команда УЦОЯО дуже хороші завдання склала для тестування- дай Бог, щоб такі завдання були завжди.