Гриневич: відповідей на ЗНО у відкритому доступі немає

За словами міністра, система побудована так, що ніхто не знає, які завдання будуть використані

Гриневич: відповідей на ЗНО у відкритому доступі немає

Вірогідність того, що відповіді на тести ЗНО вийдуть у відкритий доступ, прямує до нуля. Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

«Якщо щось подібне колись станеться, а це практично неможливо, це стане суттєвим викликом для системи ЗНО та держави загалом. Це означатиме, що повністю буде скасовано сесію, і навіть діти, що не мали відповідей і самотужки складали іспит, муситимуть його перескладати», - зазначила Гриневич.

За її словами, уся система ЗНО побудована так, що до кінця ніхто не знає, який варіант та завдання використовуватимуться на іспиті.

Вона також наголосила, що варіанти відповідей на ЗНО, що пропонують купити в Інтернеті – це шахрайство.

«Відповідні органи повинні зосередити свої зусилля на тому, щоб припинити такі речі. А школярам хочу порадити – не витрачайте зайві гроші, краще готуйтеся до ЗНО», – додала міністр.

Як відомо, наприкінці квітня в Українському центрі оцінювання якості освіти заявили про активізацію шахраїв, які напередодні проведення основної сесії тестування пропонують готові відповіді до тестових завдань з різних предметів.

За інформацією Центру, найбільш активно інформація про допомогу в успішному складанні тестів ЗНО за певну плату розповсюджується у соціальних мережах.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 23 травня тестуванням з української мови і літератури.

Для підготовки до тестування учасники ЗНО можуть скористатись дистанційною підготовкою на безкоштовній платформі ЗНО-онлайн, де розміщені всі тести, що були використанні УЦОЯО за час існування ЗНО. Більшість завдань тестів містять ґрунтовні коментарі фахівців до правильних відповідей.

ЗНО-ОНЛАЙН

Освіта.ua
10.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тата
А ніхто і не каже, що це відкритий продаж в інтернеті.
Lena
Не знаю чи були тести на пару днів до тестування але перед тестуванням мій репетитор був знайшов тести з пробного ЗНО з історії тут https://erudyt.net/pidgotovka-do-zno/istoriya-ukraini-pidgotovka-do-zno/zno-2017-zavdannya-ta-vidpovidi-probne-zno-z-istoriji-ukrajiny.html
Ollesia
Дійсно, а як цe так виходить, що тeсти на пробнe ЗНО опублікували ранішe, ніж воно проходило? Тут відчуваються корупційні схeми- хтось заплатив працівнику ЗНО гроші- а той і опублікував тeсти. Ось дe корупція. Згодна з morito
morito
Интересно, а знает ли уважаемая Гриневич, что пробное было в сети еще до его провидения? УЦОЯО промолчал и никак не прокомментировал это.
Морон
Для morito: серьезно? А где?
Святослав
палюбому буде злив тестів за пару днів до ЗНО. таке вже було пару рокі назад.
Коментувати