ЗНО складуть 740 учнів з окупованих територій

Для жителів окупованих територій та учасників АТО проведуть додаткову реєстрацію на ЗНО

ЗНО складуть 740 учнів з окупованих територій

Для участі в цьогорічному зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалось 740 учнів з тимчасово непідконтрольних Україні територій Донбасу. Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

За його словами, торік кількість таких осіб була дещо більшою – 1100 учасників. Зменшення цифри пов’язано з тим, що цього року – на відміну від попереднього – випускники з окупованих та непідконтрольних територій заздалегідь мають інформацію про можливість вступу до вишів за спрощеною системою через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна».

Також директор УЦОЯО нагадав, що для жителів непідконтрольних та окупованих територій, а також учасників АТО, які не мали змоги зареєструватися в основний період, буде проведено додаткову реєстрацію. Вона триватиме упродовж з 3 до 19 травня.

Як відомо, що жителі тимчасово окупованої території Криму і території проведення АТО можуть вступати до українських вишів за спрощеною процедурою через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна».

Вступати через освітні центри можуть як особи, які мають український документ про освіту та сертифікати ЗНО 2016 або 2017 року, так і ті, хто не має українського документа про освіту і не проходив ЗНО.

Вступники з Криму та території проведення АТО, які мають український атестат та позитивні результати ЗНО, можуть вступати до будь-якого вишу України, зокрема, на місця державного замовлення.

Перелік освітніх центрів

Освіта.ua
28.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів