Пробне ЗНО складуть 132 тисячі учасників

Переважна більшість учасників тестування спробує перевірити знання з української мови

Пробне ЗНО складуть 132 тисячі учасників

Для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року зареєстровано 132 012 учасників. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Переважна більшість учасників пробного тестування спробує перевірити власні знання з української мови. Для участі у пробному ЗНО з цього предмета зареєстровано 113 460 учасників.

Пробне ЗНО з математики мають бажання скласти 29 168 учасників, а з історії України – 24 596. Четвертий за популярністю предмет є англійська мова - 17 783 зареєстрованих учасників.

За даними УЦОЯО, найбільша кількість бажаючих скласти пробне тестування зареєстрована у Києві, Львівській, Дніпропетровській, Харківській та Одеській областях.

У 2017 році кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а також в одному з тестів за вибором - історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 1 квітня, тестування з інших предметів - 8 квітня 2017 року.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування з одного тестового предмета у 2017 році складає 129 грн. Реєстрація на пробне ЗНО здійснювалась регіональними центрами оцінювання якості освіти і була завершена 31 січня.

Цього року визначити результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання учасники зможуть за допомогою онлайн-сервісу, що розпочне свою роботу 1 квітня.

Результати пробного тестування не можна використовувати для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх шкіл та для конкурсного відбору до вищих навчальних закладів.

Статистика реєстрації

Освіта.ua
22.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів