Підготовка до ЗНО та ДПА з англійської мови
PR

Підготовку до ЗНО та ДПА з англійської мови варто довірити курсам з досвідченими викладачами

Підготовка до ЗНО та ДПА з англійської мови

До іспитів залишилося не так багато часу, тому саме час готуватися до державної підсумкової атестації, і, звичайно, до зовнішнього незалежного оцінювання, адже ці іспити значно впливають на майбутнє випускника. У 2017 році атестація може зараховуватись за виконання частини завдань із тесту ЗНО, тому послуги вивчення і поглиблення знань з англійської мови стають все більш затребуваними серед випускників.

Перший Кембриджський освітній центр пропонує вдосконалити свої знання або вивчити англійську мову з нуля різним віковим категоріям - від маленьких дітей до людей, яким необхідна корпоративна, юридична або фінансова англійська мова. Але особливим попитом такі курси користуються серед старшокласників.

Учням 11-х класів буде корисно відвідувати курси англійської для підлітків, адже дуже часто в школах приділяється недостатньо уваги саме тим питанням, які пізніше зможуть допомогти на ЗНО. А на спеціальних курсах можна не тільки підвищити рівень своїх знань, а й потренуватися у виконанні завдань, з якими доведеться зіткнутися на іспиті, а також перевірити, наскільки нинішній рівень знань відповідає вимогам для успішної здачі ЗНО.

Учні 9-х класів також можуть відвідувати ці курси, щоб успішно готуватися до ДПА, а заодно і напрацьовувати базу знань з англійської мови, яка стане в нагоді їм через два роки.

За три місяці кожен учень зможе навчитися оперативно і без проблем справлятися з усіма завданнями, які будуть поставлені перед ним під час тестування, значно підвищити свій рівень знань і отримати необхідну впевненість.

Усі позитивні результати досягаються завдяки ретельно підібраним і розумно структурованим матеріалами, досвідченим викладачам, які допоможуть легко засвоїти нові знання, а також власним напрацюванням освітнього центру, перевіреним роками і успішно складеним ЗНО нинішніх студентів вишів.

У 2017 році команді Центру допомагає старший екзаменатор ЗНО, який перевіряє матеріали на актуальність і відповідність критеріям оцінок цієї атестації.

Серед переваг курсів - вибір класу, що буде відповідати рівню знань учня: В1/В1 + або В2/С1. Це дозволить відразу ж включитися в навчання і працювати над підвищенням рівня знань з англійської мови. У результаті можна отримати всі необхідні вміння, навички і легко впоратись із завданнями ЗНО та ДПА.

ДІЗНАТИСь БІЛЬШЕ

Освіта.ua
16.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів