УЦОЯО отримав атестат захисту інформації

Український центр оцінювання отримав від Держспецзв'язку атестат відповідності у липні цього року

УЦОЯО отримав атестат захисту інформації

Український центр оцінювання якості освіти отримав від Держспецзв'язку атестат відповідності у липні цього року, після всіх випробувань системи захисту. Про це директор УЦОЯО Вадим Карандій сказав на брифінгу 16 серпня, повідомляє Укрінформ.

«На сьогодні УЦОЯО має відповідний атестат відповідності. Цей атестат відповідності чинний до 2021 року. Система УЦОЯО забезпечує захист інформації відповідно до умов нормативних документів системи захисту інформації України. Цей атестат видали в липні 2016 року», - сказав Карандій.

Він зазначив, що перед видачею атестату система захисту персональних даних Центру пройшла відповідне випробування.

«Фізично система захисту була побудована до початку проведення ЗНО. Її випробування, пробна експлуатація була здійснена ще у квітні, після чого всі матеріали були передані державною експертизою на розгляд відповідної служби на предмет отримання відповідного атестату», - сказав Карандій, зазначивши, що атестат був виданий УЦОЯО вже після того, як ГПУ розпочала кримінальне провадження щодо несанкціонованої зміни результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Освіта.ua
18.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юра міліціонер
Атестат не має зво..отньої дії. Тобто де-ю..е, ЗНО-2016 поводили без захисту, що не виключає зовнішніх втлучань. Чекаємо вас, пане Ка..андій в генп..оку..атуї. Зіставите компанію Їкавчуку.