Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
валерийй88
а если мне нужно сдать только английский язык? зно по укр.языку и истории я сдавал в 2016 году, мой сертификат будет действителен и в 2017? мне можно сдать только английский? или укр.язык обязательно сдавать еще раз?
Олег Грица
Для валерийй88: буде відомо коли буде наказ (орієнтовно 15.10.16 р.) про правила вступу у 2017 р. якщо Гриневич додержить свого слова і сертифікати із зно будуть діяти мін. 2 роки, то зможете доздати лише необхідні предмети.
Anna
скорей всего вам прийдется сдавать еще раз, но следите за новыми законами, у нас все менятется на глазах и не удивительно будет если они в апреле месяце скажут что можно использовать сертификат 2016 года. Но пока что сертификат действителен 1 год
Олексій
Валерий, посмотрите на свой сертификат ЗНО, видите в нём написано: "Срок действия сертификата 2016 год". Т.е. в следующем году он для поступления будет не действителен.
Коментувати
***
От як було в цьому році-Ви ж знаєте скільки платити за перевірку ЗНО,маса вчителів зі стажем просто не хочуть перевіряти роботи.Математику перевіряв вчитель інформатики,ому що в нього в дипломі прописано ,що він ще вчитель математики,реально ставили по 1 балу де можна було ставити 3 бали(тому що він не читав хід думки учня,а дивився у правильність відповіді),теж саме стосується творів з укр.мови-залежить від регіону куди завезли на перевірку ,і знов реально дитині поставили 9 з твору де можна було і 15 ставити.Так от,як би МОН працював над якістю самих завдань чи над якістю перевірки,адже це доля дитини -це б віталося.А то -пишуть,роблять ,будують якісь графіки,таке враження ,що ми на різних планетах
Сергей Гога
Нащо вводити обов’язковий предмет за вибором учнів? Нащо ускладнювати? Показати, що і ми працюємо?
Михайло Чиж
Для Сергей Гога: Бо на ДПА виноситься три предмета: два обов’язкових визначаються державою а третій - учнем. А "обов’язковий", бо без третього атестат буде не дійсним.
Anna
ДПА в форме ЗНО показывает реальный уровень знаний детей, а то понаставят всем 12, на ДПА в школе спишут на 12 и думают что это они так научили хорошо. А тут бац и слетают медалисты и получают не 12 а 6. После такого учитель три раза подумает прежде чем оценки завышать.
Олег Грица
Для Anna: а якщо навпаки? вчитель ставить не більше 9, а на ЗНО бац - 200 балів.
Коментувати
Вилен (МОДЕРАТОР)
Як завжди: щось недолуге, яке потім буде кілька раз змінюватись. Спочатку вручаємо атестати з додатками, а потім проходимо ДПА у формі ЗНО :)
Михайло Чиж
Для Вилен (МОДЕРАТОР): Ви хоть самі зрозуміли, що написали? А як це можна вручити атестат без оцінок ДПА? А якщо якийсь "медаліст" не підтвердить свою медаль? А додатки потім, коли на школу прийдуть оцінки ДПА, збирати і дописувати? Це повна дурня!!!!!!
Andrii Nochkin
атестати з додатками вручатимуться після оголошення усіх оцінок ДПА, проведеної у формі ЗНО. Це відбудеться не пізніше 01 липня, як і передбачено законодавством.
Коментувати
Таня
не зрозуміло, як учні встигнуть скласти ЗНО з трьох предметів в період з 23 травня до 25?
Михайло Чиж
Для Таня: Де Ви взяли " період з 23 травня до 25"? Написано-ж: "Зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року відбудеться з 23 травня до 15 липня 2017 року". І чому учні повинні встигнути скласти ЗНО до 25 травня? Що це за такий унікальний день, щоб прагнути до нього встигнути?
Коментувати
xyz
А яка доля чекає студентів технікумів і коледжів? Як вони будуть здавати ДПА? Адже на другому курсі вони також отримують атестати.
***
Для xyz: Звичайно у вигляді ЗНО з трьох предметів
xyz
Для ***: Це ще не факт. Того року також було повідомлення, що студенти технікумів і коледжів будуть здавати ДПА у вигляді ЗНО. Але потім це було відмінено.
Andrii Nochkin
в наказі чітко зазначено "для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року", тобто норма цього наказу щодо ДПА не стосується випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації
Коментувати
валерия новикова
Таке враження,що мністерство не робить висновки зі своїх помилок. 11 класники офіційно навчались до 30 травня,у розкладі були уроки української мови після 5 травня (ЗНО з Укр. мови та літератури.) Потрібен був час на отримання листа із результатами, їх треба було вписати в додатки, після випускного діти здавали ЗНО з всі інших предметів. Зараз таке враження, що хтось знущається з нещасних дітей. Електронні систесм "виснуть" випускний у липні, що Ви нам ще придумаєте. Кожен рік як у казці страшніше і страшніше
Елена
Для валерия новикова: Бесплатное образование в Научно-исследовательском университете г.Нью-Йорка. Зайдите на англоязычный сайт этого ВУЗА.
Михайло Чиж
Для валерия новикова: Ну 11-класники навчались не до 30-го травня, а до 26-го; 27 був останній дзвоник (офіційно встановлена дата, 28 - випускний (у нас був). А із "таке враження, що хтось знущається з нещасних дітей" з Вами погоджуюсь. Мабуть, з метою приведення взаємодії навчального процесу і ЗНО до нормального стану і було прийнято рішення перенести ЗНО на більш пізній період. Як на мене - правильне рішення: тепер хоч шкільну програму до ЗНО виконаємо. Але я не погоджуюсь із "Результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати ДПА". Вважаю це зайвим. Ну, це не тільки моя думка, а й багатьох колег. Але хто до неї прислухається? Дійсно, чим далі - тим страшніше....
мар'яна
чи правда що англійська мова буде обов’язковою для здачі ЗНО у 2017 році?
Коментувати
Anna
одноклассники которые поступали в США подавали документы еще весной, вкладывали оценки за 1 семестр и все вышло ок). Так что не думаю что отсутствие оценок на начало лета будет большой проблемой.
***
Для Anna: Ну в США так там навчаються одиниці-дорого та далеко.Доречі розкажіть а скільки коштує там навчання і чи є гранди які покривають 100% навчання-ну якщо Ви знаєте.Я колись цікавився ,говорили що 50% це макс.на покриття навчання,а проживання ,харчування.Так що везе одиницям
***
Для Anna: А в Європі -100% атестат,крім того перекладений і т.д.Документ про середню освіту.Ну от приміром http://www.tum.de/studium/bewerbung/studienkolleg/
Anna
Для ***: одноклассник что в Великобританию подавал тоже успел поступить (его приняли в вуз еще до того как нам аттестаты выдали) Думаю что можно решить эту проблему (просто рассказать о вашей проблеме в вузе куда хотите и они предложат способ подачи аттестата) В общем если постараться проблему решить можно))
Коментувати
Іваніван
А можливо було б доцільно поставити зно з англійськоі тим,де 5 і більше тижневих годин? Шкіл,де годин на іноземну використовується чимало,а мови так і не знають. Можливо,не варто цим зно перекривати право вступу,а от перевірити рівень поглибленого вивчення,було б доцільно.
Anna
Для Іваніван: 90% учеников из спец. шкод по английсокму занимаются с репетиторами, так что проверка выйдет так себе:)
GG WP
Лололол. ЗНО з англ. нічого не вирішує, якщо його перекриває по балам інше ЗНО (в самого 198 балів з англ. перекрилися 199 з іншого предмета). І до чого тут 5 і більше годин? Це факт, що гуманітарії нерідко знають англійську гірше за фізмат (я сам з фізмата). Тут нема чого перевіряти. І мені цікаво, що люди без знання англійської хочуть добитися у житті в сучасному світі?
Коментувати
Ирина
Может это прояснит ситуацию: в этом году аттестат и вкладыш выдали 2 июня с внесёнными обязательными 2 Результатами ЗНО, а не обязательные пройдут уже позже и в аттестат не попадают, а только в систему электрон и в сертификат ЗНО. Для подачи за границу все ОК
***
Для Ирина: вірно 2 червня -тоді діти всі встигали за 2 тижні зробити апостилювання і орієнтовно 20 червня подавали документи ,які приходили до 15 липня у вузи.А тепер лише числа в кращому випадку 30 червня будуть атестати +2 тижні (офіційно з додатком)апостилювання -це вже 14 липня ,тобто немає зміста навіть подавати.
Коментувати
***
Відтік учнів просто вражає ,лише в МФТИ цього року вступило лише 28 наших учнів.Так замість того щоб боротися з проблемами в освіті,суспільстві,економіки-країна вирішує просто-а зясь Вам документ.В цьому теж щось є .Для перевірки https://pk.mipt.ru/bachelor/prikazy-i-spiski/prikazy-o-zachislenii/20160807_prikaz_pmf_b_kvot.pdf
***
Для чого зроблено-не тяжко зрозуміти.Вступ закордон на осінь-реально закритий.Основний момент при вступі -це атестат на руках,а він буде район 1 липня,основні дати подачі документів за кордоном район 15 -20 липня,а до цього часу ніхто не встигне -перекласти ,апостилювати ,тощо.Залишиться лише Польша,або чекати півроку.
Михайло Чиж
Пардон, 15 липня - це, мабуть, закінчення додаткової сесії. Основна закінчиться десь числа 20-25 червня. Випуск може бути десь 1 липня (або близько до цієї дати). Подачимо...
Anna
Для Михайло Чиж: зно с 23 мая то есть к началу лета уже будут сданы обязательные зно для аттестата а значит выпускной в первой половине июня. Не понимаю откуда вы взяли 1 июля.
Михайло Чиж
Для Anna: "один навчальний предмет за вибором випускника" - значить, може бути вибраним і останній предмет основної сесії ЗНО. Плюс час на перевірку і доставку результатів до школи. Тож десь під 1 липня і получиться....
***
Читайте уважно-2017 три обов"язкових ЗНО,а значить чекаємо останній предмет.Атестати не друкують по одному,тому чекаємо ще і апеляції по третьому предмету(ну нехай надрукують раніше) Реально Михайло абсолютно вірно каже-1 липня це як самий перший термін ,а то і ще пізніше.
Коментувати
Михайло Чиж
"Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року." - значить, як ДПА учні вибиратимуть три предмети, школами чекатиме їхніх оцінок за ДПА і тільки тоді можна буде робити випускний. Тоді випускний буде аж після 22 липня?
Ірина Агура
Для Михайло Чиж: Цього року визначення результатів ЗНО з УМтаЛ тривало 21 день, історії та математики - 16. Якщо нічого не зміниться наступного року, то арифметика не складна. Випускні будете гуляти у третій декаді червня)
Ольга
Для Михайло Чиж: Так в цьому році так само було.Три предмети здаються у травні,а четвертий вже після випускного у червні.Що складного?
***
ні не так само.Третій предмет -обов"язковий і приміром навіть в цьому році іноземні мови були в 8-10 червня.Далі тиждень на перевірку це вже 17 червня ,потім будуть чекати всі предмети .Атестат буде на руках числа 1-15 липня
Коментувати