Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарина
Здравствуйте. Меня интересует, если я буду задавать ЗНО по Укр яз и лит, Матем и Истории Украины, смогут ли мне защитить в аттестат бал с ЗНО истории как третий ДПА?
Ольга
Для Дарина: Так
Андрій
Ольга, підкажіть будь ласка які предмети потрібно здавати на Юридичний факульет
Коментувати
123
Сегодня опубликрвали даты ЗНО 2017 Укр мова 23.05, Математика 31,05, история 02.06. Как же будут выставлятся годовые оценки с учетом ДПА, если последний звонок 26.05?
Anna
Для 123: в этом году на выпускном раздавали только сами аттестаты, додатки мы получили числа 10 июня. В этом году наверное будет еще позже, возможно выпускные перенесут.
Ольга
Оцінки за ДПА не враховуються при виставленні річної оцінки
Anna
Для Ольга: но они есть в додатке аттестату и учитываются при выставлении среднего
Коментувати
Володимир
Може хтось сказати чи англійська мова буде обов’язково чи ні?
Anna
Для Володимир: там все написанно, третий предмет на выбор ( то есть англ не обязателен но нужно выбрать самому третий обязательный)
Коментувати
Дмитро
Де зайти питания на зной з правознавства? Хочу спробувати поступити з допомогою ЗНО. Історію впевнений , що здам а вот право незнаю, хочу підготуватись
Сергій
Для Дмитро: правознавство на зно не здають
Коментувати
Михайло
Допомога у підготовці до ЗНО-2017 Деталі на сайті http://zno200points.webnode.com.ua/
Вася
Зможу я скласти ЗНО з таких предметів , як українська , історія, англійська та математика?
ТАРАС
Для Вася: Зможеш.
Коментувати
Наташа
Добрий день. Я хотіла запитати, якщо максимум ЗНО - це 4 предмета, то чи можна здавати мені хімію, біологію, українську, англійську, а обов’язкову історію України лише як ДПА (без втрати одного ЗНО)?
Юрій
Для Наташа: Ні історія зарахується і як дпа і як зно
Андрій Місюрак
Для ДПА зараховуються питання з історії за 10-11 класи
Коментувати
Людмила
Дорогі колеги, вчителі іноземної! Моя ремарка не зовсім стосується ЗНО, але хотіла б сказати свою думку з приводу навчального плану на 2016/2017 н.р., бо на виході одержуємо незалежне оцінювання із занесенням в атестат. Опрацювала документ і побачила, що у нас знову мінімальна кількість годин на основну іноземну мову цього року: 5 кл.-3, 6 кл.-2, 7 кл.-2, 8 кл.-2, 9 кл.-2, 10 кл.-3, 11 кл.-3. Всі додаткові години, які нам додали минулого року, просто ВІДСУТНІ. Що це? Неуважність міністерства, економія коштів чи саботаж? Керівництво школи з варіативної складової додавати відмовляється, бо іншим потрібно більше. Прокоментуйте, будь ласка, яка у вас ситуація.
Олег Грица
Для Людмила: це свідчить про те що скоро зно з іноземної не буде. коли я вчився у школі то годин з російської було і те більше! скопіюю ваш комент. дуже цікавий для роздумів.
Експерт
Та ні, це елементарне розгильдяйство в міністерстві. Це означає, що ніхто ні за що не відповідає, лише отримує грошу та ляпає язиком. Це ж треба було комусь сісти, та й попрацювати з навчальними планами. А такого хтось, хто добре знає школу, в міністерстві то й немає.
Коментувати
yava
Є одне питання по іноземній мові: до цих пір учням які здали тест по іноземній мові (IELTS, TOEFL і т.д.) на рівень В1 автоматом ставили ДПА 12. Якщо ж здавати по іноземній мові ЗНО в якості 3-го предмету, то результат B1 на оцінку в атестат вже не буде впливати ?
Олексій
Основна сесія ЗНО2016 проходила в період з 5 травня по 17 червня. Це з урахуванням 3-х обов’язкових предметів (необов’язкові почали здавати 3 червня). У наступному році швидше за все 16 або 19 червня пройде останній іспит основної сесії. Залежно від доставки матеріалів (а я сподіваюся, що помилки цього року будут враховані, і логістика буде працювати набагато краще) і їх перевірки результати по останньому іспиту будуть відомі вже 26 червня.
Олексій
Крім того, ми не знаємо що змінилось обо змінеться у середені системи ЗНО, бо багато залежить від роботи УЦОЯО та регіональних центрів.
Коментувати
Олексій
Что-то вы бред пишите, работа экзаменатора самая оплачиваемая во всей системе ЗНО, один экзаменатор за 3 дня может заработать половину своей месячной з/п в школе.
380672932523
Чи буде ЗНО з англійської мови обов’язковим у 2018?
Олег Грица
Для 380672932523: реформатори повідомлять про це у 2018 році.
Коментувати
Dashaaa
А чи можна вибрати математику як третє ЗНО ,якщо я збираюся здавати укр.мову та історію?
Олег Грица
Для Dashaaa: можна. але спочатку визначшся зі спеціальністю і вузом. глянь за попередні роки які предмети необхідні.
Коментувати
Елена
Якщо учень вибере ЗНО-ДПА, яке буде проводитись 15 липня + час на перевірку (що найменше 2 тижні ). Коли вручати атестати??? А якщо це медаліст, а якщо ще додаткова сесія? Найкраще прибрати ДПА з 11-х класів взагалі. Видати атестати 31 травня і не шукати собі і іншим пригод
Олег Грица
Для Елена: звідки ви взялм дату 15.07? чого ви розводити людей?
Людмила
В наказі дата проведення ЗНО до 15 липня
Олег Грица
Для Людмила: так зно, а не вручення атестатів. і минулого і цього року вручали атестати після дпа, а кампанія із зно тривала ще більше місяця.
Коментувати
ЗНО
FAQ по ЗНО-2017: http://education.od.ua/zno-faq.html (оновлюється)
Катерина
А по-вашому, складати ЗНО 5 травня, як було цього року, краще? Не всі теми вичитані, навчальний процес стиснуто. Між математикою та історією один день, щоб " дух перевести". І щодо третього предмета. Нехай обирають і складають! Бо в нас більшість учнів обрали історію. Ось історик і "готується" рік, чекає з завмиранням серця на рейтинги та результати. А біологи - хіміки - іноземці і за вухом не ведуть. Бо результати їх предметів на шуооу не приходять, значить, мало кого цікавлять. А що історики - мовники- математики не такі вчителі? Чи нам за це доплачують? А про 22 липня, то вже , напевно, долаткова сесія скінчитьс . А основна триватиме 2 тижні + перевірять днів за 10. Отримають всі аткстати до 20 червня, не панікуйте!
Олег Грица
Для Катерина: математику/історію я знаю лише по право (інші не перевіряв). взагалі краще вибирати один пріоритет і по ньому іти. якщо вагаєтесь - система також буде вагатись і вибере що те потім не захочете.
Коментувати
Світлана
Хотілося б знати точний перелік обовязкових ЗНО 2017 року, особливо стосовно третього предмету. Досі залишається незрозумілим, чи доведеться таки всім складати ЗНО з іноземної мови. Зукр. мовою все зрозуміло, матем. або історія - на вибір обов’язкові, але ж третій та четвертий предмети - теж на вибір, то ж якому з них надаватиметься перевага при врученні атестату?
Галина
Для Світлана: Тому, який випускник вибере для проходження ДПА. Як і в цьому році, у програмі реєстрації треба буде поставити галочку біля прдмета, результат з якого зараховуватиметься як оцінка за ДПА. ЗНО- максимум 4 предмети, ДПА - 3.
Олег Грица
Для Світлана: так відклали обовязковість ЗНО з іноземної ще на рік. третій і четвертий (не обовязковий, страховочний) предмет вибирають самі випусники. шедевр в іншому. зайдіть на сайт любого вузу і дізнайтесь, які предмети необхідні для вступу. запевняю, інформація появиться лише після нового року. сподівайтесь, що залишаться ці ж предмети що були цьогоріч. а може ні?
Roman
Для Олег Грица: Навчальні заклади залюбки опублікували б перелік предметів для вступу на наступний рік вже завтра, але від них тут нічого не залежить, бо "умови вступу" на наступний рік міністерство видасть добре як у листопаді і знову (як показує практика) після цього їх ще кілька раз поміняє. І ніхто, навіть працівники міністерства, не може передбачити наперед, що нового там понапридумовують. А як і коли це реалізують у Єдиній базі (ЄДЕБО) - це ще одне питання. Так що камінчик не в той город...
Коментувати
2017
Вручення атестатів, випускний - 22 липня 2017? (субота) А вчителі хіба не будуть у відпустці?
Anna
Для 2017: учителя не обязаны все присутствовать на вручении аттестатов. Мне кажется что выпускной это для учителей чисто ежегодная вечеринка за счет родителей. Можно и выделить один день своего отпуска на это, а если вдруг не в городе то все переживут отсутствие нескольких учителей.
Олег Грица
Для 2017: пишу із запізненням. надіявся що ніхто не буде реагувати на допис. я випадково замість мінуса плюсанув. звідки дата 22.07.17?
Ніна
Для Anna: Ви впевнені, що вчителі не мають відношення до вручення атестатів? А хто ж їх виписує? Принаймні директор повинен вручити, ВСІ переживуть...
Коментувати
Anna
для открытых заданий есть апелляция. К меня в классе 30 человек и всем поставили их заслуженные баллы. Согласна что не всегда человек может быть обьективным, но в таком случае ученик просто подает апелляцию.
teacher
Так що експерименти з обов’язковою здачею ЗНО з англійської мови скінчилися? Радіти випускникам чи чекати нових наказів, змін?!
Chevalier
Для teacher: ДПА у формі ЗНО з іноземної мови відтермінували ще на один рік.
Коментувати