Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
За прогнозами, в предмети оцінювання-2017 все ж таки буде включена англійська. Таким чином, обов’язкові предмети для здачі ЗНО в 2017 році наступні: Англійська мова; Українська мова; Історія України або математика. На скільки це дійсно так підкажіть будь ласка. Я планувала здавати саме ці предмети, чи обовязково тепер здавати ще якийсь предмет на вибір, для вступу та юридичний факультет. Дякую.
Николь
Добрый день,подскажите или действительно ЗНО по истории Украины будет по материалу 20-21 века ? Или это добавили дополнительно ?
Юлія
Доброго дня. Я здавала ЗНО у 2016 році (укр мова, історія України та біологія). У 2017 я знову хочу поступати у ВНЗ, але для цього мені потрібно здати ЗНО з хімії. Чи можна при вступі використати 2 результати ЗНО з 2016 і 1 результат ЗНО 2017 року? Дякую.
Аня
Добрий вечір. В мене таке питання . Предмети , які ВНЗ викладає як вступні ( на різні факультети ) вони можуть змінюватись чи вони будуть такі самі як і того року
ТАРАС
Для Аня: Почекай, не спіши. Після 1 грудня будуть Правила вступу кожного ВНЗ, а в них перелік предметів ЗНО- 3 штуки: 1) укр.; 2) мат.,/іст.,/біо- на вибір ВНЗ; 3) один або два предмети (один з двох на вибір вступника).
Коментувати
олeнь
добрий дeнь, чи можна здавати ЗНО з трьох прeдмeтів (укр. мова, матeм та іст. Укр)? мeні сказали, що коли здаєш іспит з матeматики другим, то трeтім історію Украіни здавати нe можна (тільки чeтвeртим)
світлана
Для олeнь: можна
Сергій
Для олeнь: немає різниці, яким по черзі здавати історію, третім чи четвертим предметом...під час реєстрації ти зможеш відмітити предмет, котрий обереш як ДПА... інший же буде зарахований як ЗНО для вступу у ВНЗ.
Коментувати
Алекс333888
Доброго времени суток, подскажите, пжл, кто знает; я сдавал ЗНО в 2014 году, но из-за личных обстоятельств не поступил в ВУЗ. Так вот, нужно мне писать повторно? и куда обращаться, спасиб)
Сергій
Для Алекс333888: у 2017 році дійсними будуть сертифікати за 2016-2017рр... так що писати буде потрібно... зареєструватися можна буде з 06.02 по 17.03 на сайті УЦОЯО, або звернутися за допомогою до пунктів реєстрації...
Коментувати
Зореслава
Коли відбудуться випускні для 11 класу? Як бути з врученням документів про освіту? 26 травня - пластик, 29 червня - додаток?
Сергій
Для Зореслава: і пластик (якщо він буде), і додаток будуть видаватися після 23.06 (дата, коли ЗНЗ отримають останні результати ЗНО)
Коментувати
Юлия
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, я сейчас учусь на 3 курсе, для того что бы мне поступить на магистратуру, нужно сдавать ЗНО, это будет в 2018 году, говорят что иностранный язык обязательный, это правда?
Олена
Здравствуйте. Я в 2016 году сдавала зно и поступила. В 2017 хочу сдать зно опять и поступить в другое место. Скажите, пожалуйста, мне придётся сдавать все как и выпускникам? В 2017 году английский обязательный предмет?
Сергій
Для Олена: у 2017 році дійсними будуть сертифікати за 2016-2017рр...у 2017 році англійська мова не обов’язкова
Коментувати
Наталя
Які ЗНО є обов’язкові у 2017 році? Чи можна здавати укр. мову, хімію та біологію? Чи потрібно здавати ще математику або історію?
Сергій
Для Наталя: математику, або історію потрібно здавати обов’язково
Коментувати
Маргарита
У 2016 році я здавала ЗНО, чи можна по сертифікату 2016 року поступати ще раз у 2017? чи потрібно здавати ЗНО?
Сергій
Для Маргарита: можна
Коментувати
Ліна
Уже визначені дати здачі всіх ЗНО на 2017 рік? якщо так, то коли здаватиметься російська мова, географія та історія України?
Лина
Для Ліна: История сдается 02,06 География 12,06 А вот про русский не знаю, извините
Сергій
Для Ліна: російська 06.06...вся інформація на сайті УЦОЯО та на регіональних...
Коментувати
Катя
Я вчуся у коледжі ,але наступного року хочу поступати в ВУЗ , можу я цього року здати два предмети і наступного два? Який термін дії ЗНО 2017? Чи дійсний наступного року?
Сергій
Для Катя: про термін дії сертифікатів 2017 поки що ніде не написано
Коментувати
Татьяна
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, как быть? Моя дочь в 2016 году сдала ЗНО по истории и укр. языку и литературе. 3 ЗНО она не сдавала, така как поступала в ВУЗ Славакии ( там он не требуется), в 2017 году она хочет поступать в Украине. Необходимо ли ей сдавать все заново, или можно досдавать 1 ЗНО по английскому языку? Спасибо.
ТАРАС
Для Татьяна: В дочки буде два сертифікати (2016 і 2017 рр.). По проекту УМОВ 2017 р. вона буде подавати заяву в ел. формі. А Порядок подання заяв в ел. формі буде ще затверджуватись наказом МОН в жовтні 2016 р. ( разом з Умовами). Ось в цьому Порядку і мала би бути врахована Ваша ситуація (як поєднати два сертифікати на бажання вступника). Пишіть пропозиції до проекту Умов, тримайте на контролі... Все в програмі- чи буде графа в ел. заяві для цього випадку. Або зміни в проекті Умов для подання в паперовій формі, механізмі поєднання двох сертифікатів.
Сергій
умови прийому до ВНЗ уже є за посиланням http://mon.gov.ua/activity/education/vishha/vstupna-kampaniya-2017/umovi-prijomu-do-vishhix-navchalnix-zakladiv-v-2017-roczi/
Коментувати
Олена
Доброго вечора. Моїй дитині потрібно для вступу здати історію, український та творчі конкурси з малюнку. Чи можна не здавати 3-й предмет ЗНО? Та як в такому випадку буде нараховуватись результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів?
Anna
Для Олена: нельзя не сдавать. Всем нужно сдать как минимум три ЗНО для ДПА. В общем выбираете предмет котрый лучше всего знаете и сдаете его.
Коментувати
Людмила
Доброго вечора. Я вже не дивуюсь із нововведень наших Міністерств і відомств, але чи настає покращення? Ми вже бачили реформи ЖКГ і занедбані будинки, реформи в поліцїї і розгул бандитизму, тепер нам пропонують реформи в освіті. Я не проти ЗНО, але чи в змозі наші школи якісно підготувати до їх проведення, інакше чому, як гриби після дощу, ростуть різноманітні курси підготовки до ЗНО, вартість яких стає позахмарною? Взагалі кожне ЗНО - це неймовірний стрес для дитини, наші діти вже і так у 90 % страждають нервовими розладами, букетом захворювань, які вони отримують завдяки школі. Що доведе ЗНО з 3-х предметів, я не знаю. Ті, хто вчиться 11 років у школі отримають тільки додаткове нервове виснаження під час таких тестів, а хто не вчився, тому і ЗНО не допоможе. Може наше Міносвіти запропонує ще ЗНО з усіх предметів?Їм потрібно якось виправдовувати свою велику зарплатню. А чи може ми спочатку протестуємо усіх наших міністрів на ЗНО і тільки псля цього будемо їх приймати на ці посади?
Anna
Для Людмила: блин, вот я в этом году закончила школу(при чем достаточно неплохой лицей в котором не так просто получить оценки) и сдавала 4 ЗНО ( очень хорошо сдала кстати) И вот как-то стресса у меня небыло, как и нервных расстройств и сердечного приступа, даже простуды и той небыло. А тут все прямо рассказываете какие бедные дети и как вам их жалко и что государство над ними издевается.
Адель
Для Anna: Підтримую! Який стрес. На ЗНО цілком комфортна обстановка, всі в рівних умовах.
Сергій
Для Адель: Для Anna: молодці дівчата!!! Можна подумати, що під час здачі ДПА у школі не було стресу...
Коментувати
Марія
Доброго вечора. У мене запитання. Я у цьому році закінчила педагогічний коледж (вчитель початкових класів). На сайті написано, що можна вступити по екзаменам (я бажаю на англійську філологію).Мені у приймальній комісії одного університету сказали, що можливо вступити лише за результатами ЗНО. (я буду вступати до ВНЗ у наступному році, тобто через рік після закінчення коледжу, може це якимось чином впливає). Не розумію...
Андрій Місюрак
Добрий день, підкажіть будь ласка з яких предметів потрібно здавати ЗНО для подачі документів на юридичний факультет?
ГАФІЯ ЧОКЕНА
Для Андрій Місюрак: З історі укр і укр мова-укр літ
Оксана
Українська мова та література, історія, третій предмет може бути іноземна, географія, математика, Заходьте на сайт ВУЗу, там пише, який вуз і що хоче.
Марина
За прогнозами, в предмети оцінювання-2017 все ж таки буде включена англійська. Таким чином, обов’язкові предмети для здачі ЗНО в 2017 році наступні: Англійська мова; Українська мова; Історія України або математика. На скільки це дійсно так підкажіть будь ласка. Я планувала здавати саме ці предмети, чи обовязково тепер здавати ще якийсь предмет на вибір, для вступу та юридичний факультет. Дякую.
Коментувати
Андрій
підкажіть будь ласка які предмети потрібно здавати на Юридичний факульет
Алла
Де знайти інформацію про перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу у 2017 році до вищих навчальних закладів, мене конкретно цікавить психологія.
Сергій
Для Алла: на сайтах відповідних ВНЗ, куди маєш намір поступати...
Коментувати