Визначено поріг "склав/не склав" тесту ЗНО з права

Відбулось засідання фахових комісій щодо визначення порогу «склав/не склав» для блоків тестування

Визначено поріг "склав/не склав" тесту ЗНО з права

25 липня 2016 року відбулось засідання фахових комісій стосовно визначення порогу «склав/не склав» для окремих блоків тестування для вступу на магістратуру, що в цьому році вперше проводилося за технологією ЗНО.

У прес-службі МОН повідомили, що для блоку "Право" був визначений поріг - 19 балів, а для блоку "Англійська мова" - 8 балів.

Також фахова комісія з блоків "Право" та "Тестування загальних навчальних правничих компетенцій" ("ТЗНПК") розглянула апеляційні заяви, що надійшли від вступників-учасників експерименту. Комісія вирішила переглянути рішення щодо встановлення правильних відповідей до завдань тесту № 39 та № 6 (зошит 1).

У тестовому завданні № 39 (зошит 1) правильною визначили відповідь А - "Якщо батьки на законних підставах проживають на території України і дитина не набула громадянства іншої держави".

У тестовому завданні № 6 (зошит 1) правильними визначили одразу дві відповіді: А - "Суб’єкт призначення" та Г - "Керівник державної служби органу".

Оскільки фахова комісія дискваліфікувала два завдання (рішення від 23.07.2016 року), за кожне дискваліфіковане завдання усі вступники-учасники експерименту отримають 1 бал, незалежно від їх відповіді.

З протоколами засідання фахових комісій можна ознайомитись за посиланням.

Освіта.ua
26.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Где можно найти задания, которые были на тестировании? Для ЗНО после 11 класса сразу появляется в интернете.