Поріг тесту ЗНО з географії склав 28 балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з географії

Поріг тесту ЗНО з географії склав 28 балів

24 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з географії, який у 2016 році дорівнюватиме 28 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів.

Не пізніше 25 червня мають бути оголошені результати, отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з географії та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з географії, дорівнювала 92 тестовим балам.

Для отримання інформації про вступну кампанію 2016 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2016 Вконтакте або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anna
https://pp.vk.me/c630428/v630428350/34d10/DJv1YcsVClY.jpg вот тут формула для расчета http://vstup-info.blogspot.com/2016/06/rozpodil-uchasnykiv-zno-z-heohrafii-za-rezultatom-100-200-baliv.html вот тут табличка с процентами сколько людей написало хуже конкретного бала
astpa
Для Anna: Для вчителів не потрібно формул, вони можуть порівняти рівень знань з предмету своїх минулорічних випускників і нинішніх. Чому така різниця в 22 бали. Це жах. Приклад, середній бал 2 учнів становить 5 балів і 30 учнів - 5 балів. Таж сама система. Задумайтесь над цим питанням.
Anna
Абитуриенты этого года соревнуются лишь с абитуриентам этого года, какая разница что выходило по таблице прошлого года? Баллы рейтинговые и нельзя сказать что хорошо что плохо и сколько рейтинговых надо чтобы было 12 или 10 . Если вы помните, оценки дпа по укр математике переводили именно из тестовых а не их рейтинговых баллов
astpa
Для Анна: де можна знайти таблицю розроділу учасників ЗНО 2015 року які подолали поріг за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100-200 балів( по предметах)? Цікаво наскільки минулий рік були слабші по знаннях випускники коли при такій же кількості балів, як цей рік, мали вищі бали.
Коментувати
мурзік
"Летят два верблюда: один рыжий, другой налево. Сколько весит килограмм асфальта, если ёжику 4 года?" Примерно такие вопросы на ЗНО 2016..............
Anna
Для мурзік: та нормальные там вопросы, вообще задания по физике в этом году на удивление хорошие вышли, нет ничего слишком сложного или спорного
Коментувати
Вчитель
А пані міністр знає результати і бачила таблиці? То ще один крок розвалити технічну освіту. Спочатку 2 години фізики у школі, потім завдання на ЗНО для 3-5годин... Хто ж з дітей буде ризикувати і здавати фізику? Скоро до гуманітаризуємось, що нікому буде в технічний вуз вступати... Та і там фізику зменшують години... Не початкову освіту треба реформувати , а рятувати терміново старшу і вищу школу!
Anna
Для Вчитель: сделав проще таблицу по физике уровень образования не повысить. Не очень умный менеджер или переводчик это в основном проблема самого менеджера или переводчика. а вот инженер не знающий физику это уже проблема поглобальнее. Если люди не могут справиться с зно по физике, значит им не стоит идти в политех. А плохое качество преподавания в школе лояльным зно не исправить.
Коментувати
Катя
табличка рейтинговая и не нужно сравнивать с прошлым годом, у всех балы ниже в этом году)) вы же друг с другом соревнуетесь, а зно прошлых лет не действительно
Світлана
Як так. В мене 37 тестових балів і повинно було вийти за 100 – 200 бальною шкалою 132.0, натомість я отримала 117.0 Питання: Куди поділося 15 балів?!!!
Людмила
У меня тоже тестовый бал 48 должно быль 157, а пришло 143
вчитель
поясніть,будь ласка, чому тестовий бал 61 при розрахунку на сайті 175 ,а прийшов результат 168 Де сім балів
Анастасія
Для вчитель: у мене теж схожа ситуація,мій тестовий бал 60,тобто 166
Артем
И у меня так же выходит, разница 12 баллов вышла
Creative
Зайдите на сайт ЗНО, посмотрите сколько набрали)
Коментувати