Завтра визначать поріг для трьох тестів ЗНО

У п’ятницю буде визначено поріг «склав/не склав» для тестів ЗНО з фізики, географії та хімії

Завтра визначать поріг для трьох тестів ЗНО

24 червня об 11:00 відбудеться третє засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав». Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Під час засідання експерти встановлять мінімальну кількість тестових балів, яку учасник зовнішнього незалежного оцінювання має набрати за виконання сертифікаційної роботи з фізики, географії та хімії, щоб скласти тест з відповідного навчального предмета.

До складу експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти входять фахівці з числа працівників Міністерства освіти і науки, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, середніх загальноосвітніх, вищих навчальних закладів та інших установ і організацій.

Засідання експертної комісії в режимі онлайн транслюватиметься KPI TV. Подивитися трансляцію можна за посиланням.

Освіта.ua
23.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
А сколько таких людей которых вы господа лишили года жизни но также хорошо для вас тупепеть нации подумаешь в прошлом здало 85% а в этом 83% значит поумнели ВЫ
Таня
Фізика насктолько легкая что даже одного бала не хватило до здачи человеку которий закончил школу 10 лет назад браво министерству образования слава тебе
сава
тільки поріг встановлять з географії? так 22 червня вже мали результати оголосити. Що ж вправно працюють.
Bohdan
Для сава: а з фізики то взагалі вже 11 днів пройшло.
Оперативність
УЦОЯО вирішив, що можна не дотримуватись власних слів, і розбив предмети на 3 групи, які перевіряються і оцінюються разом, попри те, що пишуться в різні дні.
Коментувати