Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Якщо в мене з одного зно 172 з другого 163 чи шанс поступити в університет?
Anna
Для Алла: а что по третьему?
Олександр
Для Алла: Так, може навіть на бюджет.
Коментувати
Nataly Nasa
Буду краткой: не таблица, а позор! Вы "зарезали" своим оцениванием абитуриентов, сдававших немецкий язык, по сравнению со ВСЕМИ другими языками. Ибо как альтернативу английскому, немецкий уже не выберет никто больше. Молодцы, хорошо постарались. Интересно, каков подтекст? Свести количество детей, изучающих немецкий к минимуму? Вместо того, чтобы способствовать изучению этого языка (всего 2500 сдавали!), вы четко и однозначно дали понять детям, какой язык находится в стадии немилости у страны.
Олександр
Для Nataly Nasa: Підтримую на всі 100%.Крім того це дискримінація німецької мови.УЦОЯО -це крадії,злочинці ,корупціонери.Крадії-вкрали бали,Злочинці-тому що не забезпечений рівний доступ до ВНЗ.Корупціонери-тому що не можуть провести якісно ЗНО-всі гроші вкрали.Думаю розумні діти вийдуть ,а країна ,Боже мій яка країна -болото залишиться 5 сортом .
Коментувати
Денис
Несправедливо в цьому році зробили з мовами.Якщо в минуломі році з англ мови 25 із 56 це було 146, а в цьому 135- 11 БАЛІВ РІЗНИЦЯ ЦЕ Ж ПРОСТО *****
Маша Фортова
Для Денис: яка різниця? якщо минулорічні зно не є дійсними
Коментувати
Алла
Все зроблено для того, щоб менше абітурієнтів могли розраховувати на бюджетні місця. Чому немає такої різниці у рейтингових балах з української мови та літератури? Бо з цим предметом загравати не хочуть-студенти потрібні, а от на решті предметів відігралися, як могли: історія, англійська, німецька.... Побачимо, що з фізики, за минулорічними тестами має бути 171 бал- 25 правильних відповідей. Подивимось, що видадуть-заради спортивного інтересу. Інакше не назвеш!
Мама
Для Алла: Як Ви бачите, з гуманітарних дисциплін і тести більш-менш нормальні і оцінювання нормальне. Найбільша проблема математика та і фізика. Їх здають в основному хлопці. А хлопців не потрібно, щоб вступали вчитися, потрібно , щоб на гарматне мясо йшли бізнес олігархів захищати!
Anna
Количество бюджетных мест не уменьшится от того что вы все плохо написали зно. Нельзя сравнивать таблицы этого года и прошлого так как это рейтинговая штука и зно прошлого года не действует. Если бы хотели чтобы было меньше абитуриентов не ставили бы пороги на столько низкими. ЗНО весьма адекватное а если вы не смогли нормально подготовиться то это ваши проблемы. А разницы между баллами по укр мове такой нет потому что там 104 задания а не 56, чувствуете разницу?
Коментувати
Roman Pavlyuk
Не бачу підстав порівнювати все з тогорічною таблицею. Це ж рейтинг і кожного року своя специфіка у цьому питанні. На мою думку тут все виконано адекватно.
Олександр
Для Roman Pavlyuk: яке у Вас IQ?
Roman Pavlyuk
говоріть прямо якщо хочете щось сказати
Олександр
Ви відчуваєте різницю між 3 невірними задачами з фізики,однією стилістичною помилкою з німецької і 3 невірними відповідями з англійської.Так от якщо Ви відчуваєте то УЦОЯО тут ставить рівно і при вступі у ВНЗ 3 помилки з німецької,це192 бали =8(вісьмома)!!!! з англійської чи приміром з фізики.Як думає -це злочин?
Коментувати
Anna
Почитайте как таблички делают вот тут http://journal.osnova.com.ua/download/1-382-35017.pdf Кому лень читать то вкратце бал по шкале 100-200 говорит лишь о вашем месте в рейтинге всех писавших это зно
Олександр
Для Anna: Невже тяжко далі подумати.Для чого писали ЗНО?Для вступу у вуз,а там приймають не лише з одного предмета як третій предмет(1.укр.мова 2.Математика або історія 3......)А тут і виникає питання ,що приміром в сина конкурсний бал 55 а рейтинговий 197,як приміром з англійської,фізики конкурсний бал 55=199 балам.То як це зрозуміти ,коли вага третього предмета приміром 25%
Олександр
Для Anna: То як би відразу говорили ,що одна помилка з німецької дорівнює 3(трьом)!!! невірно розв"язаним задачам з фізики,то очевидно пішли б на ЗНО з фізики.А у нас як вони прийнялися в тихаря,щоб навіть не чули(я дивився трансяцію)ГАНЬБА УЦОЯО
Олександр
Для Anna: Навіщо взагалі брехати за шкалу 200 коли Ви (УЦОЯО) її не використовуєте ,а лише в 150.Якщо на 200 розв"язав усе вірно ,то на скільки розв"язав з однією помилкою?Якщо на 197 то виникаэ питання а що треба щоб було 199!!!!Вори,злочинці і корупціонери
Коментувати
Anna
Таблица рейтинговая!! она не должна иметь закономерность, все зависит от того сколько еще людей сделало столько же ошибок что и вы. По этому в начале 100-120 такие большие разрывы
Алла
А мій син якби здавав минулого року англійську- отримав б 155 балів(30 тестових). А цього року тільки 148 балів. Це при тому, що поріг знижений. А з математики ще гірше-в цьому році 138, у минулому було б 161(22 тестових бали). То чи варто жити в цій країні? Ні, напевне і на це націлена держава-щоб виїхали усі мислячі люди. Залишились ті, якими можна управляти за допомогою пульта управління.
вчитель математики
Для Алла: А 10 років тому Ваш син з таким результатом на вступному іспиті взагалі би двійку отримав.
Коментувати
Ольга
Досі не можливо роздрукувати свій бланк з результатами.Тому не можна побачити,що там не так з відповідями.3 дні вихідних попереду.Це спеціально зроблено.щоб і апеляцію діти не встигли подати?
lili
Для Ольга: Маю те саме питання!!!
Настя
Цілком погоджуюсь із вами . Залишається два дні на подання апеляції . Чи ж у вихідні стануть працювати? Навряд чи !
Коментувати
Олена
Таблиця переведення тестових балів не погана для дітей, які не знають англійської мови та не зрозуміло, навіщо здавали її взагалі. А ось для дітей, у яких кількість помилок невелика просто обідно. При п’яти помилках (51 бал)- 2 в тестах та 3 зняли з твора - 193 бали. Чому???? НЕ 195 - було б справедливо!!! А де 194 бал дівся, 197, 191 і т.д. За одину вірну відповідь від 100 балів нарахували три рейтингових, а за 5 невірних мінус 7 рейтингових. Логіки ніякої, математичної залежності - нуль. В порівнянні навіть з математикою - дуже сумно. Будемо подавати до суду!!!
Ольга
Для Олена: дуже шкода,що нас й надалі за людей немають.Дійсно несправедливо по відношенню до тих дітей,які вчилися.100 балів минулого року відповідає 13 правильним відповідям.100 БАЛІВ ЦЬОГО РОКУ-ВІДПОВІДАЄ 11 ПРАИЛЬНИМ ВІДПОВІДЯМ.Я так розумію,що таблиця переводу в 200 балів повинна бути краща за минулий рік,а не навпаки.
Денис
Так!!! В цьому році навпаки таблиця повинна бути краще а вони козли зробили гірше, страна дебілов
_Summertime_Sadness_
Для Денис: вот именно, страна дебилов, потому что такие дебилы как ты не понимают, то таблица почти не зависит от порога и каждый год ее СЧИТАЮТ ЗАНОВО, на основе того, как написали ЗНО по стране
Коментувати
Ольга
Згодна частково.Адже кількість завдань в минулому році та в цьому була однакова.А результати оцінювання відрізняться значно.Чому?
Юлія
Звісно, можна критикувати УЦОЯО, але, як на мене, тільки щодо коректності та складності завдань (історія, англійська), але щодо оцінювання - все справедливо. Адже всіх попереджали, що рейтингові таблиці будуть абсолютно нові.
Олександр
нові ,але не різні для споріднених предметів.Це як УЦОЯО оцінює рейтингові бали //приміром 4 задачі з фізики=1 з німецької=2 з франзузької= 3 з англійської.Вага при вступі то однакова 20 чи 25 відсотка
Anna
Для Олександр: по физике еще нет таблиц, о чем вы вообще говорите?
Олександр
будуть
Коментувати
Юлія
Нормальні результати, якщо врахувати, що у 5 завданні 7 помилок. Адекватний підхід до оцінювання: 30 правильних плюс твір 13 - 180 балів. За таблицею 2015 року було б на 6 балів менше.
Ольга
Для Юлія:Ви який предмет здавали?Якщо англійську,то 30 правильних відповідей-148 балів,твір-13.Разом161.Де ви взяли 180 балів?
Ольга
Для Юлія: А в минулому році це було б 174,5 бала.Різниця,як бачимо в 14,4 бала в гіршу сторону.
Юлія
Англійська "43 бали (30 + 13 за твір) - 180" - на інформаційній сторінці, минулорічні такі ж результати - на сайті освіта, просто порівняла.
Коментувати
Отец Онуфрий
к слову, в этом году какой-то нездоровый проходной балл. очевидно на ЗНО прокрались те, кто хотел угадать баллов пятнадцать и уйти пораньше.
Отец Онуфрий
Дело труба. у меня 190 баллов - 40 на тестах и 9 за письмо. не знаю что им там не понравилось. хотя я сам себя попробовал оценить - получилось 10 за письмо, то есть погрешность без аномалий. буду радоваться тому, что есть ))
Оксана
Для Отец Онуфрий: Можна подати апеляцію
Игорь
Вот тоже самое..
Коментувати
Ольга
А твір,таке враження,що не перевіряли взагалі.В минулому році було погане оцінювання,то що вже говорити про цьогорічне.Хочеться плакати від несправедливості...Краще б той бал пороговий залишився на рівні минулого року,може б тоді результати були кращі.А так....
Ольга
так у немцев пороговый бал с 11 стал 13,поэтому и таблица перевода в 200 баллов стала хуже.А у тех,кто сдавал английский пороговый бал снизился с 13 до 11,по логике таблица 200 бальная должна быть лучше.Почему так не справедливо????В прошлом году при пороге в 13 балов результаты были на много лучше.Это ведь неправильно....
_Summertime_Sadness_
Для Ольга: Читайте о рейтинговой системе и будет вам счастье. Таблица не зависит от порога практически
Ольга
а не практически?Значит всё же как-то зависит?
Ольга
якщо в минулому році 13 відповідей =100б,а в цьому 11=100,то залежить чи ні?
Коментувати
oksanap
Чому минулого року за 30 правильних відповідей було 155 балів, а цього року лише 148? крок був у 2015 році від 100 балів за кожне питання 106; 111; 116; 120,5.... , а цього року 103; 105; 108; 110.... Ви просто знущаєтесь над дітьми. Мало того, що завдання дали важкі, а ще так несправедливо оцінюєте. Якими критеріями ви керуєтесь?
Справедливость
Для oksanap: в этом году за небольшим исключением вся кампания ЗНО - это издевательство над детьми, унижение учителей и первый краеугольный камень в уничтожение образования в стране.
гість
Для oksanap: Вам що легше було б якщо оцінювали в 10 балів правильну відповідь. Логіка відсутня зовсім, дже кожно за одне й те, давали рівні бали і сертифікати за минулі недійсні. Так що 100 бальна чи 500 бальна система різниці нвякої. Різниця тільки в знаннях дітей.
Просвітитель
Для oksanap: бо минулого року тест був важчий - рейтинг більший,цього року тест був досить легким порівняно з минулими роками,а отже бали нажчі навіть за малу кількість помилок
Коментувати
Skjeld
Лажа. Та УЦОЯО не вміє перевіряти. ГАНЬБА! Мій вчитель(досить відомий) перевіряв роботу і нарахував 177 балів. Як ви могли нарахувати 161? Як можна так не гуманно ставитись до людей? Видно , що перевіряють одні каліки у яких руки не з того місця ростуть! Жаль, що прокуратура тоді вас не розігнала, а це б не завадило...
Олександр
Для Skjeld: Твоя вчителька ніяк не могла порахувати тобі рейтинговий бал. Бо він залежить від результатів інших учнів. Тобто ти ніяк не можеш так говорити про тих людей які перевіряють..
Anna
Для Skjeld: а в чем именно проблема? Сочинение не так проверили или тестики? Если сочинение то подавай на апелляцию, если тестики то это ты наверное что-то не так в бланк перенес.
Олексій
В этом году апеляция не проверяет сочинения, всем отказывают автоматически без проерки, проверено.
Коментувати
Jacky
Цікаво,мій файл з резельтатом учасника на інформаційній сторінці не знайдено...
seit
Для Jacky: Ще не встигли завантажити на сайт. Скоро з’явиться.
Коментувати