Визначено результати ЗНО-2016 з біології

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з біології

Визначено результати ЗНО-2016 з біології

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з біології, що відбулося 10 червня 2016 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

Сертифікаційна робота з біології містила 50 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 76 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал склав/не склав тесту ЗНО з біології встановлений експертною комісією на рівні 24 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

У разі необхідності ознайомлення зі своєю тестовою роботою учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати запит та отримати електронну або паперову копію виконаного тесту.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Також, Українським центром оцінювання якості освіти визначено результати ЗНО з англійської, німецької, іспанської, французької та російської мов.

Таблиця переведення тестових балів з біології у 200-бальну шкалу

Освіта.ua
18.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Смішно, скільки людей не розуміють, як працює рейтингова система. Проте в цьому винні і пані міністр, і інші чиновники від освіти, які пропонують дурниці, на зразок зарахування результатів ЗНО різних років, або дозволяють вузам брати результати з різних предметів за вибором (фізика або англійська мова, наприклад). Щодо біології, то всі учні та вчителі, з якими я спілкувався, сказали, що біологія цього року була легка. Тому і таблиця тестових балів стала жорсткішою (бо загалом написали біологію краще, ніж минулого року). Важливий не ваш абсолютний результат, а ваш результат відносно інших учасників тестування.
Олександр
Для Олександр: і про всяк випадок - я не той Олександр, який істерить в попередніх коментарях.
Anna
Ахаха, назвались бы Александр 2, а то я уже подумала что Александру1 на голову кирпич упал и он поумнел))
вот и думаем, КУДА
Для Олександр: двигают образование ТАКИЕ "мыслители", мотающие головой во все боки, где-кто-что скажет,чтобы им видимость показать.
Коментувати
Олександр
Порушення закону "ПОРЯДОК визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання",7 пункт 7 абзац 7) шкала 100-200 балів має крок 1 бал, а у випадку, зазначеному у підпункті 8 цього пункту, - 0,5 бала; Всі абітурієнти в яких не складена рейтингова таблиця з крок в 1 бал-може подавати в суд на УЦОЯО.А це збільшення вашого рейтингового балу,зокрема англійська,біологія,німецька,іспанська,французька тощо
совесть
Для Олександр: Чому написано про крок 1 бал? Бо є й інші шкали. Візьміть термометр:36,6 градуса по цельсію. Крок 0,1. Та є й інші приклади шкал, де крок не 1 ціла. Чому написано про 0,5 і округлення до 1. Коли 104 тестові бали вкладають у 100 комірок шкали 100-200 обов’язково з’являється десь крок 0,5. Зараз частина тестових балів (11 чи 20,.. на різних предметах по-різному) відсікається порогом "склав, не склав", отже всі тестові бали розподіляються в комірки 100,101,102,...200. Оскільки тестових балів менше (наближено, 52 з фізики), ніж комірок шкали 100-200, то будуть пропущені певні комірки в шкалі 100-200. Це об’єктивна реальність.
Коментувати
Олександр
Крок в один бал означає 200 ,199,198 і т.д.Навіщо знущатися над дітьми і порушувати наказом №300....(біологія,англійська,німецька,франзуцька) у всіх предметах шкала не має кроку в 1 бал.
Олександр
Для особливих "проффесорів" з УЦОЯО повторимо- ШКАЛА МАЄ КРОК 100-200(Ваш документ "До інтерпретації результатів ЗНО-2016".Особливо подивіться на німецьку
Олександр
Будь ласка виправте помилки у рейтингових таблицях!!!!!Цитуємо Ваш документ: шкала 100-200 балів має крок 1 бал. Значення рейтингових оцінок у процесі математичних розрахунків заокруглюються до цілих чисел. Якщо за результатами заокруглення двом значенням тестового бала відповідає однакова рейтингова оцінка, то допускається застосування заокруглення до напівцілого значення та кроку шкали 0,5. Основні принципи визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання та переведення тестових балів в оцінки встановлено у «Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2015 року № 300 (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки № 418 від 11.04.2016), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 31 березня 2015 р. за № 359/26804.
Олександр
Для УЦОЯО.Завжди є можливість зберегти обличчя і бути такими ,щоб Вами гордилися.Невже ми не країна Сікорських,Антонових,Корольових,невже ми лише країна "проффесорів".У нас є розумна і всіма поважна міністр,сподіваємся ,що до неї дійде ця проблема з рейтинговими таблицями,і я впевнений ,що переможе чесність,рівноправність та порядність.
Олександр
Пропонуємо УЦОЯО.З усіх предметів перевести бали у РЕАЛЬНУ 200 бальну шкалу.З англійської мови прирівняти три неправильних відповіді -до ще 200 балів .Відповідно з німецької ,іспанської ,французької та фізики і т.д. інших споріднених предметів за одну помилку 199.Перевести відповідно рейтингові таблиці.ЗНО з цих предметів визнати лише на цей рік.На наступний рік підібрати однаковий рівень складності з мов.Якщо Ви переводите в 200-бальну шкалу,то переводьте-НЕ КРАДІТЬ БАЛИ,цим самим Ви робите нерівноправні можливості при вступу у ВНЗ.
леся Ів.
Абсурд!!!!Поверніть дітям їхні бали!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Сором!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_Summertime_Sadness_
Для леся Ів.: у детей те баллы, которые они получили
Олександр
Не зовсім так. тестових балів 56шт ,рейтингових балів 100 (200-100),значить вага одного тестового бала 100/56.А розповідати скільки дітей як написало -це дурня.Тому що ЗНО у нас одного рівня (немає різнорівневого),крім того вага як третього предмета теж однакова.А те що УЦОЯО труднощі у рівнях складності тестів-це їхні проблеми ,які дали такі і писали.Складнішей тест -більше 200 тощо.Але красти бали???У нас 200 БАЛЬНА ШКАЛА.зНАЧИТЬ НА КОЖЕН БАЛ МАЄ БУТИ СВОЯ КІЛЬКІСТЬ ПОМИЛОК
Олександр
От як би питань було двісті і за кожен давали бал ,а рейтинговий бал (200-100прохідний) тоді так деякі рейтингові бали випадали б.А так тупо вкрали,тому що не забезпечена в повній мірі 200 бальна шкала крім того з різних предметів різна
Коментувати
био
хотілось би мені подивитись в очі отим біологамҐ, які оцю дурню підготували. А та таблиця переведення балів це сором
Світлана
Діалог глухих з сліпими. Люди, які взагалі не розуміють що таке коефіцієнт складності завдань, різниця між ЗНО з біології (де купа ілюстрацій) і ЗНО з української, де поділ на мову і літературу і ДПА - ЗНО намагаються доказати іншим що все погано тільки тому, що для них все незрозуміло. В результаті ті, кому зрозуміло, доказують щось тим, кому не зрозуміло, а ЗНО не може устаткуватись з 2008 року, бо "каждый суслик в поле агроном"
олексій
кстати чисто приблизительно, оценка 100-200, показывает за сколько % людей вы написали лучше. То есть если у вас 160 балов - вы написали лучше или так же как и 60% сдававших это экзамен.Именно поэтому шаг балов вначале таблицы большой,А потом меньше. Потому что чем больше бал, тем меньше его людей набрали, что логично. И этим легко пояснить разность в 2 бала между 71 и 72. Значит 71 бал набрали намного больше людей чем 72. То есть переход на 72 бала сделали меньше людей чем на 71.
Олександр
Для олексій: Проблема в тому ,що з різних споріднених предметів,які приймають у вуз з однаковим ваговим коефіцієнтом,рейтингова таблиця -різна ,що є собою злочин тому що не забезпечений рівноправний доступ у ВНЗ.Приміром 3помилки з німецької=6 помилок з англійської=5 з французької=(мабуть)6 з фізики.Ганьба УЦОЯО.
Anna
Для Олександр: то что таблицы разные значит что задания по немецкому были проще и больше людей написало на хороший результат (а именно на максимальный, раз разрыв такой большой именно около 190-200) по английскому задания были сложнее и люди написали его хуже. Все справедливо.
Коментувати
Віка
На мою думку, отримані результати виставленні не правильно!!! Тому що поріг порівняно з минулим роком не змінився, а бали суттєво відрізняється! Знаю, що багато учасників писало петиції і апеляції, чому освіта ніяк не пояснює це на сайті?
Світлана
Для Віка: так ще ж враховується рівень складності завдань. Якщо в минулому році прохідний бал такий, як і в цьому, а бали різняться в +, то завдання були важчі, якщо в -, то завдання легші.
Коментувати
Revenger
я думаю, що равила гри повинні бути для кожного одинаковими та зрозумілими
олексій
Для Revenger: вони кожного року такі і є. Просто в нас багато любителів помірятись одним місцем, і лізуть в результати попереднів років. Хоча цього робити не можна,і кожна грамотна людина це розуміє. Ви отримали рейтинг, який і отримали ваші конкуренти, правила гри однакові. Всіх оцінювали однією таблицею.
Олександр
Ви не зрозумыли суть проблеми.Мова не за попередні роки,мова про порівняння рейтингових таблиць з споріднених предметів.Приміром поступає абітурієнт із англійської 198(що є 2 помилки тестових) скажіть скільки помилок має допустити абітурієнт з німецької?Кількість завдань однакова фізика=іноземній =56 шт.Очевидно однакова,якщо правова держава.А злочинці з УЦОЯО -кажуть ні .198 чи 199 взагалі з німецької немає ,є лише 197 за одну помилку і 195 за дві ,а три з німецької прирівняли до 6!!!! з англійської.Це як розуміти??????
Світлана
Неможливо однакові правила зробити з англійської і фізики. Це навіть звучить смішно, а для тих, хто не один рік в цьому вариться, це тільки вказує на Вашу повну некомпетентність.
Коментувати
Revenger
ви скинули сайт , я прочитала , там сказано, що розподіл оцінок за шкалою 100-200 є стандартизованим (розподіл тестування, різних сесій тестування, різних років тестування не повинні відрізнятися суттєво)
Anna
Для Revenger: суттєво понятие растяжимое) может это значит 30-40 баллов или как-то так. А в этом году таблица просто другая. Вот у вас на 7 меньше чем по таблице прошлого года, у моей одноклассницы на 1, у меня на 5 больше. То есть нельзя сказать что таблицу просто понизили.
Anna
П.С. это я про англ говорила, извините, но там в принципе тоже что и по биологии, люди тоже паникуют и возмущаются так как таблички другие
Коментувати
Revenger
Якщо немає різниці, що по шкалі (100-200) Олексі, навіщо змінювати? Просто був би вищий прохідний конкурсний бал.Я втратила 7 балів. Чому?
Anna
Для Revenger: табличка рейтинговая, балл 100-200 показывает твое место в рейтинге всех сдававших это зно в этом году. По-этому нельзя использовать таблицу прошлого года
_Summertime_Sadness_
Для Revenger: ты не потеряла никаких баллов, так как от таблицы твое место в рейтинге не зависит
Коментувати
Anna
http://journal.osnova.com.ua/download/1-382-35017.pdf тут про то как делают таблички и зачем их вообще делают. Если вкратце то оценка по шкале 100-200 говорит лишь о вашем месте в рейтинге всех участников этого зно.
Андрей Козак
Для Anna: это неактуальная информация.
Коментувати
Anna
таблицы выставляют рейтингово и по каждому предмету схема одинаковая, неужели вы думаете что они сами думали 1 бал шаг делать или 2? Наверное просто биологию много кто на высокий бал написал также как и немецкий.
олексій
Передаю привіт всім, хто кричить про несправедливу таблицю переведення балів. Цими заявами ви показуєте лише свою низьку освіченість в питанні вступу та здачі зно. Так для вашого відома повідомляю - таблиця рейтингова. І кожного року таблиця нова, по простій і дуже банальній причині- результати зно в цілому завжди різні, і таблиця будується саме по цьому принципу. Яка взагалі різниця що у вас там по шкалі 100-200? ви отримали свій рейтинг, якщо він нижче ніж минулорічний, то і у ваших суперників на вступ він нижчий. Ви дайте відповідь на одне питання. Вам першочергово бали треба? Чи вступити в внз? Якщо друге, то нічого в гіршу сторону для вас не змінилось. Кожного року одне й те саме...
Anna
Для олексій: Слава Богу в этом мире еще остались люди которые умеют думать, не знаю как все эти паникующие сейчас люди собираются учиться в внз если не понимают таких очевидных вещей
Татьяна Ч
Уважаемые, ну если Вы возьметесь объяснить, на каком основании, например, разница между 71 и 72 тестовыми баллами составляет 2 рейтинговых, я бы с интересом почитала. Неужели непонятно, что эта скачкообразная таблица ставит абитуриентов в неравные условия. О справедливости рейтинга можно было бы говорить, если при поступлении нужен был бы только один этот экзамен. А нужны 3, и значит, каждый балл на счету.
Abityrient
А вы не подумали о том; что подаётся не один экзамен? И что я, например, хочу в медицинский подать биологию, а кто-то может подать математику(да, в этом году возможно все), и почему, если у него баллов больше , то больше шансов поступить на бюджет? Там смотрят на баллы, которые нам срезали. Не за это я столько учила и тратила свои нервы.
Коментувати
дарина
В этом году полный беспредел!!Чего нужно занижать балы оставьте такие как и в том году!чего я должна получать на10 баллов ниже чем прошлый год?Мы что второй сорт?
Дмитро
Взагалі нечесне оцінювання. Вимагаю перегляду таблиці , або зробити оцінювання за таблицею 2015 року . І розкажіть будь ласка людям звідки таблиця переведення балів і за якою системою ви їх переводити!!!