Опубліковані відповіді на ЗНО з хімії

Відповіді до завдань сертифікаційних робіт тесту публікуються з метою інформування учасників ЗНО

Опубліковані відповіді на ЗНО з хімії

17 червня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗАВДАННЯ ТЕСТУ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування зможуть визначити власний тестовий бал за виконання тесту.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 80 балів.

Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання, встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з хімії відбудеться не пізніше 25 червня 2016 року.

При оголошенні результатів ЗНО з хімії буде оприлюднена таблиця за шкалою від 100 до 200 балів. Результати за рейтинговою шкалою використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з хімії, вважатимуться такими, хто тест не склав.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З ХІМІЇ

Освіта.ua
17.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Я знайшов помилку у відповідях до 34 завдання 12 зошита, бо альдегід- етаналь ми отримуємо ще при реакції гідратації ацетилену, після якої іде реакція етаналя з Cu(OH)2, внаслідок якої утворюється етанова кислота. Прошу переглянути відповіді до завдань, а відповідь з етановою кислотою зарахувати як правильну.
Даша
Для Олександр: я згодна з вами,що відповідь етаналь не вірна.Щоб отримати етаналь у підсумку треба після розкладу метану провести реацію гідрування, у якій ацетилен перетвориться на етен ,а після гідролізу етену вийшов би етанол і після його неповного окислення - етаналь. Але гідрування в схемі реацій немає,тому вважаю,що правильна відповідь етанова кислота.
Санек
Потрібно уважніше читати завдання. У 34 потрібно визначити речовину Х, яку ми отримуємо саме гідратацією ацетилену. Якщо б мова йшла про речовину 2, то там дійсно етанова кислота. Тому прохання зарахувати цю відповідь навіть не розглянуть.
Коментувати
вика
если в 41 правильно 1-ая и 3-ая последовательность как считать?
Олександр
Для вика : если правильно 1 и 3,то за это задание ты получишь 2 бала из 4.
Ольга
1 бал. Це завдання оцінюється максимум у 3 бали. 2 бали було б якби вказали 1 та останню подію.
Коментувати
Олександр
Я знайшов помилку у відповідях до 34 завдання 12 зошита, бо альдегід- етаналь ми отримуємо ще при реакції гідратації ацетилену, після якої іде реакція етаналя з Cu(OH)2, внаслідок якої утворюється етанова кислота.