Визначено поріг тестів ЗНО з іноземних мов

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тестів з трьох іноземних мов

Визначено поріг тестів ЗНО з іноземних мов

17 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з німецької, французької, іспанської та російської мов.

Згідно з рішенням комісії поріг тесту з німецької мови склав 13 тестових балів, з французької мови - 15 тестових балів, іспанської мови - 12 тестових балів, і відповідно з російської мови - 26 тестових балів.

Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів.

Не пізніше 18 червня мають бути оголошені результати, отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з зазначених предметів та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з німецької, французької та іспанської мов дорівнювала 56 тестовим балам, з російської мови - 88 тестовим балам.

Для отримання інформації про вступну кампанію 2016 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2016 Вконтакте або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Петро
Для seit: Не забули - про це вже була інформація на цьому ж сайті http://osvita.ua/test/51611/
Володимир
Коли будуть опубліковані результати ЗНО з іноземної на інформаційній сторінці абітурієнта????
seit
І все б гарно, але про англійську забули написати. Встановлено поріг в одинадцять балів.