Випускники склали тест ЗНО з біології

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО будуть опубліковані у понеділок, 13 червня

Випускники склали тест ЗНО з біології

У п'ятницю відбулось проведення зовнішнього незалежного оцінювання з біології, результати якого зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 76 балів.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 13 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання, встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з біології відбудеться не пізніше 18 червня 2016 року.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників тестування.

При оголошенні результатів ЗНО з біології буде оприлюднена таблиця за шкалою 100 - 200 балів.

Про конкретну дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде повідомлено додатково.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 16 червня подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії. Додаткова сесія ЗНО з біології відбудеться 29 червня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З БІОЛОГІЇ

Освіта.ua
10.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лика Филонова
Звертаюсь до УЦОЯО, прошу зарахувати усім або не зараховувати зовсім завдання про модрину, на палях якої стоять будинки італійського міста Венеції!!! Очікую на вашу відповідь!!!
Інна
Підписуйте петицію за некоректні питання https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_Proshu_zarahuvati_vsim_uchasnikam_ZNO_z_biologiyi_bali_za_nekorektni_pitan/?cTeBQkb
Настя
Для Інна: Цілком підтримую і закликаю усіх підписатися!!!
Коментувати
Юрій
Однозначно Венеція стоїть на модринових палях,які не гниють.Але ж це більшк географічне запитання.а якщо брати до уваги біологічний аспект то стійкою до гниття є і деревина ліванського кедра і модрини так.що логічно зараховувати два варіанти відповіді.
Катерина
Для Юрій: Венеция стоит, в основном, на сваях из лиственницы, которая принадлежит к семейству сосновых, так говорят интернет-статьи о строительстве Венеции. Возможно, модрина, которая тоже принадлежит к роду сосновых, также использовалась при строительстве Венеции. И лиственница, и модрина достаточно распространены в Европейский лесах. Но тащить ливанский кедр из Ближнего Востока - это слишком дорогое удовольствие. Если в Венеции и есть постройки из него, то это исключения, которые могли позволить себе средневековые Венецианские богачи...
Юрій
Пані Катерина мова іде про біологічний аспект питання.яка деревина не гниє у воді. Хто що і звідки тягнув це вже не біологія. а історія чи географія.Тому біологічна відповідь є подвійною.це все рівно.що запитати.яка органела є двомембранною мітохондрія чи хлоропласт?
Біолог
Модрина росіюською "лиственница" ))))
Коментувати
Рон
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_Centr_Ocinyuvannya_Yakosti_Osviti_UCOYaO_Skasuvannya_rezultativ_ZNO_2016_z_nimeckoyi_movi/share/?new петиція щодо скасування результатів зно з німецької мови
Інна
Деякі завдання й на голову не нап’ялиш... Наприклад, про Венецію. Звідкіля ми знаємо з чого там будинки будують? Або про те, що вводять коням. Можна вважати два варіанти вдповідей правильними.
Надія Ткачук
Для Інна: згідна
Настя
Для Рон: Завдання про Венецію вважаю некоректним. Про це нічого не написано в підручниках для загальноосвітніх навчальних закладів та довідниках для підготовки до ЗНО.
Сергій
Підтримую. Яке відношення має будівництво Венеції до біології?
Коментувати
Samoylov
Уровень теста оставляет желать лучшего... Он был несложный и со многими повторами прошлых лет, однако присутствие биологических неточностей, формулировок и прочего... явно недоработан.
Свириденко
Для Samoylov: Как же мы все-таки любим "голые" обвинения ("повторы прошлых лет", "присутствие биологических неточностей, формулировок") и при этом не приводим ни единого аргумента и примера для иллюстрации сказанного. Но зато как сказал!! Пафосно!! Со знанием дела - "явно недоработан"!! Нужно срочно менять иконку ВКонтакте!!! Пираньи на морскую звезду. Тогда было бы полное соответствие сказанного изображенному. Ибо НЕ ИМЕЮТ МОЗГОВ!!!!
Samoylov
Для Свириденко: Артерии, явно, не состоят из трех слоев клеток) Да, и в вопросе о получении энергии в анаэробных услових, исходя из общих представлений, верными являются два ответа - расщепление... и окисление... На ранних этапах эмбриогенеза амниоцентез для исследования, в том числе кариотипа, не делают.. Самый ранний срок где-то после 8 недели. К этому времени это уже не ранний эмбриогенез, а последние этапы его с переходом в плодный перид. И так далее... Этот список можно продолжить. И, к тому же, я не сказал, что тест плохой. Не следует воспринимать критику как критиканство! А написал в общем, поскольку считаю, что эти ляпы и так всем очевидны. Поэтому, уровень теста оставляет желать лучшего.
seit
Для Samoylov: Про анаэробные условия: "анаэробный" же четко указывает на отсутствие кислорода в среде, следовательно, исходя из ОБЩИХ представлений, "бескислородное расщепление" подойдет явно больше, чем окисление (потому что тут уже нужно четко знать специфику анаэробного окисления).
Коментувати
Олег
даю нормальну силку https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ministerstvo_osviti_Ukrayini_Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_skasuvannyavirivnyuvanya_porogu_odinakova_kil/?cyukQkb
Олег
я підготував петицію щодо порогу та кількості завдань. прохання розповсюджуйте у соцмережах. secure.avaaz.org/.../?cyukQkb
Олег
я підготував петицію щодо порогу та кількості завдань. прохання розповсюджуйте у соцмережах. secure.avaaz.org/.../?cyukQkb