7 червня відбудеться ЗНО з англійської мови

У вівторок буде проведено ЗНО з англійської, для участі у тестуванні зареєстровано 85 тисяч абітурієнтів

7 червня відбудеться ЗНО з англійської мови

Цього року тест з англійської мови є одним з найпопулярніших тестів серед абітурієнтів. Участь у тестуванні зможуть взяти 84 900 майбутніх учасників вступної кампанії.

Сертифікаційна робота з англійської мови містить 43 завдання, на виконання яких учасникам ЗНО буде відведено 120 хвилин. Останнє завдання тесту передбачає створення абітурієнтом власного висловлення у письмовій формі відповідно до запропонованої комунікативної ситуації.

Максимальна кількість балів яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 56 балів.

Під час виконання завдань тесту зовнішнього оцінювання з англійської мови буде заборонено використання будь-яких допоміжних матеріалів, в тому числі мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Тестування розпочнеться 7 червня об 11 годині, допуск до пунктів тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з англійської мови у 2016 році.

З метою дистанційної підготовки до тестування учасники ЗНО можуть використовувати сайт ЗНО онлайн, на якому представлені завдання тестів ЗНО з англійської, правильні відповіді на завдання, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного із завдань тесту.

Майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно скористатись поясненнями до тестів ЗНО з англійської мови, що були використані Українським центром оцінювання якості освіти у 20122013, 2014 та 2015 роках, пробних ЗНО 20122013, 2014, 2015, 2016 років та додаткової сесії 2015 року.

ЗНО ОНЛАЙН. АНГЛІЙСЬКА МОВА

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2016 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2016" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Є. Балов
Das ist fantastisch, ja ja...
Skjeld
Для Є. Балов: Це ж німецька, чоловіче...
Коментувати