Osvita.ua ЗНО Завдання ЗНО з математики з коментарями фахівців
Завдання ЗНО з математики з коментарями фахівців

Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО з математики, сервіс, що містить завдання тестів з поясненнями фахівців

Завдання ЗНО з математики з коментарями фахівців

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики, яке буде проведено 11 травня, є одним із обов’язкових предметів на вибір випускників шкіл, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація у старшій школі.

Освіта.ua пропонує всім, хто готується до іспиту з математики, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання тестів ЗНО з математики, правильні відповіді на завдання, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного із завдань тесту.

Майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно ознайомитись з коментарями фахівців до тестів ЗНО з математики, що були використані Українським центром оцінювання якості освіти під час основної і додаткової сесій 2015 року, основної і додаткової сесій 2014 року, а також пробного ЗНО 2015 і 2016 роках.

Загалом, використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з математики, ознайомитись із формами завдань та коментарями до правильних відповідей до кожного завдання тесту.

математика. зно онлайн

Освіта.ua
07.05.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аноним
Если не согласны с заданиями, поддерживайте петицию https://petition.president.gov.ua/petition/23817
оля
а розв’яжіть задачу про номери в готелі? Вчителі не можуть розв’язати!!!
DeToja
Елементарно: кількість одномісних і двохмісних - х, трьохмісних - 124-2х. Складемо рівняння: 1*х + 2*х + 3*(124-2х) =255. Звідси х = 39. Тоді 124 -2*39 = 46
Коментувати
Татьяна другая
В каких городах дети пользовались мобилками?
Ирина
Очень жаль, если все так. Мой ребенок готовился целый год, и деньги немалые потрачены и нервы. Кто наглее тот и рулит, все как всегда.
Ольга
Для Ирина: А что не видел, что списуют с нета?
Коментувати
Татьяна
Это не ЗНО а цирк.Зачем делать ЗНО, где дети пользовались мобилками? Дошло до обсурда, когда до конца ЗНО оставалось 2 часа в контакте стали переписываться и обмениваться ответами. Дети в этом году ,смотрите, хорошо списали и молчат.Никто ничего не требует как в те года.А министр новый молчит.Ей не выгоден скандал.Только пришла на пост. А Ликарчук такого не оставил бы без внимания такого позора.
Олег
Та если можно будет всё списать с интернета как украинский. то будет круто.
Олександр
Для Олег: Зачем рассказуеш как было? Теперь на матехе не дадут списать.
Positive
А где списывали, поможете мне?)
уляна
невже можна давати такі важкі завдання з математики!!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!