Завдання ЗНО з математики з коментарями фахівців

Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО з математики, сервіс, що містить завдання тестів з поясненнями фахівців

Завдання ЗНО з математики з коментарями фахівців

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики, яке буде проведено 11 травня, є одним із обов’язкових предметів на вибір випускників шкіл, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація у старшій школі.

Освіта.ua пропонує всім, хто готується до іспиту з математики, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання тестів ЗНО з математики, правильні відповіді на завдання, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного із завдань тесту.

Майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно ознайомитись з коментарями фахівців до тестів ЗНО з математики, що були використані Українським центром оцінювання якості освіти під час основної і додаткової сесій 2015 року, основної і додаткової сесій 2014 року, а також пробного ЗНО 2015 і 2016 роках.

Загалом, використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з математики, ознайомитись із формами завдань та коментарями до правильних відповідей до кожного завдання тесту.

математика. зно онлайн

Освіта.ua
07.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аноним
Если не согласны с заданиями, поддерживайте петицию https://petition.president.gov.ua/petition/23817
оля
а розв’яжіть задачу про номери в готелі? Вчителі не можуть розв’язати!!!
DeToja
Елементарно: кількість одномісних і двохмісних - х, трьохмісних - 124-2х. Складемо рівняння: 1*х + 2*х + 3*(124-2х) =255. Звідси х = 39. Тоді 124 -2*39 = 46
Коментувати
Татьяна другая
В каких городах дети пользовались мобилками?
Ирина
Очень жаль, если все так. Мой ребенок готовился целый год, и деньги немалые потрачены и нервы. Кто наглее тот и рулит, все как всегда.
Ольга
Для Ирина: А что не видел, что списуют с нета?
Коментувати
Татьяна
Это не ЗНО а цирк.Зачем делать ЗНО, где дети пользовались мобилками? Дошло до обсурда, когда до конца ЗНО оставалось 2 часа в контакте стали переписываться и обмениваться ответами. Дети в этом году ,смотрите, хорошо списали и молчат.Никто ничего не требует как в те года.А министр новый молчит.Ей не выгоден скандал.Только пришла на пост. А Ликарчук такого не оставил бы без внимания такого позора.
Олег
Та если можно будет всё списать с интернета как украинский. то будет круто.
Олександр
Для Олег: Зачем рассказуеш как было? Теперь на матехе не дадут списать.
Positive
А где списывали, поможете мне?)
уляна
невже можна давати такі важкі завдання з математики!!!
Коментувати