В УЦОЯО працює гаряча лінія для учасників ЗНО

Учасникам тестування радять заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО

В УЦОЯО працює гаряча лінія для учасників ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти працює телефон інформаційної підтримки для учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО.

Телефон підтримки працює за номером: (044) 486-09-62 з 09-00 до 18-00, у п’ятницю з 09-00 до 16-45.

У Центрі нагадують учасникам ЗНО, що на їх інформаційних сторінках розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики та історії України.

У зв’язку з чим, учасникам тестування рекомендовано заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО, що розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Також в УЦОЯО звертають увагу учасників ЗНО, що до регіональних центрів оцінювання якості освіти повертаються конверти із Сертифікатом ЗНО та інформаційними матеріалами, які не були вчасно отримані учасниками у поштовому відділені за місцем проживання. Для отримання Сертифіката особа має звернутися до відповідного регіонального центру, який проводив реєстрацію для участі в ЗНО.

Як відомо, основна сесія ЗНО розпочнеться вже 5 травня проведенням тестування з української мови. Упродовж травня випускники також зможуть скласти тести з математики та історії України.

Для дистанційної підготовки до тестування випускники шкіл можуть використовувати сервіс ЗНО-онлайн, що містить найбільшу базу тестових завдань, а також коментарі фахівців до правильних відповідей до завдань тестів з різних предметів.

ЗНО онлайн

З особливостями проведення тестування з усіх тестових предметів, формами завдань, схемами їх оцінювання, часом відведеним на виконання завдань тесту, рекомендаціями щодо тестування можна ознайомитись у розділі Підготовка до ЗНО.

Підготовка до ЗНО

Освіта.ua
26.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Доброго вечора, платіж за пробне ЗНО повернувся. Чи є варіант проплатити заново?
Наталі
Що буде зі студентами коледжів що не здали ЗНО у формі дпа?чи можна буде перездати на наступний рік
Оксана
Що це за центр оцінювання?Де правда?Коли подана заява на апеляцію, а ніхто її навіть не розглядав просто відмовили. Гаряча лінія не відповідає.
Валентина
яка ж вона "гаряча"?! така має працювати 24/7, а тут вихідні, прохідні... Завтра тест з англ. мови в магістратуру. У персонаьлному кабінеті сьогодні на даний момент (18.02) не вказано місця складання! Що робити?
Яна
Доброго дня. Телефон гарячої лінії не відповідає! Надайте допомогу з питань подачі скарги щодо здачі ЗНО, а точніше Аудіювання з англ мови. Дякую
Катя
Здравствуйте,могу ли я вернуть конверт,если почта его отослала обратно т.к. истекло время его хранения?
Іван
Я здаю зно з фізики і подавати планую сертефікат з фізики для поступлення, але дпа здаю не з фізика а з географії яка мені не потрібно, чи це не помішає?
Вчитель
Для Іван: Дитино, яка фізика та вища освіта при такій якості знань з української мови. Соромно.
я
Для Вчитель: повірте, на вчителя фізики можна вступити на бюджет з найнижчими балами
Абітурієнт
Для Іван: ні
Коментувати
Катя
Доброго дня! Скажіть, чи можу я здавати ЗНО загальне, а потім ще здати ЗНО для магістрів?
Вчитель
Для Катя: Що таке ЗНО загальне, ЗНО для магістрів? Попроси допомоги у класного керівника, бо з загальним розвитком у тебе не дуже.
Іван
Так, звісно. Зараз ви складаєте ЗНО після 11 класу, а після успішного вступу та навчання у виші через 4 роки зможете скласти ЗНО для вступу до магістратури.
Коментувати
Марія
Доброго дня. Хочу запитати, цього року я здавала ЗНО з мови історії і біології всі прохідні набрала але в ті навчальні заклади куди пройшла не хотіла йти вчитись а туди куди хочу потрібна математика і англійська. Скажіть будь ласка якщо я здам ЗНО 2018 з математики і англійської мені буде враховуватись мова і історія ЗНО за 2017 чи прийдеться писати всі предмети в 2018? Чекаю на відповідь, дуже дякую.
Настя
Для Марія: Ооо будь ласка дайте відповідь мене це питання також цікавить
Іван
Цього року можна подавати ЗНО за 2016 та 2017 рр, окрім іноземної мови, яка має бути лише за 2018 рік. Тому так, можете використати.
Коментувати
Данііл
Доброго дня. Хочу запитати, якщо з чорнетки не правильно переніс відповіді по ЗНО- на апеляцію подавати я можу???? Дякую, чекаю на відповідь.
Natalia
В мене математика-35 балів ДПА,Зно-37.Оцінка -8.Чому?
марія
Доброго дня,хочу запитати чи вважатиметься розв,язана задача правильно з географії,якщо відповідь правильна,але записано не в ті клітинки (не з кінця ,а з початку)? Дякую за відповідь.(Чи варто подавати апеляцію?)
Ольга Миколаївна
Хто організовує доїзд учнів по закладу проведення ЗНО?
Віталій
Хто здійснює доставку учнів в заклад, в якому проходить ЗНО?
Павло Ковальчук
Коли будуть бланки на яких результати ЗНО потрібні для вступу. Підскажіть будь ласка. Тобто я пройшов 4 ЗНО у мене ш повинен бути якийсь документ з його результатами
G
Для Павло Ковальчук: На інформаційних сторінках учасників тестування розміщено результати з усіх предметів основної сесії. Учасники зовнішнього незалежного оцінювання вже можуть роздрукувати Інформаційну картку, де зазначені результати тестування з усіх предметів, з яких абітурієнти подолали пороговий бал. Для цього необхідно скористатися опцією «Сформувати Інформаційну картку», що на персональній сторінці учасника.
Коментувати
Назар Возняк
Вона не працює, 3 години пробую додзвонитися ніякого ефекту немає."Лінія зайнята"

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!