Osvita.ua ЗНО В УЦОЯО готові до апробації нових тестів з іноземних мов
В УЦОЯО готові до апробації нових тестів з іноземних мов

16 квітня відбудеться апробаційне ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов

В УЦОЯО готові до апробації нових тестів з іноземних мов

Український центр оцінювання якості освіти 16 квітня проведе апробаційне зовнішнє незалежне оцінювання випускників шкіл з англійської, іспанської, німецької та французької мов. Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО.

Апробаційне оцінювання здійснюватиметься з метою включення у 2017 році завдань з аудіювання до тестів з іноземних мов.

Головною метою аудіювання є перевірка умінь і навичок абітурієнтів з розуміння змісту текстів, вибору необхідної інформації з прослуханого та розуміння тексту на слух.

Апробаційне тестування з англійської, іспанської, німецької та французької мов відбудеться в Київській, Львівській, Одеській областях, а також у Києві. Участь в оцінюванні братимуть випускники шкіл поточного року.

Перелік загальноосвітніх навчальних закладів і кількість випускників, які зможуть взяти участь в апробаційному тестуванні будуть визначені освітніми департаментами Київської, Львівської, Одеської обласних і Київської міської державних адміністрацій. Список випускників, які братимуть участь у апробаційному ЗНО, навчальні заклади сформують самостійно. Загалом, участь у тестуванні братимуть 3 900 випускників.

Під час апробації будуть використовуватися завдання різних рівнів складності. B1 – для випускників, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному, В2 – для випускників, які вивчали іноземну мову на профільному рівні.

Формат проведення апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання передбачатиме роботу учасників тестування як із завданнями традиційних частин тесту – «Читання», «Використання мови» та «Письмо», – так і з завданнями з «Аудіювання».

На виконання всіх завдань апробаційного тестування відведено 180 хвилин, з яких 30 хвилин на виконання завдань частини «Аудіювання».

За бажанням учасників результати апробаційного ЗНО можуть бути зараховані як оцінка за державну підсумкову атестацію з відповідної іноземної мови. Ознайомитися з результатами апробаційного тестування можна буде після 26 квітня.

Освіта.ua
23.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдана
вибрати чи зараховувати результати пробного зно з англ мови можна після їх отримання?
Св-та
Чому саме ці області? Чому тільки ці? У інших областях чому не проводять? (Дніпропетровська)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!