Випускники віддають перевагу ЗНО з історії України

Кількість бажаючих скласти ЗНО з історії України перевищує випускників, які реєструються на тест з математики

Випускники віддають перевагу ЗНО з історії України

Попередні дані реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання свідчать про те, що більшість випускників шкіл цього року надають перевагу тесту з історії України. Згідно з попередніми даними, що були оприлюднені Українським центром оцінювання якості освіти 25 лютого, тест з історії України виявили бажання скласти 71,5% зареєстрованих учасників, тест з математики планують складати 49,9% випускників.

Як відомо, математика і історія України, окрім обов’язкового тесту з української мови і літератури, впродовж останніх років є найпопулярнішими тестовими предметами серед випускників українських шкіл.

Також популярними серед абітурієнтів є тести з англійської мови (34,6%), біології (32,1%) та географії (23%).

Найменш популярними тестами за попередніми даними УЦОЯО є тести з німецької, французької, іспанської та російської мов.

За результатами зовнішнього оцінювання минулого року, пороговий бал тесту з математики не подолали понад 17 % учасників.

Освіта.ua
01.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитрий
ЛЮДИИИИ! ЭТО ДПА!!!!На ДПА ребята выбрали историю. Начинаете тут мутить непонятно что, математики великие...
Grace
Для Дмитрий: ось!Саме для ДПА!
Коментувати
студент
Деградація мислення нації. Тому й вибирають "проститутку політики"...
студент
Без образ для справжніх істориків....
Grace
Для студент: кому легше скласти історію,той її писати і буде!Деякі більш розуміють математику,тоді її пишуть.Що в цьому такого?Якщо не знаєш математики,то нічого страшного у цьому немає,не потрібно одразу говорити "деградація мислення нації".Фу таким бути.
Коментувати
Юля
Как можно сдавать в наше время историю, если её в нашей стране переписывают каждый год, да ещё и выбирать профессию связанную с этим предметом?
Grace
Для Юля: багато хто обирає історію,тому що потрібна для ДПА,не обов’язково обирати професію,зв’язану з історією.
Коментувати
пуля
"Все мы немножко мечтатели Скорей романтики, Чем математики. Просто мы все испытатели, Мы изыскатели небесных трасс... Мы учим летать самолёты, Мы учим их страх побеждать. Такая у нас работа Учить самолёты летать." Ага, а в "ітогє" самольоти падають, а кораблі ходять "тупором по дну". Зато всі вибрали новую істерію...
milana69
з математикю явно погно і не тільки у випускників: тест з історії України виявили бажання скласти 71,5% зареєстрованих учасників, тест з математики планують складати 49,9% випускників...121.4%???
QWERTY
Для milana69: одна людина може складати декілька предметів, тому так і виходить з відсотками, не чіпляйтесь
Коментувати
Юля
Опять на те же грабли, все ринулись в юристы?
QU
Для Юля: Дык, в Маккдональдс, на свободную кассу принимают только с дипломом о юридическом образовании.
Кирилл
Большинство выбрало тест с Истории как ДПА. А Вы тут уже начинаете.
Grace
А смысл сдавать математику,если в ней не разбираешься?Так что,не нужно придираться,господа.
Коментувати
TamilaL
Нічого дивного в тому, що випускники надають перевагу історії. Це наслідки тригодинної програми з математики. За що боролись-на те й напоролись. Зараз таке засилля гуманітарних профілів, що скоро взагалі на пальцях рахуватимемо тих, хто математику обиратиме
Галина Мельник
Для TamilaL: А ви думаєте на історію більше годин дано? З 5 по 9 клас 10 годин, так що теж не розбіжишся.
Андрій
Так щоб історію "вчити" великого розуму не треба. Все що треба - так це дати і імена зубрити. З математикою зовсім інша ситуація - для початку треба навчити дітей математично мислити, навчити застосовувати правильні теореми в потрібних місцях(розвити чуйку) без чуйки важко. + для геометрії потрібна ще уява, важко розв’язати задачу, не розуміючи про що в ній йдеться.
Галина Мельник
А воно видно по сьогоднішніх наших керманичах, мабуть теж лиш дати і імена зубрили, бо мабуть історія їх нічому не навчила. Історію треба розуміти, а не зубрити, до того ж має бути логічне мислення.
Коментувати
Вчитель
20 років працюю у школі! Цьогорічні випускники - убогі діти! Математика - знання на рівні другого класу і вони пишаються цим!
Анна
Для Вчитель: ну это слишком грубо. Говорите за свою школу, не все уж такие "убогие" как Вы думаете. Что кому сдавать - это личное право каждого, Ваши выводы слишком поспешные. Пишут что попало, из смешно.
Grace
Для Вчитель: самі винні,що учні Ваші нічого не знають та не розуміють.Чому навчили,те й отримуйте.
да
Для Вчитель:Умно и правдиво сказали. Скорость чтения как в первом классе и как можно осваивать материал при таком "читании"? А пидручныки многостраничны, а Программы насыщены, а дополнительно приобретать знания придется, да им - 8 часов минимум, нужно заниматься в день. Цэ не реально, усидчивость не привита с детского сада у многих.
Коментувати
Антон
17% не здало.... А тест був найлегшим за всі роки. Навіть "хорошисти" 9 класів без підготовки могли без проблем здати.
QWERTY
Для Вчитель: Вчителю, який називає дітей "убогими" і 20 років працює в школі - час йти працювати в інше місце, якщо за час період Ви так гарно вчили дітей, що знання в них "на рівні 2 класу"
1
Для QWERTY: З г...а цукерку не зробиш. І якщо вони "убогі", то не потрібно нарікати на те, що їх погано навчили.
QWERTY
Для 1: рівень другого класу не дає людині змоги навіть здіснийти покупки в магазині, вести елементарне домашнє господарство, не всі мають вчитися у вищому навчальному закладі, проте той, хто працює в школі, навчає дітей - не має морального права ставитися до них як до "убогих", адже таке ставлення "відбиває охоту" працювати з таким вчителем задля отримання хоча б елементарних знань. І прикро, що Ви не розумієте цього, оскільки я як батько здригаюся від думки, що вчитель вважає мою дитину убогою, хоч би який рівень знань вона не мала
Коментувати