Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
анна
чи можна здавати на зно і математику і історію?
Anna
Для анна: можна
Коментувати
OlegParkan
А куди зникло ДПА з іноземної мови? Чи вже в котрий раз змінили наказ. та те ДПА прибрали зовсім?
Тарас
Для OlegParkan: Олег Штахетович, ДПА не зникло. Тут йдеться суто про ЗНО.
Коментувати
YYY
Шановні батьки учнів 11 класу!!! НЕ переживайте!!! Така сама "хренотєнь" була і в минулому році, все вирішувалося по "мєрє поступлєнія проблєм", ну живемо ми з вами в такій країні, ну таке це міністерство освіти... А вам класні керівники і вчителі бажаю терпіння і розуміння тих неуків, які сидять в міністерстві і розробляють "світле майбутнє" для вас і для дітей.
Галина
Для YYY: Дякую!
Коментувати
1
И опять выпускники буду сдавать экзамены в промежутках между учебными днями с уроками по 7 штук. Когда это дибильное министерство будет думать головой, а не задом. Министрик, во времена своего обучения, сдавал экзамены с промежутком для подготовки не меньше чем 3 дня. А сегодняшние выпускники пусть изворачиваются, ничё с ними не случится.
люба
Для 1: Так я саме про це і запитую. Так, я мама випускниці, а ще - класний керівник 11 класу. Я відповідатиму за учнів до 27 (?) травня, хоча вони не ходитимуть до школи.(складатимуть ЗНО/ДПА). Що писати у журналі після 05.05.16, до котрого числа виставити оцінки семестрові(річні)?
Коментувати
люба
Невже мене одну в цій країні хвилює таке питання: Якщо ЗНО з укр.мови 5 травня, то перевірять до 26 травня, а ще апеляція... Коли ж тоді вручити атестати випускникам? І ще. Коли випускники закінчать свій 11клас? Немає наказу ні про закінчення навч.року для випускників, ні про дату вручення атестатів. Як МОН "розрулить" цю ситуацію
Тарас
Для люба: Ви не випускник, вчитель.Чому переживаєте, коли випускник закінчить свій 11 клас? Він його закінчить для себе, коли захоче--або 5 травня, або до 31 травня, або тоді, коли отримає атестат після добровільної апеляції (чого спішити). Ви переживаєте за свою відпустку, за випускний, за те, що треба ущільнитись з предметом до 5 травня (хіба не зрозуміло, що далі нереально викладати новий матеріал) і для цього не треба наказів. Руліть. А ще краще підрахуйте на прикладі конкурсний бал вступника 2016 згідно Умов і Закону (Правил прийому ще немає, але вони повинні їм відповідати), давайте разом. Головне при вступі- КБ, хто і як рахує.
класний
Тарас, зубы ломит, как куснуть кого-то хочется? А если Люба- классный руководитель, которому после проведенных уроков в невыпускных классах (их-то никто не отменял!) надо будет всю ночь выписывать додатки! Додатки, конечно придут за день до вручения, который определит проснувшееся к весне Министерство. Знаем, проходили.
Майдан
Для Тарас: В мене таке питання..Якщо випускник захоче складати і математику і історію, що зараховуватиметься як ДПА?
Коментувати