УЦОЯО може отримати доступ до вилучених серверів

Усе обладнання, яке було вилучено в УЦОЯО знаходиться у органів слідства і назад не поверталось

УЦОЯО може отримати доступ до вилучених серверів

Станом на сьогодні все обладнання, яке було вилучено в Українському центрі оцінювання якості освіти та Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти знаходиться у органів слідства і назад не поверталось. Про це під час брифінгу повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

За його словами, зараз йде спілкування зі слідчими органами щодо можливості повернення технічного обладнання УЦОЯО.

«На сьогодні ми маємо підтвердження про те, що починаючи з наступного тижня нам буде повернуте те обладнання, а також ті речі, які не мають значення для слідства», - повідомив Карандій.

Також, за його словами, Український центр оцінювання якості освіти отримає доступ до інформації, що знаходиться на вилучених серверах з метою її копіювання та передачі фахівцям, які проводять ІТ-аудит для визначення її придатності та доцільності подальшого використання.

Як відомо, на початку тижня Генеральний прокурор Віктор Шокін запевняв, що всі сервери Українського центру оцінювання якості освіти були повернуті впродовж трьох днів після проведення обшуків в приміщеннях Центру, які відбулись 21 липня.

Більше про справу Генеральної прокуратури проти УЦОЯО>>>

Освіта.ua
23.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів