Я не можу працювати в команді, що є при владі, - Лікарчук

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук подав заяву про звільнення з посади

Я не можу працювати в команді, що є при владі, - Лікарчук

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук подав заяву про звільнення з посади. Про це він повідомив у четвер 17 вересня у своєму Facebook.

За його словами, причиною для такого рішення стали події 21 липня та події в Івано-Франківську.

"Після подій 21 липня, після сьогоднішніх подій в Івано-Франківську, після звільнення мого сина я не бачу можливості далі працювати в команді, що є сьогодні при владі", - зазначає Лікарчук.

"Тому сьогодні повторно подаю заяву про звільнення з посади директора УЦОЯО. Прошу мене зрозуміти правильно. І щоб не було спекуляцій навколо цієї проблеми повідомлю, що перша заява мною була написана 21 липня. Але МОН не дало їй руху...", - зазначив екс-керівник Українського центру оцінювання якості освіти.

За його словами, він вже повідомив про своє рішення міністра освіти і науки.

Як відомо, завдяки діям Генеральної прокуратури, робота Українського центру оцінювання якості освіти впродовж двох останніх місяців майже паралізована.

Вранці 17 вересня правоохоронці провели чергові обшуки, цього разу, у будинку директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдана Томенчука.

Більше про перспективи проведення ЗНО у 2016 році >>>

Освіта.ua
17.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
ТРЕБА ПОВЕРНУТИ на ЗНО ПРАВОЗНАВСТВО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SSS
Дайте спокійно дідусю піти, через тиждень ніхто про нього і згадувати не буде. Можливо з "новим" не будуть змінюватися правила для дітей під час "процесу" ЗНО і не буде запитань у тестах, які будоражать всю країну, і правила нарахування балів змінювати не будуть після написаних робіт і можливо ще чогось не будуть... можливо не будуть проводити експерименти над нашими дітьми... Хай іде на ...
Олексій
Для SSS: взагалі нічого не буде) ЗНО також ) А про зміни правил під час "процесу" вперше чую.
вчитель
Для Олексій: Я за ЗНО, але і зараз пам’ятаю очі випускників під час ЗНО з хімії, коли знайшли помилки у бланку відповідей. А потім, якщо Ви пам’ятаєте, апеляції ніхто не розглянув!
1
для Олексій. Коли ВНЗ тільки в листопаді визначаються з вступними предметами( напр. була істр. і геогр. на вибір дитини а залишили тільки істор.) то це по вашому не зміни під час процесу?
Коментувати
kvp1248
Хотів би подякувати І.Лікарчуку за його роботу. Кілька моїх близьких завдяки системі ЗНО, навіть без натяку на хабар, змогли поступити в ВНЗ де успішно навчаються. Істинно творча людина завжди знайде натхнення для нових проектів. Так, що нема худа без добра. Бажаю нових творчих ідей. Тим більше, що сучасні мультимедійні технології використовуються на півпроцента. Мы живем в интересное время, когда наступает трансформация мира троечников в мир отличников. Реальность настолько усложняется, что троечник подобно обезьяне в мерседесе, может воспринимать современный продукт, скажем, машину лишь как удобное жилье. О том, что это сооружение еще может быстро двигаться, примат не подозревает.
Мельничук
Для kvp1248: Куди вступили? В Ірпінську податкову академію? Без хабарів? Не смішіть.
Ruslan Kuznetsov
Для Мельничук, в мене з декількох випусків саме в цю академію вступили учні без хабарів ЗАВДЯЧУЮЧИ саме ЗНО, а також в Київський НУ ім Шевченка і також без ХАБАРІВ, та інші столичні ВНЗ, починаючи з 2009 року!!! А для тих хто мріє про порєшалово за бабло, хочу сказати, що дебілам при грошах не місце у ВНЗ.
Коментувати
для Оля
Всё в этой жизни менятеся. Ушёл ЛИкарчук. Возьмут другого. Свято место пусто НЕ бывает. В мире уже давноооо люди тестируются. Это нормально и правильно. И никто НЕ держится ЗА ОДНОГО незаменимого. НЕТ незаменимых. Спудеи НаУКМА тестировались ещё когда ЗНО и в помине НЕ было. И не пахло в воздуже даже. КТО там у них всё настраивал? Каким образом они свой опыт передавали? Да кто ж его знает. Но ведь и тестировали, и передавали. И здесь справятся. Было бы желание. А людей- найдут. Ещё не все выехали.
Олексій
Для для Оля: согласен, найдут и поставят того, с кем можно проще договориться.
Коментувати
хімічка
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-це ,по-суті ,старт,і наперед не треба ворожити,і за минулим плакати не варт......Неперевершена ЛІНА КОСТЕНКО.Все ,епоха Лікарчука-комуністично-патріотичного перевертня закінчилася,як і всіх іже взятих.Квіт і його молода "каааманда" уже "в путі......"Готуйтеся ,діти ,до Зно спокійно,все буде добре.Все ж таки справедливість на Землі є!!!!!!!!!
Даша
Для хімічка:де ви бачили справедливість на Землі? Наївна...
Коментувати
Ukrainka Ukrainka
Свято місце пустим не буває. Скоріше призначайте адекватного і готуємся всі до ЗНО!!!
Діана
Для Ukrainka Ukrainka: не готуйтеся, ЗНО не буде. Злидням нема що робити в освіті. Освіта для багатих, ідіть працювати.
Коментувати
Abit
Вот оно что))Наш великий реформатор и борец за правду,обиделся что его сына выгнали с очень хлебной должности)))Самого лишили кормушки,так теперь и сынок не сможет пополнять казну имени Ликарчуков.Стоило Шокину сделать хоть что-то правильное,тут же всякие ликарботы вроде Правдоруба,встают телом и грудью за своего кормилица.
Макс
Для Abit: Чому ви вважаєте що це хлібне місце? Ніхто не доказав що вони продавали відповіді ЗНО.Це що, місце прдажних депутатів,які мають мільйони?
В курсі
Продавали, продавали) Тільки дуже задорого) І докази є, не просто так Лікарчук пішов)
Коментувати
Оля
А чему вы радуетесь? Что Ликарчук уходит? Ну пусть ваши дети попробуют поступить на бюджет.Вы не понимаете, что не будет этой системы, то учиться будут только богатые? Мне всё равно, моя дочь поступила в этом году. Но неужели вы такие глупые?
Авакян
Для Оля: ніхто й не радується, окрім "лимонова". Але це бот, що сидить в прокуратурі і сере звідти на Лікарчука за наказом свого керівництва
Vladimir Zvan
Для Оля: Ой, а без Ликарчука ЗНО типа не будет. Не смешите.
Вчитель і мама випускниці
Для Оля: Ніхто не радіє! Всі вчителі і батьки ЗА ЗНО, але в тому варіанті, коли діти здаватимуть його з предметів, які потрібні для вступу, а не ДПА у формі ЗНО!
Коментувати
Сергей Лимонов
ось вам справжнє обличчя лікарчука-лицеміра
Маша
Для Сергей Лимонов: заблокуйте ,будь ласка, цього бота, бо вже тошнить від його коментів.
Сергей Лимонов
якшо тошнить -купи експрес -тест на вагітність!
Сергей Лимонов
якшо тошнить -купи експрес -тест на вагітність!
Коментувати
Сергей Лимонов
після звільнення мого сина я не бачу можливості далі працювати в команді, що є сьогодні при владі"
Правдоруб
От би так і Шокін з Аваковим зяви на звільнення написали!
Сергей Лимонов
Для Правдоруб: заспокойся вже! твого шефа Лікарчук а- на смітник!
Авакян
Якби твоїх шефів: авакова і шокіна відправити у відставку (а краще на нари - там корупціонерам місце).
Abit
Для Правдоруб: Только почему то против них улик нет)А против Ликарчука они есть,и довольно весомые.
Коментувати
Бєлий Володимир
А ще не так давно Президент особисто телефонував І.Л. Лікарчуку і вітав з днем народження. Правильно робив, бо саме за Лікарчуком-старшим стояла єдина у державі реформа, яка потужно виходячи за межі окремого відомства стала НАЦІОНАЛЬНОЮ! А тепер порівняймо з тим, ЩО залишили нації безліч наших т.зв. Героїв України та заслужених! А ще СКІЛЬКИ залишать: якщо зараз майже чи не кожен має диплом про "вищу " освіту, то мабуть вже скоро матимуть усі.
Сергей Лимонов
за грати злодія .за грати злодія за грати злодія грати злодія за грати злодія
N
Борітеся - поборете. Чому всі так швидко здаються ?
Голосzнарода
Для N: Бо може там прокуратура щось і нарила. Знаючи сучасних освітян суспільству все таки важко повірити, що хтось із їхніх рядів корупцією не займається.
Леся
Як нарила, так нехай говорить!
Коментувати
Vladimir Zvan
Давно пора Ликарчука было выгнать. Этого коррупционера знает вся Киевская область еще когда он возглавлял ОБЛОНО.
НадгоБ
Богдану Томенчуку! Манява за Вас! Ви переможете! Віримо Вам.
Коментувати