Влада потурає знищенню ЗНО, - колектив ІФРЦОЯО

Заява колективу Івано-Франківського РЦОЯО щодо проведення обшуку у будинку Богдана Томенчука

Влада потурає знищенню ЗНО, - колектив ІФРЦОЯО

Колектив Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти вважає, що проведення обшуку у будинку директора Івано-Франківського РЦОЯО Богдана Томенчука є продовженням тиску на систему зовнішнього незалежного оцінювання. Про це йдеться у заяві колективу Івано-Франківського РЦОЯО.

"Шановні друзі, колеги, просто небайдужі люди! Сьогодні зранку так звані "правоохоронні органи" розпочали обшук у будинку директора Івано-Франківського РЦОЯО Томенчука Б.М. Розцінюємо ці дії "доблесних" право(?)охоронців як продовження безпринципного тиску на систему ЗНО", - йдеться у заяві.

"Вважаємо, що ці дії у помешканні нашого директора є продовженням атаки право(?)-криво(!)охоронних органів на зовнішнє незалежне оцінювання, що розпочалася 21 липня цього року", - зазначають у колективі.

Також у колективі наголошують, що справа має замовний характер і має на меті знищити систему ЗНО.

"Відсутність будь-якої достовірної інформації щодо слідства, постійна брехня прес-служби Генеральної Прокуратури України, сьогоднішні дії свідчать про одне - замовний характер справи щодо знищення системи ЗНО при мовчазному потуранні органів державної влади. Висловлюємо повну підтримку директору Центру Томенчуку Богдану Михайловичу! "Діамантові" правоохоронці не пройдуть! ЗНО переможе!", - йдеться у заяві колективу Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Більше про перспективи проведення ЗНО у 2016 році >>>

Освіта.ua
17.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Преподаватель
Читаешь такое и невольно приходит мысль, что лучшая защита - нападение. Так у вас получается. А не хотите узнать - может, действительно кто-то из вас провинился, не хотите очиститься? Откуда такая уверенность, что вас "невинных бьют"? Будет зно - не стоит так бояться.И, пожалуйста, не отождествляйте себя с системой в целом. Не вы это придумали, будут и другие работать. А у тех,кто выступает за зно любой ценой, хочется спросить - какай смысл в зно,в котором есть корупция. Сможет ли ваше умное дитя попасть на бюджет, если перед ним в списках будут дети, которые просто купили документ. Нет уж, лучше разобраться сразу.
Яна
Завдяки ЗНО багато дітей, батьки яких не мають шалених бабок пройшли на державну форму навчання .Якщо ЗНО відмінять корупція в ВУЗах буде процвітати знову. Адже потрібно буде здавати вступні іспити, а в більшості ВИШів вони ,,таємно’’ стануть платними. Ряду учнів взагалі не потрібно ЗНО , то хай і не складають його.Нехай складають ті кому воно потрібне для здобуття вищої освіти.
Світлана
Колективи центрів чесно працюють. І це не пусті слова. А обгадити будь-яку ідею дуже легко. А ЗНО необхідно. Бо без нього - корупція розцвіте буйним світом. А те, що робиться, спроба знищити ЗНО і далі бути біля кормушки
Бєлий Володимир
У нас, навіть вчителів, все та ж стара "формула": порядні люди всіх непорядних міряють по собі, а непорядні порядних міряють по собі" замість включити безпристрасний АНАЛІЗ фактологічного стану проблеми чи справи, людини чи колективу. Корені цієї нездатності мислити категоріями цінностей та фактів через аналіз та синтез лежать у слабкій мовній та математичній освітній підготовці БІЛЬШОСТІ нашого населення. Багато дипломів не означає багато знань і вмінь. Майбутнє держави та нації у ще більшому поширенні ЗНО (на всі ступені школи та ВНЗ) та у ще вищому рівні "здав/не здав". Якісна освіта робиться не пільгами, не "телефонним" правом, не "дайте, бо я хочу", а підготовкою до НЕЗАЛЕЖНОГО оцінювання ВИСОКОГО рівня вимог.
DR
Шкода, але це контрреволюція на всіх рівнях. Дякую Шокіним, Порошенкам і Ляшкам
Маша
Вважаю це змовою проти здібних випускників і намаганням розвалити ЗНО. За два місяці правопорушень не знайшли і вже не знайдуть. Просто не хочуть визнати, що працівники ЗНО чесні і порядні люди от і тянуть резину. Руки геть від ЗНО.
Вадим
Для колективу УЦОЯО: Що тяжко від дармової кормушки відірватись? Підіть трохи попрацюйте в освітні установи.... а то навчати немає кому, а перевіряти то всі дурні готові
Сергей Лимонов
Для Вадим: у звичану школу (сільську) на 1500 грн в місяць
Олексій
У співробітників регіональних центрів ставка 1200 у місяць + 0,5 за не нормований день. Знаю випадки коли начальник методичного відділу прийшовши у 8.00 на робоче місце пішла додому у 6.30 наступного дня. А працювати у травневі свята це вже норма. Відпустка навідміну від вчителя не більше 31 календарних дня. Яка кормушка, Ви там робили звідки такий наклеп?
Коментувати
Голосzнарода
А хіба представники влади мають право втручатися в досудове розслідування? В громадянському правовому суспільстві мені здається, що влада і люди мають дочекатися результатів слідства, а потім вже вчиняти якісь дії.
Сергей Лимонов
Керівник Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук готовий прийняти будь-яке рішення Кабміну щодо нього, але сам писати заяву на звільнення не буде. Про це він сказав у розмові з кореспондентом Укрінформу. "Я відношусь абсолютно спокійно до питання буду я поновлений на роботі чи ні, це не моє рішення. Я його прийму таким, яким воно є, але сам я заяву писати не буду", - сказав він.
Вадим
Для Сергей Лимонов: Уже написав і як типовий корупціонер, коли запахло жареним, відразу пришив до справи політичні переслідування
Коментувати