Порошенку пропонують врятувати систему ЗНО

На сайті президента зареєстрована петиція з проханням забезпечити проведення ЗНО у 2016 році

Порошенку пропонують врятувати систему ЗНО

На офіційному інтернет-представництві Президента України зареєстрована петиція щодо забезпечення можливості проведення ЗНО в Україні у 2016 році. Відповідне звернення ініційоване відомим освітнім експертом Віктором Громовим.

Зокрема, петиція містить заклик до президента Порошенка вирішити питання відновлення нормальної роботи Українського центру оцінювання якості освіти та запуску технологічного процесу проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році.

Автор петиції наголошує, що запровадження зовнішнього незалежного оцінювання є чи не єдиною успішнішою реформою у сфері освіти за останні два десятиліття.

"У цьому році система незалежного тестування зробила значний крок у своєму розвитку. Згідно з рішенням колегії МОН, наступного року окрім обов'язкового для всіх тестування з української мови і літератури, майбутні випускники обов'язково мали б складати ще два - тестування з англійської та тестування з математики чи історії (на вибір)", - зазначає автор звернення.

Звертаючись до Порошенка, автор зазначає, що ситуація яка зараз склалась навколо Українського центру оцінювання якості освіти ставить під сумнів можливість успішного проведення ЗНО-2016.

"Зараз робота Українського центру оцінювання якості освіти практично паралізована, а підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році призупинена", - йдеться у тексті петиції.

Обґрунтовуючи факт унеможливлення роботи УЦОЯО автор наголошує, що вилучення правоохоронними органами частини серверного обладнання унеможливили доступ до баз даних і програмного забезпечення працівникам центру, в УЦОЯО продовжується відтік професіоналів, а також не вирішуються питання із організації тендерів на закупку потрібного обладнання.

"З огляду на це, просимо підписати відповідний указ, який би передбачав комплекс невідкладних заходів для відновлення нормальної роботи Українського центру оцінювання якості освіти та запустив технологічний процес проведення зовнішнього незалежного оцінювання -2016", - йдеться у петиції.

Як відомо, електронна петиція, що адресована президенту, має бути розглянута за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян. У разі збору необхідної кількості підписів на сайті Офіційного інтернет-представництва буде оголошено про підтримку або не підтримку петиції.

У разі визнання доцільними, викладені в електронній петиції пропозиції можуть бути реалізовані президентом шляхом прийняття відповідного рішення.

Як відомо, дії працівників Генеральної прокуратури фактично паралізували роботу УЦОЯО. В Українському центрі оцінювання якості освіти заявляють, що у зв’язку із вилученням серверів відновлення роботи всіх сервісів на даний час є практично неможливим. У Генпрокуратурі цю інформацію спростовують, наголошуючи, що проводять розслідування щодо можливого втручання у систему ЗНО.

Ознайомитися з текстом петиції можна за таким посиланням >>>

Більше про перспективи проведення ЗНО у 2016 році >>>

 

Освіта.ua
16.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Руся
Подумайте про дітей. Без ЗНО важко буде сільському випускнику стати студентом, схаменіться
Сергей Лимонов
Для Руся: без хабарика лікарчука-ЗНО перевантажиться! без паніки
Коментувати
Ольга
На сайті президента України зареєстровано море петицій , що до скасування обов’язкового ЗНО з іноземної мови! Чому про це мовчать?І до речі, чому дітей, які закінчують училища, коледжі та технікуми змушують здавати ЗНО, в той час, коли вони є молодшими спеціалістами і мають здавати свої профільні екзамени, а не ЗНО? Що це за абсурд? І хто дасть відповідь, що буде якщо випускники не складуть ЗНО, то що не отримають свідоцтво про закінчення середньої чи загальноосвітньої школи? Бо ДПА об’єднали з ЗНО!!!
Майдан
Вальцман - ты пидарас!!! Души погибших тебя уЖе прокляли..Сука!!!!!!!!
Може вистачить?
Хтось думає про дітей і батьків? Чи чекають освітянського Майдану? Діти і батьки в підвішеному стані? Готуватись до ЗНО чи до іспитів? Попереджаємо, Ваші експерименти і підкилимна тяганина не доведе до добра. За дітей батьки перегризуть горло і шокіну, і порошенко. і лікарчуку. і квіту з гриневич на додачу. ЦЕ НАШІ ДІТИ! І МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ЗНУЩАТИСЬ НАД НИМИ.
какие-то странные родители
Для Може вистачить?: Ваши дети? Так пусть УЧАТ предметы. ЧТО вы там перегрызёте? ЧТО значит ИЗДЕВАТЬСЯ-требовать реальных знаний а не проплаченным вами оценок? Они нарисовали оценки, а вы теперь хотите так же на-шару показать всем,что ваше,дескать,не дурак? НА бюджете учится? Ну да. Все правильно. Дети должны УЧИТЬ ПРЕДМЕТЫ. Ачто там будет-ЗНО,ДПА, вообще экзамены-да какая разница для тех,кто ЗНАЕТ
Олена
Для какие-то странные родители: какой вы умный, так говорить "какая разница для тех кто знает", для того чтобы сдать ЗНО программа школы это мизер,нужна помощь репетиторов , тем более если ребенок учился в колледже или техникуме , там вообще все предметы по ускоренной программе. А в нашей стране никто о детях не думает, каждая новая метла по новому метет, а вы простой народ....подстраиваетесь под них. Англ. в школах нет! Во всех странах после школы дети англ знают, а мы просто учим 11 лет. За младших специалистов я вообще молчу, какое ЗНО ???, они должны сдавать профильные предметы!!! Они что зря учились. Идет полное уничтожение высшего образования!!!!
мама випускника
Для какие-то странные родители: А відмінність у тому, що при ЗНО документи можна подавати у п’ять вишів на три спеціальності. При цьому велика ймовірність потрапити на бюджет. Якщо ж складати іспити - тоді тільки в один університет і на одну спеціальність. І річ тут не у знаннях, а у хабарництві: хто більше заплатив, той і поступить.
Коментувати
Батько
Таке відчуття ,що крім англійської та російської інші мови не іноземні мови,і не вичаються в школах...пишіть правильно "ЗНО З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ".Вибачте,але у владі одні дурні сидять!!!!
Constanze
Для Батько: та майже усюди так пишуть. Головне, що в наказах правильно. P.S. А до чого саме тут влада?
я
згідна з Оленою. Без репетиторів здати ЗНО дитині з простої школи нереально!!! Як-би та дитина не вчилась.Школа не дає тих знаннь які потрібно для ЗНО. Здати англ. мову буде важко дітям які не дуже її вивчали. Це буде жах
Коментувати