Уряд розгляне питання повернення Лікарчука на посаду

Справа відновлення на посаді керівника УЦОЯО Ігоря Лікарчука може бути розглянута урядом у середу

Уряд розгляне питання повернення Лікарчука на посаду

Справа відновлення на посаді керівника Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука може бути піднята на засіданні уряду вже в наступну середу. Про це сказав міністр освіти Сергій Квіт на прес-конференції в рамках Міжнародного книжкового форуму у Львові, повідомляє Укрінформ.

"Ситуація не проста, бо слідство, яке веде МВС за дорученням ГПУ, нібито показує, що були якісь втручання, 10 чи 20 втручань в акаунти і були виправлені якісь оцінки. Я повної інформації не маю, бо офіційно нам слідство може сказати тільки після того, як воно закінчиться", - повідомив Квіт.

Він також висловив переконання, що директор УЦОЯО не має відношення до можливих втручань до системи ЗНО.

"Проте я маю великі сумніви щодо того, що Ігор Леонідович (Лікарчук) - порядна та професійна людина - мав до цього відношення. Ніколи в це не повірю", - зазначив Квіт.

Як сказав міністр, незважаючи на те, що в системі незалежного оцінювання якості знань фахівці отримують мізерні зарплати, система не була корумпована та була успішною.

"Сьогодні поставлено під сумнів те, заради чого ці люди працюють. І є загроза, що вони будуть звільнятися", - зауважив міністр.

Як відомо, 11 вересня у Генеральній прокуратурі повідомили, що відомство досі продовжує судову комп’ютерно-технічну експертизу втручань до системи ЗНО, за результатами якої буде вирішено питання про оголошення підозри службовим особам УЦОЯО.

Обшуки та вилучення серверів в Українському центрі оцінювання якості освіти відбулись 21 липня.

Більше про перспективи проведення ЗНО у 2016 році >>>

Освіта.ua
12.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
МАРИНА
Навіщо Лікарчука повертати знову на посаду.Цього року було багато промахів :урізали час на ЗНО з укр.мови,дали чорт-зна який філософський текст про мурах,неякісні бланки з хімії і т.д. і т.п.....
Охо хо
Якщо б у школі вчитель невірно дитині атестат виписав (завищив оцінки), цікаво, невже директор не відповідав би за це? А ПЕНСІОНЕР Лікарчук якийсь "непотопляеємий", може нам уже у школі його портрети розвішувати, як Путіна в росії та молитися на цього ідеального діяча?
SERGIY
Для Охо хо: Класно!
Коментувати
і по по ...
За кого нас мають. В систему було втручання, що а) викривило результат б) дискредитує саме ЗНО. І Начальник "ні при чому" Хто ж тоді відповідає за стан справ у Центрі? Звільніть секретарку!
вчитель
а навіщо?невже немає кому замінити???????????????????????????7
Сергей Лимонов
Злодія лікарчука- на пенсію( або за грати)! Ти ба -яке цабе! Без нього - трава не ростиме
Азіров
Прішла пора павєртаті папєрєдніків. Також пропоную павєрнуті до роботи Табачника.
Abit
А вот и доказательство что Квит с ним в одной упряжке.Покрывает небось потому что сам замешан в махинациях.Ну ничего, Шокин я думаю разберёмся,и очередь дойдёт и до Квита с его ассистенткой Совсун.
Олекса Позняк
3 учні з 30 погано знають українську мову (10%).Відразу висновки Квіталікарчукагриневич: учителі некомпетентні, школи позакривать, дітей перевозить, учителів ліцензувать, пенсіонерів звільнить.Та я 40 років у школі працюю і знаю що завжди є 3 учні на клас які не вчать, і учити не будуть. Лікарчук щоб не натворив -до криміналу докерувався - святий. Бачу що одна банда...
ххх
Для Олекса Позняк: А вам не здається, що в Україні розвелося надто багато яйцеголових вчителів? Про "одуванчиків" вже й не кажу.
jjj
Я далеко не взахваті від Яценюка, Порошенка, Кучми, Януковича, Азарова, Леніна, Лікарчука, Квіта і ..., але назвіть мені хоча б одну людину, якою б були задоволені ВСІ. І чи гарантуєте ви всі, що з приходом когось нового замість Лікарчука (повторюю, я не є його прихильником) будуть задоволені ВСІ. Тільки не потрібно мені доказувати, що буде краще. Я вже не вірю нікому. Єдине, що я можу гарантувати, краще не буде!
краще-гірше
Для jjj: начебто на Лікарчукові світ зійшовся.Буде він, буде інший. Аби працювали. Була Зайцева, будуть інші. Лікарчук також людина, і втомитися може, і просто на пенсію піти. То що, на ньому світ клином зійшовся?
Коментувати
вчитель
Пана лікарчука це не стосується? Він відношення не має до втручань? Та це все одно, якби ми, вчителі, не мали відношення до того, що у нас на уроках відбувається : діти на уроках сидять, а ми вдома каву п’ємо. Логіка така! Скільки можна ставити знак дорівнює між ЗНО і паном Л?
Вадим
Що це за сраний директор, який не має відношення до того, що відбувається у його відомстві?
Олекса Позняк
Для Вадим: банда у моні орудує
Коментувати
Вчитель
Потрібно подати петицію, щоб цього ненависника вчителів і учнів не тільки не відновлювали на посаді, а і випровадили на незаслужену пенсію!
111
"Ситуація не проста, бо слідство, яке веде МВС за дорученням ГПУ, нібито показує, що були якісь втручання, 10 чи 20 втручань в акаунти і були виправлені якісь оцінки. Я повної інформації не маю, бо офіційно нам слідство може сказати тільки після того, як воно закінчиться", - повідомив Квіт. А скільки втручань потрібно міністру...? 100, 200 ...?
Сергей Лимонов
Для 111: ваша правда- досить й одного втручання в систему :апетит приходить під час приймання їжі
Коментувати