ГПУ досі вивчає втручання в систему ЗНО

У кримінальному провадженні у справі УЦОЯО досі триває судова комп’ютерно-технічна експертиза

ГПУ досі вивчає втручання в систему ЗНО

У кримінальному провадженні у справі Українського центру оцінювання якості освіти триває судова комп’ютерно-технічна експертиза. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Слідством встановлено, що службові особи УЦОЯО систематично вносили зміни та знищували інформацію, яка оброблюється в базах даних УЦОЯО та зберігається на серверному обладнанні. Як наслідок, у ручному режимі надавались незаконні переваги у доступі до вищої освіти", - зазначили у Генпрокуратурі.

Також у відомстві повідомили, що аналізом вилучених у ході обшуків доказів встановлено зміни даних в системі ЗНО стосовно понад 100 осіб.

"У кримінальному провадженні триває судова комп’ютерно-технічна експертиза, за результатами якої буде вирішено питання про оголошення підозри винним службовим особам УЦОЯО", - йдеться у повідомленні ГПУ.

На даний час першому заступнику директора Центру оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину організованою групою), ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України, та 30.07.2015 обрано Печерським районним судом м. Києва запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Освіта.ua
11.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
111
«Ситуація не проста, бо слідство, яке веде МВС за дорученням ГПУ, нібито показує, що були якісь втручання, 10 чи 20 втручань в акаунти і були виправлені якісь оцінки. Я повної інформації не маю, бо офіційно нам слідство може сказати тільки після того, як воно закінчиться. Проте я маю великі сумніви щодо того, що Ігор Леонідович (Лікарчук) – порядна та професійна людина – мав до цього відношення. Ніколи в це не повірю», - зазначив Квіт, якого цитує Укрінформ.
Вадим Мендерецкий
Для 111: А ще він виростив дуже чесного і порядного сина, якого за корупцію звільнили із ФС
Коментувати
Олекса Позняк
От що значить висококваліфіковані злодії лікарчукигриневички!!!! Гпу нарив уже 100 втручань а ця (винота зображає з себе непорочних і хрюкають про низьку кваліфікацію учителя...
Don
А тем временем пани Совсун с трибуны говорит "Абітурієнти вступали чесно і прозоро." см. ссылку http://osvita.ua/vnz/consultations/47599/