Ігор Лікарчук є порядною людиною, - міністр освіти

Міністр висловив сподівання, що Український центр оцінювання якості освіти зможе продовжити свою роботу

Ігор Лікарчук є порядною людиною, - міністр освіти

Система Українського центру оцінювання якості освіти є надійною, а керівник центру Ігор Лікарчук є людиною професійною і порядною. На цьому наголосив міністр освіти і науки Сергій Квіт виступаючи у парламенті під час проведення години уряду. Також міністр зазначив, що це є офіційною позицією Міністерства освіти і науки.

Окрім того, міністр зазначив, що Міністерством освіти і науки було розпочато власне спеціальне службове розслідування щодо ситуації з Українським центром оцінювання якості освіти.

За словами Сергія Квіта, між Міністерством освіти і науки та Міністерством внутрішніх справ підтримується контакт щодо даної справи.

"Ми маємо неформальну домовленість про те, що протягом наступних двох тижнів вилучені для слідства сервери нам будуть повернені, і ми зможемо приступити до підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання наступного року", - наголосив міністр.

Міністр також висловив сподівання, що вже на наступному засіданні уряду буде винесено питання щодо результатів службового розслідування зі справи УЦОЯО, і Український центр оцінювання якості освіти зможе продовжити свою роботу.

Як повідомив Сергій Квіт, Міністерством також були подані до Міністерства фінансів бюджетні запити щодо грошового забезпечення діяльності УЦОЯО та оновлення матеріально-технічної бази центру.

Освіта.ua
07.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ну что за интерес
обсуждать семейные дела Ликарчуков. Они взрослые люди. Если НЕ согласны - есть суд. Остальным то какое дело до того, кого уволили, кого НЕ уволили. Работа - вот о чём думать надо бы. Сделано - НЕ сделано. Проколы и успехи. А то - уволили, оставили, бедненькие. Да тут учителей с зарплатой 2 тысячи а не 300 тысяч увольняют, школы закрывают, оставляя людей в неизвестностях. Людям часов до ставок НЕ зватает. И никто не обсуждает подобную проблем как свою собственную. Ау, на землю вернитесь...
viktor
Керівник установи, підприємства, організації забезпечує дотримання працівниками трудової дисципліни,правил трудового розпорядку, виконання ними своїх посадових інструкцій,сприяє створенню в колективі здорового робочого та морально-психологічного клімату тощо.За невиконання (недостатній контроль, за допущення халатності та порушень, невиконання працівниками посадових обов’язків) керівник несе відповідальність . Але ВІН "ПОРЯДНА ЛЮДИНА".Нова норма українського "законодавства".
kvp1248
Залізо великого значення не має. Інцидент показав, що головну цінність мають програмісти та люди, які являються ідеологами розробки структури ЗНО. Головне зробити правильні висновки з цього інциденту. Бази зашифрувати, розмістити копії в «облаке», розробити паралельні паролі для різних контролюючих органів – дати їм то, що вони мають бачити. Для економії можна задуматись що пора переходити з паперового до електронного документообороту.
Вчителі з власною думкою
Думаю, слід тільки добрі слова про л писати у коментарях. Щойно були не дуже добрі - кудись зникли. А через якийсь час, коли зміниться "політика партії" , повернете з архіву назад? Не боїтесь, що коментарі стануть занадто одноманітними? Думалось, що тут існує свобода слова, виявляється, все, як було завжди. Нехай щастить,Освіта UA!
Вчителі з власною думкою
Для Вчителі з власною думкою: з "архіву"
Коментувати
Сергей Лимонов
«Сегодня Кабмин одобрил данное представление (об увольнении Ликарчука)», - сказала она. Глава Фискальной службы Роман Насиров, в свою очередь, добавил, что Ликарчук – некомпетентный работник. «С самого начала он саботировал решения правительства и Фискальной службы. Я как руководитель за 4 месяца не увидел никаких положительных результатов работы таможни. Вместо того чтобы работать, человек решил, что ему нужно заниматься особенным пиаром и проводить время в социальной сети Facebook», - заявил глава ГФС. Напомним, Ликарчук был назначен заместителем главы Фискальной службы 5 мая. Насиров считает назначение Ликарчука политической ошибкой.
Abit
Для Сергей Лимонов: Проблема в том что это как бы про младшенького.Нет то что его тоже погонят это позитив,но хотелось бы чтобы и старого взяточника,который манипулирует общественным мнением уволили окончательно.А то уже есть предпосылки что ему удастся внушить людям что он незаменим,и без него ЗНО пропадет.
Коментувати
ІВАН
Як би тут не бризкали ядом недоброзичливці,а Лікарчук був на свому місці.І те,що з учительством в україні ПРЕВЕЛИКІ проблеми,також гірка правда. А тут ще сина прогнали 7 вересня. Припускаю,що всі проблеми у батька були із-за сина.А якась освіта їх до лампочки. Однак батька притиснути не вийшло,тож прибрали сина. Шкода,що в нашій державі все так як і раніше.Не змінюється на краще НІЧОГІСІНЬКО. Гниємо далі....
1
Для ІВАН: Ви особисто слідчий чи прокурор? Чекаємо на висновки слідства.
Коментувати
Buka
Насмешил в очередной раз..... То его (Ликарчука) Бог наказал за издевательства и ненависть к учителям.... А Бог есть! Он все видит!
Лілія
Розмови, розмови.. всі такі гарні, такі порядні А час спливає. а програми ЗНО на 2016 рік немає, що і як готувати з 11 класами не відомо. Як буде виглядати закінчення року у 11 класі теж не відомо, знов навчання одночасно з іспитами? Змилуйтеся над учнями і вчителями!!!!!!!
Лариса
Для Лілія: Відповідно до Закону про вищу освіту "Перелік програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджується центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки та не пізніше ніж за 1,5 року до проведення зовнішнього незалежного оцінювання оприлюднюється на його офіційному веб-сайті." Програми ЗНО а 2016 рік є і розміщені на сайті УЦОЯО і РЦОЯО (ті ж, що були у 2015 році)
Mikhailo Klub
А тоді як розуміти статті та коментарі стосовно трьох ЗНО в статусі ДПА та ще невідомо скількох для вступу ВНЗ. А стосовно ЗНО - то іноземна, то тільки англійська, а давайте поекспериметуємо- іврит чи ідіш?
Лилия
Для Лариса: Наказ МОН № 64 від 29.01.15 року Про розроблення програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році 3.1. розробити до 1.03.2015 проекти програм; 3.2. розмістити до 05.03.2015 проекти програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання для громадського обговорення на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua); 3.3. За наслідками громадського обговорення доопрацювати до 15.04.2015 проекти програм з урахуванням зауважень.
Коментувати
Abit
Ігор Лікарчук є порядною людиною, - сказал министр образования,невзначай шелестя в кармашке вечными Бенжаминами Франклинами.